Zhiyun Smooth Q3 Smartphone Gimbal

Zhiyun Q3 Akıllı Telefon Gimbalı | Zhiyun Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Zhiyun Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Model Smooth Q3
949,00 TL
799,00 TL %16 İndirimli
4 X 199,75 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırZhiyun Smooth Q3 Telefonlar için Gimbal Sabitleyici

Ürün Özellikleri
Kompakt Katlanır 3 Eksenli Sabitleyici
Dahili Dönebilen LED Video Işığı
Manzara ve Portre Modları
Companion Mobil Uygulaması ile Canlı Yayın
Gelişmiş Akıllı İzleme
Basitleştirilmiş Dolly Yakınlaştırma Modu
Akıllı Takip 3.0
Hareket kontrolü
AKILLI Düzenleme
Kaymaz Saplı Ergonomik Tasarım


Büyüleyici bir sanat ve gelişmiş akıllı etkileşim sayesinde SMOOTH-Q3, klasiklerin geri dönüşünü duyurdu ve böylece artık daha akıllı bir çekim deneyimi sunuyor. Harika efektlerle harika bir sanat eseri yapmak için ihtiyacınız olan SMOOTH-Q3 ve akıllı telefon. Daha rahat tek el kullanımı sağlayan yepyeni tuş düzeni. Şaşırtıcı derecede kararlı ve pürüzsüz bir çekim için üç eksenli yapı. Klasik sürgülü tasarım, hareket halindeyken istediğiniz zaman çekim yapmanızı ve kapatmanızı sağlar. Böylece yakalanması gereken önemli anları kaçırmazsınız.

Her Şekilde Parıldayın
Ayarlanabilir üç parlaklık seviyesiyle sizi her açıdan aydınlatmak için dokunmatik düğmeli entegre döner dolgu ışığına sahiptir. Önde, arkada veya her yerde 180 ° daha parlak bir görünüm için ideal.

Daha Akıllı & Kolay
Her zaman spot ışığında kalın. Uygulama aracılığıyla sadece tek bir dokunuşla SmartFollow 3.0'ı etkinleştirin*.

Hareket Kontrolüne Evet Deyin
Ellerin için çok mu uzak? Çekime başlamak için sadece tek bir hareket kullanın. Birden fazla panorama modunda kullanılabilir*.

Anında Dolly Zoom
Videolarınızı öne çıkaran kolay ama akıllara durgunluk veren efektler eklemek ister misiniz? Anında Dolly Zoom edinin ve uygulamada sadece birkaç basit adımda sinematik kısa filmler oluşturun *.

Geniş Yakınlaştırma. Ve Daha Geniş.
Elinizde daha geniş bir dünyayı hak ediyorsunuz. Geniş manzaralarınız veya düşük açılarınız için ultra geniş açıyla çekin *.

Çoklu "Sen", Çoklu Eğlence
Farklı yönlerinizi göstermek için kendinizi klonlayın. MagicClone Pano ile artık birden fazla görüntü çekebilir ve bunları aynı ekranda düzenleyebilirsiniz *.

Panorama
Panoramada istediğiniz yol ne olursa olsun, SMOOTH-Q3 bunu elde eder: Manzara modu, portre modu, ön ve arka kamera, 180 °, 240 °, 3X3 ... ² *

Kliplerinizi SMART Hale Getirin
Harika şablonlar, müzikler, özel efektler ve filtrelerle videolarınızı mükemmelleştirin. SMART ile herkes bir video düzenleme profesyoneli olabilir *.

Tek Bir Uygulama İle Çekin ve Düzenleyin
Harika şablonlar, müzikler, özel efektler ve filtrelerle videolarınızı mükemmelleştirin. SMART ile herkes bir video düzenleme profesyoneli olabilir *.

Bir Usta Gibi Canlı Yayın Yapın
Harika şablonlar, müzikler, özel efektler ve filtrelerle videolarınızı mükemmelleştirin. SMART ile herkes bir video düzenleme profesyoneli olabilir *.

Hemen Düzenle
Yeni yaptığınız videoyu harika özel efekt şablonlarıyla oluşturmak ve paylaşmak için çevrimiçi düzenlemeyi deneyin *.

1. Slayt düzgünlüğünü iyileştirmek için vidayı sıkın.
2. Hareket kontrolü panoramada desteklenir.
3. Daha fazla şablon için lütfen ZHIYUN Prime'a abone olun.
ZHIYUN Prime üyeleri için gelişmiş özellikler.
*: Bu özelliğin ZY Cami Uygulaması ile kullanılması gerekmektedir. Cep telefonu üreticilerindeki farklılıklar nedeniyle bazı özellikler belirli modellerle uyumlu değildir. Lütfen resmi ZHIYUN web sitesindeki telefon uyumluluk listesine bakın.


Teknik Özellikler

Pil Özellikleri
Çalışma Voltajı: Maks: 8.4 v / Standart: 7.4 v / Min: 6.5 v
Çalışma Derecesi: Maks: 45 °C / Standart: 25 °C / Min: -10 °C
Çalışma Süresi: Maks: 15 s / Standart: 7 s
Şarj Süresi: Standart: 3 s

Sabitleyici Özellikleri
Hareket Halinde Sapma: Maks: ± 0.3 ° / Standart: ± 0.1 ° / Min: ± 0.05 °
Sabit Halde Sapma: Maks: ± 0.04 ° / Min: ± 0.01 °
Tilt Mekanik Açısı: Maks: 80 ° / Min: - 260 °
Roll Mekanik Açısı: Maks: 170 ° / Min: - 170 °
Pan Mekanik Açısı: Maks: 150 ° / Min: - 150 °
Taşıma Kapasitesi: Maks: 280 / Min: 150
Ağırlık: 340 g


Zhiyun Q3 Detaylı İnceleme


Zhiyun-Tech Smooth Q3 İnceleme
Zhiyun-Tech Smooth-Q3, akıllı telefonlar için üç seçilebilir parlaklık seviyesine sahip yerleşik bir LED video ışığı ile tasarlanmış, kompakt, katlanır 3 eksenli bir sabitleyicidir. Telefonunuzla pürüzsüz, profesyonel görünümlü videolar çekmenizi sağlamak için kaydırma, eğme ve döndürme eksenleri boyunca sabitlenmiş hareket sağlar. Smooth-Q3, bir düğmeye basarak portre ve manzara modları arasında kolayca geçiş yaparak, hem sinematik hem de sosyal medya videoları çekmenizi sağlarken, LED ışığı konularınızı aydınlatır. Telefon tutucu, çoğu telefonu kapsayan 3,5" genişliğe kadar akıllı telefonları destekler.

Gimbal'ın yetenekleri, Basitleştirilmiş Dolly Zoom gibi yaratıcı hareketler ayarlamanıza olanak tanıyan tamamlayıcı bir ZY Cami iOS/Android uygulamasıyla geliştirilmiştir. Uygulama ayrıca Gelişmiş Akıllı İzleme ve tek dokunuşla canlı akış gibi işlevler de sunar. Gimbal, kaymaz saplı ergonomik bir tasarıma sahiptir ve birlikte verilen pille 15 saate kadar çalışır ve yaklaşık üç saatte tamamen şarj olur. Bir mini tripod da dahildir ve daha iyi kontrol için gimbali iki elinizle tutmanıza izin vermek için bir tripod veya tutma yeri uzantısı olarak kullanılabilir.

Dahili Video Işığı
Smooth-Q3, dokunmatik düğmeli entegre bir dolgu ışığına sahiptir. Nesnenizi (veya vlog çekerken kendinizi) tüm açılardan aydınlatmak için 180° döndürülebilir. Üç ayarlanabilir parlaklık seviyesi, farklı çekim senaryoları için doğru ışık miktarını ayarlamanıza olanak tanır.

Akıllı Takip 3.0
Yardımcı iOS/Android uygulamasında tek bir dokunuşla, hareketli bir nesneyi otomatik olarak takip etmek için SmartFollow özelliğini etkinleştirebilirsiniz. (Bu özellik bazı telefonlarda çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Zhiyun web sitesindeki telefon uyumluluk listesine bakın.)

Hareket kontrolü
Gimbal, çekime başlamak için beş parmağınızı kaldırmak gibi bir el hareketini tanıyacak şekilde ayarlanabilir.

Anında Dolly Yakınlaştırma
Dahil edilen uygulamada uygulanan yalnızca birkaç ayar ile Smooth-Q3, siz ilerlerken nesnenize otomatik olarak dolabilir ve yakınlaştırabilir ve çekimlerinize üst düzey üretim değeri katabilir.

Yakınlaştırma Rocker'ı
Gimbalın yanına yerleştirilmiş bir yakınlaştırma düğmesi kullanarak kolayca yakınlaştırın ve uzaklaştırın.

Sihirli Klon Panosu
Farklı yönlerinizi göstermek için kendinizi klonlayın. MagicClone Pano ile birden fazla görüntü çekebilir ve bunları aynı ekranda düzenleyebilirsiniz.

Panorama
Panorama seçenekleri, hareket kontrolü destekli yatay mod, portre modu, ön ve arka kamera, 180°, 240° ve 3x3'ü içerir.

AKILLI Düzenleme
Mobil uygulama aracılığıyla düzenleme şablonları, arka plan müziği, altyazılar, çıkartmalar, özel efektler, ters hareket ve çeşitli filtrelerle videolarınızı geliştirin.

Canlı yayın
Mobil uygulama, akış sırasında geçerli belirli efektlerle çeşitli popüler platformlara canlı akış yapmanızı sağlar.


Kutu İçeriği
Zhiyun-Tech Smooth-Q3 Akıllı Telefon Gimbal Sabitleyici
Mini Tripod
USB Type-C Şarj Kablosu
Garanti Belgesi