Zhiyun Crane M2 Gimbal

Özellikler
Crane M2 720 gr taşıma kapasitesi
7 saate kadar çalışma süresi
6 farklı mod
kablosuz zoom in zoom out kontrolü
mini tripod
OLED ekran
Kompakt Cihazlar, Aksiyon Kamera, Cep Telefonu ve Aynasız Fotoğraf Makineleri ile uyumlu

UYUMLULUK LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Her birini günlük yaşamlarında gerçek bir film yapımcısı yapmak için, ZHIYUN, her seviyedeki kullanıcılar için birden fazla cihaz için tasarlanmış yeni bir el sabitleyici getiriyor. Kullanımı kolay, hızlı kurulum sistemi ve akıllı kilit tasarımının yanı sıra altı yaratıcı çalışma modu içeren CRANE-M2, nereye giderseniz gidin kolayca gider ve günlük yaratıcılığınıza sonsuz olanaklar sunar.

 

Eşsiz hepsi bir arada tasarıma sahip olan CRANE-M2, kompakt kameralar, ışık aynasız kameralar, akıllı telefonlar ve aksiyon kameraları gibi birden fazla cihaza mükemmel uyumluluk sunar.
* Telefon ve aksiyon kameralarını monte etmek için özel aksesuarlar gerekir. 

Küçük gövde. Büyük vizyon
Şık gövdesi ve kompakt boyutu ile CRANE-M2, elinize mükemmel konfor ve kameranız üzerinde rakipsiz bir kontrol sunar. CRANE-M2 nereye giderseniz gidin kolayca gider, bu yüzden o mükemmel anı tekrar yakalamayı asla kaçırmazsınız.

CRANE-M2, maceralarınız boyunca güç sahibi olmanız için 7 saate kadar etkileyici bir çalışma süresine sahiptir. Telefonunuzu şarj etmenin yanı sıra, CRANE-M2 güç bankası ile de şarj edilebilir. 

Kusursuz Kamera Kontrolü
WiFi ve Bluetooth kontrol modülünü benimseyen CRANE-M2, kameranızı gimbal tutacağı üzerinden kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlar. ZY Play ile eşleştirildikten sonra kameranız ve gimbal açıldığında otomatik olarak tekrar eşleşir. 

Sonsuz Olanakları Ortaya Çıkarır
PF Modu: Kamera, gimbalı sola ve sağa çevirirken döner. Gezginlerin favori modlarından biridir. Bir hyperlapse için mükemmel bir moddur.
F Modu
L Modu
POV Modu
Vortex
Go Modu

Parmaklarınızın Ucundaki Pürüzsüz Yakınlaştırma
Tutma yerinin yan tarafındaki kaydırıcıya bir kez basarsanız, yumuşak bir şekilde yakınlaşma yaparak görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Bir Bakışta Hepsi
OLED ekran, sabitleyici modunu, Bluetooth ve bağlantı durumunu, pil seviyesini ve çeşitli sabitleyici parametrelerini gösterir.

Kesintisiz Vlog Çekimi
CRANE M2, maceralarınız boyunca güç sahibi olmanız için 7 saate kadar etkileyici bir çalışma süresi sunar. Telefonunuzu şarj etmenin yanı sıra, CRANE M2 bir powerbank ile şarj edilebilir.

Her Zaman Yaratıma Hazır
CRANE M2 yepyeni bir hızlı çıkartma plakası ile tasarlanmıştır. Kilitleme düğmesine bir kez basarak kameranızı hızlı bir şekilde monte edebilir veya sökebilirsiniz. Benzersiz bir ölçek işareti ve hafıza kilidi sayesinde, dengelemeyi kolayca yeniden yapabilir ve koruyabilirsiniz. Böylece her seferinde pan açısını ayarlamak zorunda kalmazsınız.

Daha Gelişmiş Fonksiyonlar için ZY PLAY
ZY PLAY, sizin için yeni bir film dünyası açıyor. Kamera ve gimbal üzerindeki uzaktan kumanda dışında, timelapse, panorama ve slowmotion gibi gelişmiş fonksiyonlar ZY PLAY ile kolayca gerçekleştirilebilir.
Gimbal derslerini izlemek ve yeni arkadaşlarla tanışmak için Lightollector'ı ziyaret et!


Teknik Detaylar

 

PİL

Çalışma Voltajı Maks: 12.6 v
Standart: 11.1 v
Min: 9.8 v

Çıkış Voltajı Standart: 5V

Çalışma Derecesi Maks: 45 °C
Standart: 25 °C
Min: -10 °C

Çalışma Süresi Maks: 7 s

Şarj Süresi Standart: 2 s
2000 mA 500 mA

SABİTLEYİCİ
 

Tilt Mekanik Açısı Standart: 310 °

Roll Mekanik Açısı Standart: 324 °

Pan Mekanik Açısı Standart: 360 °
Limitsiz Dönüş

Taşıma Kapasitesi Maks: 720 g
Min: 130 g

Ağırlık 500 g

Paket İçeriği:
Zhiyun-Tech Crane-M2 3 Eksenli El Gimbal Sabitleyici
Hızlı Açma Plakası
El kayışı
Mini Tripod
Kelebek vida
Smartphone Akıllı Telefon Klipsi
Mikro-USB C Tipi Kablo
Saklama kutusu