Zhiyun Tech Smooth-4 Smartphone Gimbal (Black)

 

Ürün Özellikleri
Akıllı telefonlar için
Büyük Odak / Yakınlaştırma Tekerleği
Hızlı Yanıt "PhoneGo" Modu
Dolly / Zoom "Vertigo" Efekt Modu
Kontrol Seç Telefon Fonksiyonları
Çoklu Zaman Atlamalı ve İzleme Modları
300 ° Pan, 240 ° Eğme ve Rulo
12 saate kadar çalışma süresi
Ergonomik Kontrol Paneli
Çekim yaparken Telefonu Şarj Eder

Açıklama
Zhiyun-Tech'in siyah Pürüzsüz-4 Akıllı Telefon Sabitleyicisi, içerik oluşturucuların video yakalama için cep telefonlarını kullanarak cine tarzı işlevler sağlamak için tasarlanmıştır. Ücretsiz, indirilebilir ZY Play uygulamasıyla kullanıldığında kontrol paneli, Android ve iOS kullanıcılarının odak, zoom, hızlandırılmış ve fotoğraf ayarları gibi gimbal ve akıllı kamera işlevlerini kontrol etmelerini sağlar. Smooth-4'ün kontrolleri, telefonunuzun ekranına dokunma ihtiyacını azaltır, böylece kayıt sırasında istenmeyen itme sayısını en aza indirir. Adanmış bir "Vertigo" işlevi, birçok film yapımcısına perspektif kaydırma, dolly / zoom efekti canlandırıyor. ZT Smooth-3 ile karşılaştırıldığında, Smooth-4'ün kontrolleri daha ergonomik olarak yerleştirilmiş ve ikonlarla daha iyi etiketlenmiştir. Smooth-4 ayrıca önemli ölçüde daha büyük bir odaklama / yakınlaştırma tekerleğine, hızlı bir şekilde aksiyon yakalamaya yarayan bir PhoneGo moduna, çoklu hızlandırılmış fonksiyonlara ve nesne izlemesine sahiptir. 7.4 oz ağırlığa kadar olan ve 3.35 "yüksekliğe kadar çıkan akıllı telefonları destekleyebilen Smooth-4 neredeyse tüm cep telefonları ile uyumludur.

Film yapımcısı merkezli tasarımında, Smooth-4'ün geniş odak tekerleği, dokulu bandında yer alan işaretlere odaklanacak bir tanık işaretine bile sahip. Tekerleğin sol tarafında yer alan tekerlek, sağ alt köşesinde, odaklama ve yakınlaştırma işlevleri arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir düğme ve yakınlaştırma modunu gösteren bir düğme ışığı ile bulunur. Kaydırma ve orta Menü / Dönüş düğmesiyle ayarları seçmek için düğmesine basın veya yakın çekim, fotoğraf ve tam otomatik modları arasında geçiş yapmak için Parametre Ekranı düğmesini seçin. Smooth-4, 300 ° 'lik tava ve 240 °' lik eğim ve rulo ile aksiyon çekimlerinizi kolayca yakalamanız veya daha sakin sahneler boyunca rahatça kayma imkanı sunar. Çekim sırasında eksen kontrol seviyenizi ayarlamak için Pan Takip, Kilitleme, Tam Takip veya tam hızlı PhoneGo modu arasında seçim yapın.

Şarj edilebilir lityum-iyon pillerle çalışan Smooth-4, 12 saate kadar maksimum çalışma süresine sahiptir. Handgrip'teki bir USB Type-C portu, çekim sürenizi daha da uzatmak için ayrı bir güç paketi eklemenizi sağlar. Bir LED ekran kalan gücünüzü gösterir ve bir çıkış portu, sabitleyici ile çekim yaparken telefonunuzu şarj etmenizi sağlar. Zhiyun-Tech Smooth-4 Smartphone Sabitleyici, bir mini tripod, taşıma çantası ve bir USB kablosu içerir. Tabanındaki bir 1/4 "-20 dişi dişli, dengeleyiciyi birlikte verilen tripod veya başka bir desteğe monte etmek veya uyumlu bir aksesuar eklemek için kullanılabilir. 


Paket İçeriği:
Zhiyun-Tech Smooth-4 Smartphone Gimbal (Siyah)
Mini Tripod
USB kablosu
Taşıma çantası
Garanti Belgesi