Zhiyun Crane 3S Gimbal

Zhiyun Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Zhiyun Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Model ZHCRANE3S
13.000,00 TL
11.700,00 TL %10 İndirimli
4 X 2925,00 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırZhiyun Crane 3S Gimbal
Zhiyun-Tech'in CRANE 3S El Sabitleyici, çıkarılabilir tutamak seçenekleri, 6.5kg yük taşıma kapasitesine sahip daha güçlü motorlar, güncellenmiş bir eksen kilitleme sistemi, harici güç girişi ve ViaTouch 2.0 ile önceki Zhiyun gimballerin güçlü bir yeniden tasarımıdır. uzaktan kumanda sistemi. 55 ° açılı rulo ekseni, kameranızı görünümü engellemeden takmanıza olanak tanır ve modülerdir, böylece daha büyük kameralara uyacak şekilde bir uzatma kolu ekleyebilirsiniz.

CRANE 3S, optimum denge için iki elle kullanım sağlayan açılı, ergonomik bir sapa sahiptir. Tutamak, bir veya iki elinizle kesintisiz olarak basit moda geçmenizi ve bir nesneye yaklaştıkça 330 ° rulo çekimleri gibi yaratıcı çekimler yapmanızı sağlar. Ayrıca, birlikte verilen kabloları kullanarak kamera kaydı / durdurma / deklanşörün uzaktan kumandası, önceki CRANE 3 LAB'den iyileştirilmiş bir yakınlaştırma ve odaklama sistemi ve kablosuz video iletimi için ayrı olarak satılan Transmount Görüntü İletim Sistemi ile uyumluluk gibi çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir. Ayrıca, yatay kolu genişletmek için ayrı olarak satılan bir genişletme modülü kullanarak çok çeşitli kamera boyutlarına uyum sağlayabilir.

3S'nin sökülebilir, açılı tutamak için iki seçeneği vardır. Entegre joystick ve kontrol düğmeleri ile ergonomik bir tutamaç sunan SmartSling dahildir ve isteğe bağlı EasySling, kontrolsüz basit, rahat bir grip bölümü sunar. İhtiyacınız olan tüm kontroller, bir OLED durum ekranı ile birlikte ana tutamağın üst kısmındaki parmak uçlarınızda sağlanır. Ücretsiz Zhiyun iOS / Android uygulaması, aynı kontrol işlevlerinin birçoğunun yanı sıra panorama, odak hızlandırılmış çekim, hareket hızlandırılmış çekim, uzun pozlama hızlandırılmış çekim, kamera ayarları ve daha fazlası gibi özel özellikler sunar.

3S'ye, birlikte verilen üç pili kullanarak 12 saate kadar güç verebilirsiniz. Ancak, ekstra çekim süresine ihtiyacınız varsa, DC bağlantı noktası, çekim sürenizi 18 saate kadar uzatan altı 18650 pil içeren Transmount PowerPlus gibi isteğe bağlı bir pil takımı takmanıza olanak tanır. CRANE 3S, uzaktan hareket kontrolü ve gimbal ayarlarını yönetmek için Bluetooth 5.0 üzerinden güncellenmiş ViaTouch 2.0 iOS veya Android akıllı telefon uygulaması kullanılarak kontrol edilebilir.

Çeşitli Transmount veya üçüncü taraf aksesuarları eklemek için gimbal çevresinde dokuz aksesuar montaj dişi mevcuttur. Gimbalın bir başka önemli özelliği, her eksendeki ayrı bir mandal kilidinden oluşan ve aşırı sallanmadan yerinde katı kilitleme sağlayan yeniden tasarlanmış bir eksen mandal kilit sistemidir. Bu özellik, gimbali kapatırken denge konumlarınızı hatırlamak için ayrı eksenleri kilitlemenizi sağlar, böylece her kullanım için yeniden dengelenmenize gerek kalmaz.

UYARI: CRANE 3S, birçok üçüncü taraf 18650 pili desteklemez, çünkü Zhiyun-Tech tarafından üretilen biraz daha kısa bir tür gerektirir, bu nedenle sadece Zhiyun-Tech 18650 piller önerilir.

KAMERA UYUMLULUK LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ


Crane 3S 6.5 kg taşıma kapasitesi | 12 saate kadar çalışma süresi | 6 farklı mod | opsiyonel PowerPlus paketi ile 18 saate kadar kullanım | ViaTouch kontrol | yeni modüler tasarım | mini tripod | yeni tasarlanan kilit sistemi | oled ekran

Yenilikçi Gimbal Tasarım
Sökülebilir, açılı tutamak iki elle kullanım sağlar; SmartSling veya isteğe bağlı EasySling tutamak seçenekleri dahildir ve çok çeşitli donanım ve kameralarla uyumludur

Güçlü Motorlar
Daha güçlü motorlara ve CRANE 3 LAB'den farklı bir gimbal tasarıma sahip olan CRANE 3S, 14,3 lb daha büyük bir yük kapasitesi elde ediyor

Hazır Mandal Tasarımı
CRANE 3S, kapatıldığında denge konumunu koruyan ve ayrıca fazla eklem salınımını önlemek için daha güvenli bir şekilde kilitlenen yeniden tasarlanmış bir kilitleme mandal sistemine sahiptir.

ViaTouch 2.0 Kontrol Sistemi
CRANE 3S ViaTouch 2.0 Kontrol Sistemi, çekimleri çerçevelemek, belirli gimbal hareketlerini kontrol etmek ve kamera ayarlarını yapmak için çeşitli kontrollerden oluşur ve hatta uzaktan kumanda cihazınızın fiziksel hareketlerini kullanan bir hareket kontrol sistemi olan SyncMotion'ı destekler.

Uyumluluk Seçenekleri
CRANE 3S, Görüntü İletim Sistemi ve çok sayıda aksesuar dişine takılabilen diğer aksesuarlar gibi isteğe bağlı Transmount ürünleriyle uyumludur


Teknik Özellikler
Eksen Sayısı: 3 Eksen (Pitch, Rulo, Sapma)
Dönme Aralığı Yaw (Pan): 360 ° / Pitch (Eğim): 360 ° / Rulo: 330 ° (-255 ila 75 °)
Yük kapasitesi: 0,6 ila 6,5 kg
Limanlar: 1 x USB C Tipi (Güç / Kontrol) Girişi, 1 x Özel (25,2 VDC Güç) Girişi, Kablosuz Protokol, Bluetooth 5.0
Pil Türü: 3 x 18650
Kapasite (mAh): 2600 mAh
Pil Çalışma Süresi: 12 Saat
Pil Kimyası: Lityum-İyon
Voltaj: 9,8 ila 11,1 VDC
Çalışma Gerilimi: 9.8 ila 25.2 VDC
Çalışma Akımı: 360 ila 5400 mA (Maksimum)
Çalışma Sıcaklığı: 14 ila 113 ° F / -10 ila 45 ° C
Montaj: 9 x 1/4 "-20 Dişi
Boyutlar: 346 x 344 x 98 mm
Ağırlık: 2,47 kg


Kutu İçeriği:
Zhiyun-Tech CRANE 3S El Sabitleyici
Hızlı Çıkarma Kamera Plakası
SmartSling Kulp
3 x 18650 Batarya
Şarj Aleti
Uzatma Kolu
Tutamak Adaptör Tabanı
Destek Tabanı
Tripod
Lens Desteği
Lens Destek Çubuğu
Mikro USB Canon Kontrol Kablosu
Mini-USB Canon Kontrol Kablosu
USB Tip-C Panasonic Kontrol Kablosu
USB Tip-C - Çoklu Sony Kontrol Kablosu
USB Tip-C Şarj Kablosu
Köpük Saklama Kabı
3 x 1/4 "-20 Vida
Anahtar Seti (M1.3, M2.5, M4)
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler