Zhiyun Tech TransMount Focus & Zoom Servo Combo Kit (Crane 3 Lab)

Crane 3 için focus ve zoom kontrol kiti Zhiyun CMF-03/CMF-04
TransMount Maksimum Zum / Odak Kontrol Cihazı (Zoom/Focus Controller)
TransMount Lite Odak Denetleyicisi (Focus Controller)
Gimbal El Çarkı veya Uygulaması ile Kontrollü
Gimbal'a USB Kablo Bağlantısı
Parmak Vidalarıyla Aletsiz Eklenti
Sıfır Gecikme Kontrolü (Zero-Latency Control)

Zhiyun-Tech GMB-CMF03 / CMF04 Genel Bakış
Crane 3-Lab gimbal, aynı anda iki motoru destekler. Zhiyun-Tech TransMount Odak & Yakınlaştırma Servo Combo Kit TransMount Max zoom / odaklanma servosu ve biraz daha hafif TransMount Lite odak servo içerir. Bu iki motor birlikte, hem odak hem de zoomu sıfır gecikme süresiyle kontrol etmenizi sağlar. Motorlar, yalnızca dahil edilmiş braketleri, çubukları ve parmak vidalarını kullanarak hiçbir alet kullanmadan, Crane'in taban plakasının tabanına takılır.

Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB için TransMount Max Servo Zoom / Odak Kontrol Cihazı
Zhiyun-Tech TransMount Max Servo Zoom / Focus Kontrol zoom için birbirinin yerine kullanılır ve Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB gimbals denetimi odak edilebilir. Zum oranını kontrol etmek için yeterince güçlü bir motora sahipken, hafif ağırlıklı TransMount Lite yalnızca odak kontrolü için tasarlanmıştır.

Crane 3-Lab, aynı anda iki motoru destekler ve Crane üzerinde hem yakınlaştırma hem de odak kontrolü gerektiriyorsa, TransMount Max ve TransMount Lite'ı birlikte kullanmanız önerilir. Ancak WEEBILL, yalnızca bir motoru desteklediğinden, TransMount Max'ın tek çözüm olarak kullanılması önerilir, çünkü her iki işlev için de kullanılabilir.

Aletsiz bir tasarıma sahip olan TransMount Max, sadece dahil edilen vidaları kullanarak gimbal üzerine tutturur. Gimbal el çarkı veya refakatçi akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir. İki parmak vidasını kullanarak verilen destek braketine ve montaj çubuğuna sabitleyin ve bu düzeneği üçüncü parmak vidasıyla gimbal taban levhasının altına takın. Ardından verilen USB kablosu ile servoyu gimbal'a bağlayın ve gimbal ile birlikte gelen kamera kontrol kablolarından biriyle kamerayı gimbal'a bağlayın. USB kablosu bağlantısı sıfır gecikmeli sinyal iletimi sağlar.

Anahtar Özellikler
Zum ve odak kontrolü için birbirinin yerine kullanılabilir
Aynı anda iki motoru destekleyen Crane 3-Lab için zoom çözümü ve yalnızca bir motoru destekleyen WEEBILL LAB için tek çözüm olarak önerilir.
Aletsiz tasarım - birlikte verilen destek braketi ve montaj çubuğu ile monte edilir ve verilen parmak uçlarını kullanarak gimbal taban plakasının altına tutturulur
USB kablosuyla gimbal'a bağlanır ve odağı sıfır gecikme süresiyle kontrol eder

Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB için TransMount Lite Servo Focus Kontrol Cihazı
Zhiyun-Tech TransMount Lite Servo Odak Kontrol odağı kontrolü için özel olarak tasarlanmıştır. Zoom kontrolü için, lütfen zoom ayarlarını idare edebilen daha güçlü bir motora sahip TransMount Max'a bakınız.

TransMount Lite, WEEBILL LAB ile uyumlu olmasına rağmen, Crane 3-Lab ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Crane aynı anda iki motoru destekliyor; ideal olarak, odak kontrolü için biraz daha hafif TransMount Lite ve zoom kontrolü için isteğe bağlı TransMount Maks. Bununla birlikte WEEBILL LAB sadece bir motoru desteklemektedir, bu yüzden daha iyi seçenek TransMount Max olacaktır, çünkü odaklama ve zoom kontrolü arasında birbiri yerine kullanılabilir.

Aletsiz bir tasarıma sahip olan TransMount Lite, yalnızca dahil edilen vidaları kullanarak gimbal üzerine tutturur. Gimbal el çarkı veya refakatçi akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir. İki parmak vidasını kullanarak verilen destek braketine ve montaj çubuğuna sabitleyin ve bu düzeneği üçüncü parmak vidasıyla gimbal taban levhasının altına takın. Ardından verilen USB kablosu ile servoyu gimbal'a bağlayın ve gimbal ile birlikte gelen kamera kontrol kablolarından biriyle kamerayı gimbal'a bağlayın. USB kablosu bağlantısı sıfır gecikmeli sinyal iletimi sağlar.

Anahtar Özellikler
Yalnızca odak kontrolü için tasarlanmıştır
Aynı anda iki motoru destekleyen, biri netleme ve diğeri zoom için (opsiyonel TransMount Maksimum zoom / netleme denetleyicisi) kullanmak üzere Crane 3-Lab'ta kullanım için ideal
Aletsiz tasarım - birlikte verilen destek braketi ve montaj çubuğu ile monte edilir ve birlikte verilen vidaları kullanarak gimbal taban plakasının altına tutturulur
USB kablosuyla gimbal'a bağlanır ve odağı sıfır gecikme süresiyle kontrol eder


Paket İçeriği:

Zhiyun-Tech TransMount Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB için Maksimum Servo Zoom / Odak Denetleyicisi
Büyük Lens Dişli Halkası
Küçük Lens Dişli Halkası
USB kablosu
Destek Braketi
Montaj çubuk
kelebek vida
Garanti belgesi

Zhiyun-Tech TransMount Lite Servo Odak Denetleyicisi 3-Lab & WEEBILL LAB
Büyük Lens Dişli Halkası
Küçük Lens Dişli Halkası
USB kablosu
Destek Braketi
Montaj çubuk
Kelebek vida
Garanti belgesi