Zhiyun TransMount Max Servo Zoom/Focus Controller (Crane 3, Weebill Lab)

Zhiyun Crane 3, Weebill Lab İçin
Model CMF-04 MAX
899,00 TL
849,00 TL %6 İndirimli
6 X 141,50 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırZhiyun TransMount Max Servo Zoom/Focus Controller (Crane 3, Weebill Lab İçin)

Özellikler
Yakınlaştırma ve odak kontrolü için
Aletsiz tasarım - birlikte verilen destek braketine ve montaj çubuğuna monte edilir ve birlikte verilen kelebek vidaları kullanarak gimbal taban plakasının tabanına takılır
Gimbal'a bir USB kablosu ile bağlanır ve odağı sıfır gecikmeyle kontrol eder


Açıklama
Zhiyun-Tech TransMount Max Servo Zoom / Odak Kontrol Cihazı, Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB gimballerinde zum ve odak kontrolü için dönüşümlü olarak kullanılabilir. Yakınlaştırmayı kontrol etmek için yeterince güçlü bir motora sahipken, daha hafif ağırlıklı TransMount Lite yalnızca odak kontrolü için tasarlanmıştır.

Crane 3-Lab, aynı anda en fazla iki motoru destekler ve Crane üzerinde hem zoom hem de odak kontrolü gerekiyorsa TransMount Max ve TransMount Lite'ın birlikte kullanılması önerilir. Bununla birlikte, WEEBILL sadece bir motoru destekler, bu nedenle TransMount Max tek çözüm olarak önerilir, çünkü her iki işlev için birbirinin yerine kullanılabilir.

Aletsiz bir tasarıma sahip olan TransMount Max, sadece verilen kelebek vidaları kullanarak gimbal üzerine yapışır. Gimbal el çarkı veya eşlik eden akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir. İki kelebek vida kullanarak verilen destek braketine ve montaj çubuğuna sabitleyin ve bu tertibatı üçüncü kelebek vida ile gimbal taban plakasının altına takın. Ardından, verilen USB kablosuyla servoyu gimbal'a bağlayın ve gimbalin birlikte geldiği kamera kontrol kablolarından biriyle kamerayı gimbal'a bağlayın. USB kablo bağlantısı sıfır gecikme sinyali iletimi sağlar.


Kutu İçeriğinde Neler Var
Zhiyun-Tech TransMount Maksimum Servo Zoom / Odak Kontrol Cihazı (Crane 3-Lab & WEEBILL LAB için)
Büyük Lens Dişli Halkası
Küçük Lens Dişli Halkası
USB kablosu
Destek Braketi
Montaj Çubuğu
3 x Kelebek