Zhiyun Smooth Q2 Telefonlar için Gimbal Sabitleyici

Özellikler
Cep Boyutunda Akıllı Telefon Gimbal Sabitleyici
260 grama Kadar Akıllı Telefonlar için
Otomatik Akıllı Telefon Dengeleme
16 Saatlik Çalışma Süresine Kadar
Çekim Sırasında Telefonunuzu USB üzerinden Şarj Edin
Pan, Tilt, Rulo Eksenleri
Nesne İzleme, 5 Yönlü Joystick
Motion-Lapse, Hızlandırılmış, Girdap Modu
1/4 "-20 Alttaki Montaj DişiGerçekten Cep Boyunda Akıllı Telefon Gimbal
ZHIYUN, en son kompakt form faktörünü işlevsellikten ödün vermeden keşfetme konusunda uzun bir yol kat etti. Her seviyedeki film yapımcılarına saf bir sadelik güzelliği sunmak için hassasiyet ve özveri ile her ayrıntıya dönüştük. SMOOTH-Q2'yi tanıtan, çekici gimbal hiçbir sıkıntı olmadan çalışmaya hazır, nihai akıllı telefon gimbal kompaktlık kavramını yeniden tanımlıyor.Piyasadaki diğer yalpalamanın aksine, küçük yapmak için SMOOTH-Q2'yi katlamanıza gerek yoktur. Sadece 204 mm uzunluğa sahip SMOOTH-Q2, çantanıza atabileceğiniz güneş gözlüklü bir kasaya neredeyse eşdeğerdir. Alüminyum yapılı minyatür gövde, maksimum sağlamlık için hazırlanmış. Yumuşak silikon ile kaplanmış, tutamak elinizde rahattır.

Sadece 204 mm uzunluğa sahip SMOOTH-Q2, çantanıza atabileceğiniz güneş gözlüklü bir kasaya neredeyse eşdeğerdir.

Tek tuşla çok yönlü modlar arasında geçiş yapın. Pan Takip Modunun yanı sıra, Takip Modunun ve Kilit Modunun yanı sıra SMOOTH-Q2, video yapımcılarına her boyutta 360 derecelik namlu çekimleri oluşturma özgürlüğü veren Vortex Modunu entegre eder. Yeni eklenen Tam Aralıklı POV Modu, üç eksende 360 ​​derecelik senkronize harekete izin vererek videoya sürükleyici bir etki sağlar.

Yeni portre Canlı Akış için
Yeni nesil algoritması, zahmetsiz bir şekilde yeni bir portre moduna girmenizi sağlar. Canlı yayın şimdi!

Tüm gün Pil ömrü
Güçlü bir batarya sistemi ile çalışan SMOOTH-Q2'nin batarya ömrü, şarj edilebilir batarya ile 17 saate kadar. Ek olarak, SMOOTH-Q2, güç bankası olarak çalışmasını sağlayan mikro USB bağlantı noktasına sahiptir.
(* 17 saatlik pil ömrü laboratuvar verisidir)

Akıllı telefonunuzla pürüzsüz elde elde çekim yapmak için Zhiyun-Tech'in Smooth-Q2 gimbal sabitleyicisini kullanın ve ardından cebinizde saklayın. Bu kompakt gimbal, 3.4 "genişliğindeki telefonlar için maksimum 9.2 ons yük kapasitesine sahiptir, yani iPhone 11 Pro Max gibi daha büyük akıllı telefonları veya kılıflar ve ek lensler gibi aksesuarlara sahip telefonları kullanabilir. Gimbal otomatik olarak dengeler Telefonunuz farklı bir telefon kullanırken yeniden dengelenmesi gerekmez.

Smooth-Q2, nesne izleme, hareket atlamalı ve zaman atlamalı modlara sahip ve vlogger'lar ve selfie alıcılar için hızlı bir şekilde dikey moda geçer. Smooth-Q2, 360 ° pan, 305 ° eğme ve 265 ° rulo dönüşü sunar ve vorteks modunda 360 ° namlu rulo atışları sağlar. Gimbal, ZY Play uygulamasını kullanmadan fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için iOS veya Android akıllı telefonunuzun kamerasını Bluetooth 5.0 üzerinden uzaktan kontrol edebilir. Uygulama, video aktarmak ve düzenlemek, modları ve ayarları değiştirmek ve gimbal ürün yazılımını yükseltmek için kullanılabilir.

Smooth-Q2'nin arayüzü 5 yönlü bir joystick, güç ve mod düğmeleri ve zoom kontrol düğmesi sunuyor. Ayrıca gimbalın tam kontrolü için ZY Play uygulamasını kullanma seçeneğiniz de var. Bu dengeleyicinin 4500mAh çıkarılabilir 21700 bataryası etkileyici bir 16 saatlik çalışma süresi sağlar ve ayrı bir şarj cihazı kullanarak yaklaşık üç saatte tam şarj olur. Akıllı telefonunuzu, kullanımdayken tutacağın üzerindeki USB Tip-C bağlantı noktasını kullanarak da şarj edebilirsiniz. Smooth-Q2, monopod, tripod veya başka bir desteğe monte etmek için tutamağın tabanında 1/4 "-20 montaj dişi içerir.


Zhiyun Smooth Q2 Özellikleri:
Portre tarzı bir görünüm için hızla dikey moda geçer
Güçlü tork motoru, iPhone 11 Pro Max gibi daha büyük yüklerle veya aksesuarları kullanırken karşı ağırlık ihtiyacını ortadan kaldırır
Çekim sırasında akıllı telefonu şarj etmek için USB C Tipi bağlantı noktası
Nesne izleme, hareket atlamalı, girdap ve zaman atlamalı modlar
Akıllı telefonunuzu takılıyken USB Tip-C bağlantı noktasını kullanarak şarj edin
Ayrı olarak temin edilebilen bir şarj cihazıyla 16 saat pil ömrü ve 3 saat şarj süresi ile çıkarılabilir 4500mAh 21700 pil
Bluetooth 5.0 bağlantısı, akıllı telefonunuzdaki kameranın fotoğraf ve video kayıt işlevlerini uygulama olmadan kontrol etmenizi sağlar
Video aktarmak ve düzenlemek, modları ve ayarları değiştirmek ve bellenimi yükseltmek için Zhiyun-Tech ZY Play uygulamasını kullanırTeknik Özellikler:

Batarya
Çalışma Gerilimi:  Maksimum: 8,4 v / Min : 6,8 v / Çıkış gerilimi Standart :5 v
Çalışma sıcaklığı
Maksimum: 45 ° C / Standart: 25 ° C / Min: -10 ° C
Batarya Çalışma Zamanı
Maksimum: 14 saat / Standart: 12 saat
Şarj süresi
Standart: 2,5 saat
Hareket Halindeki Sapma:
Maksimum: ± 0.3 ° / Standart: ± 0.1 ° / Min: ± 0.05 °
Statik Durumdaki Sapma:
Maksimum: ± 0.04 ° / Min: ± 0.01 ° / Mekanik Menzil Eğimi: Maksimum: + 182 ° / Standart: 314 ° / Min: -132 °
Rulo Mekanik Aralığı:
Maksimum: 247 ° / Standart: 314 ° / Min: -67 °
Pan ekseni hareket açısı aralığı:
Standart: 360 ° / Sınırsız rotasyon
Pil Kapasitesi: 4500 mAh
Bağlantı:
Wireless Protokol: Bluetooth 5.0
Port: 1 x USB Tip-C (5 A 3,6 VDC Güç) Çıkışı
Uyumluluk:
Uyumlu Telefon Boyutları: 5.5 -  8.6 cm


Kutu İçeriği:
Zhiyun Smooth Q2
Telefon tutucu
USB Tip-C Şarj Kablosu
Bilek kayışı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler