Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer

Zhiyun Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Zhiyun Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Model Crane 2S
5.999,00 TL
4.499,00 TL %25 İndirimli


 Listeme Ekle  KarşılaştırZhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer
Zhiyun-Tech Crane 2S profesyonel film yapımcıları için 3 eksenli el gimballerinin örneği olarak geniş çapta tanınan CRANE 2 serisi, ZHIYUN Ar-Ge ekibinin sayısız çalışkan günlerine ve gecelerine tanıklık eden en yeni şaheseri sunmaktan gurur duyar - CRANE 2S. Yüksek yük kapasitesi ve modüler tasarıma sahip CRANE 2S, en zorlu ortamlarda bile güvenilir ve mükemmel performans sunmaya kararlıdır.

Zhiyun-Tech Crane 2S Genel Özellikleri:
Yüksek eksen duyarlılığına sahip 9. Instune Algoritması
Blackmagic Pocket 6K, Panasonic S1H ve Canon EOS 1DX Mark II, Nikon D850 gibi büyük kameralar için destek
Altı mod: yatay kaydırma, kilitleme, takip etme, tam aralıklı POV, vortex ve Go modları
Çift güvenlik mekanizmalı FlexMount kamera montaj sistemi
Standard ve Dikey Kamera Montaj İmkanı
Birçok tripod kafası ve kaydırıcı ile uyumlu hızlı çıkarılabilir plaka
Bir kamerayı dengelemek ve depolama / seyahat için iki fazlı eksen kilitleme mekanizması
Karbon Fiber Tutamaç
Düşük Servo Gecikmeli Handwheel Performansı
0.96" OLED Ekran
360° pan hareketi
Panorama & Çoklu Timelapse Fonksiyonları
12 Saate Kadar Çalışma Süresi
iOS / Android uygulaması aracılığıyla panorama, zaman atlamalı, hızlı çekim ve uzun pozlama zaman atlamalı çekimler

KAMERA UYUMLULUK LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ


Mükemmellik İçin Hazırlandı
Farklı iş görevlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, kameramanların sürekli olarak farklı kameralar arasında geçiş yapması gerekir ve CRANE 2S, zorlukları aşmaya hazır. Motor kontrol algoritmaları ve motor gücünde son derece optimize edilmiş CRANE 2S, BMPCC 6K, Panasonic S1H, Canon EOS 1DX Mark II, Nikon D850 gibi büyük kameraları tam bir kolaylıkla yönetir. Bundan daha fazlası, üzerine birden fazla aksesuar da monte edebilirsiniz.

Yerinde Verimlilik Önemlidir
CRANE 2S, belirleyici çekimleri kaçırmadığınızdan emin olmak için, kurulum sürecini büyük ölçüde basitleştiren yepyeni FlexMount Sistemine sahiptir ve aynı zamanda kameranızı çift güvenlik mekanizmasıyla korur. Hatta güvenlik kilidinin sıkılığını bile ayarlayabilirsiniz. özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde.

Dikey Çekim Artık Daha Kolay
Mobil trafiğin üstünlük kazanmasıyla, videografların dikey içerikle ilgili daha fazla iş talebi alacağı öngörülebilir. CRANE 2S, yüksek kaliteli dikey çekim için standart olarak dikey hızlı çıkarma bağlantısı ve bir güvenlik düğmesi ile birlikte gelir.
Not: Merceğin aşağı doğru eğilmesini önlemek için, dikey çekim yaparken mercek desteğine ihtiyaç vardır. Kamera destek tabanının gerekli olduğu durumlarda, hızlı çıkarma plakası, verilen iki vidayla sıkılmalıdır.

Sınırsız Olanaklar için Genişletin
Yüksek verimli ekip işbirliği için tasarlanan CRANE 2S, görüntü aktarım vericisini kurmak için özel bir yuva ile donatılmıştır. Yaratıcı adaptasyon için gimbal üzerinde birden fazla montaj noktası mevcuttur: Kameranın sürgüler ve tripodlar gibi farklı cihazlar arasında geçiş yapması için hızlı çıkarma plakasının arkasında bir 1/4 "vida deliği; Taçlı iki 1/4" vida deliği dişli ve bir 3/8 "vida deliği.

Hassas Dijital ve Mekanik Odak Kontrolü
CRANE 2S, gimbal üzerindeki yerleşik odak tekerleği aracılığıyla dijital odak kontrolünü destekler. Ek olarak, odak tekerleğinin dönüş sönümlemesi, kameramanların odak çekmeye yönelik kas hafızasını geliştirmek için geliştirildi.
Not: Dijital odak kontrolü yalnızca uyumlu kameralar ve lensler için mevcuttur.

Her Şeye Odaklanın
TransMount Görüntü İletim Sistemi ile birlikte, odak çekiciler, çekimleri canlı izlerken odaklama ve yakınlaştırma yapabilecek. Dahası, gerekirse gimbal parametrelerini ve modlarını da değiştirebilecekler.
Not: Çalışması hakkında daha fazla bilgi için lütfen odak motorunun Kullanım Kılavuzuna veya resmi ürün sayfasına bakın.

Verimliliğinizi Artırmak için Daha Büyük Ekran
Yeni 0,96 "OLED ekran daha büyük bir görüş sunuyor. Bu ekranla, saniyeler içinde tüm menüyü gezebilecek ve farklı modlar arasında hızlıca geçiş yapabileceksiniz.

Eksen Kilitleme Mekanizması 2.0
Yükseltilmiş eksen kilitleme mekanizması 2.0, seyahat veya depolama sırasında gimbalin sıfır salınımını garanti eden iki fazlı bir kilitleme tasarımına sahiptir.

Maksimize Edilmiş Yük Taşıma Kapasitesi ve Minimize Edilmiş Ağırlık
CRANE 2S'nin güvenilir ve sağlam bir beygir olarak pratikliğini artırmak için, sapı karbon fiberden yapılmıştır ve gimbalin yükleme kapasitesinden ödün vermeden kameramanların fiziksel yükünü hafifletir.

Maksimum Çalışma Süresi için Çıkarılabilir Piller
CRANE 2S, 12 saatlik çalışma süresi sunan 3 adet çıkarılabilir 18650 Li-ion pil ile donatılmıştır. Zaman gerektiren görevler için kameramanlar gimbalın çalışma süresini yedek pillerle kolayca uzatabilir.

Yumuşak Hareket
Temelden ileri düzeye kadar altı gimbal modunun hepsine CRANE 2S'de kolayca erişilebilir: Pan İzleme, Kilitleme, Takip, Tam Aralık POV, Vorteks, GO modu.

Timelapse'dan Daha Fazlası
Panorama, Timelapse, Motionlapse ve Long Exposure Timelapse gibi gelişmiş sinema özellikleri CRANE 2S ile kolayca elde edilebilir.

TransMount Ekosistemi
TransMount aksesuar ekosistemi, TransMount görüntü aktarım sistemi, hızlı kurulum kitleri, monopod, servo yakınlaştırma / odak motorları vb. İle videograflara daha iyi hizmet vermek için.


Zhiyun Crane 2S İnceleme:

Crane-2'nin devamı niteliğindeki Zhiyun-Tech CRANE 2S, film yapımcılarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak şekilde oldukça yükseltildi. Her eksenin yanıt verme hızını artıran yeni nesil 9. Instune Algoritmasına sahip CRANE 2S, Blackmagic Pocket 6K, Panasonic S1H ve Canon EOS 1DX Mark II gibi büyük kameraları aksesuarlarla birlikte stabilize edebilir. (Uyumlu kamera ve lenslerin tam listesi için lütfen Zhiyun web sitesini ziyaret edin.)

İşbirliği sürecini desteklemek için CRANE 2S, isteğe bağlı bir Zhiyun-Tech TransMount vericisinin takılması için özel montaj noktaları sunar. Sosyal medya içeriğine yönelik artan talebi desteklemek için entegre edilen bir diğer yeni özellik, kameranızı dikey olarak ayarlamanıza olanak tanıyan dikey, hızlı çıkarılabilir bir bağlantıdır. Bunun yanı sıra, kameranızı standart şekilde monte etmek için yeni bir FlexMount sistemi kullanılır. Bu teknoloji, kameranızı çift güvenlik mekanizmasıyla sabitlerken montaj ve kurulum sürecini basitleştirir. Bir kamerayı dengelemek için eksen kilitleme mekanizması da iki aşamalı bir kilitleme tasarımıyla geliştirilmiştir. Eksen kilitleme mekanizması ek olarak, gimbal bileşenlerinin seyahat veya depolama sırasında hareket etmemesini sağlar.

Gimbalın kavrama sapı karbon fiberden yapılmıştır, böylece gimbal elinizde daha hafif hisseder. Sapın yan tarafındaki yerleşik el çarkı, ayrı olarak satılan bir eklenti lens motorunu kontrol ederken çok düşük gecikmeye izin verecek şekilde yükseltilmiştir, böylece daha hassas ayarlamalar yapabilirsiniz. (Hem odaklama hem de yakınlaştırma motorunu kullanırken, el çarkını seçiminizi bir veya diğerini kontrol edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.) Kolun alt kısmında, birlikte verilen mini tripodu takmanıza izin veren 1/4 "-20 diş vardır. daha fazla kontrol için diğer el ile tutulabilen bir stand veya bir uzatma olarak kullanılabilir.

Tamamlayıcı iOS / Android mobil uygulamasını kullanarak, yaratıcı sonuçlar elde etmek için panorama, hızlandırılmış, hareket atlamalı ve uzun pozlama hızlandırılmış gibi gelişmiş sinematik işlevler gimbal ile gerçekleştirilebilir. Gimbalın parametrelerinin birçoğu bu uygulama aracılığıyla ayarlanabilirken, birçok temel mod ve parametreye doğrudan tutacağın üzerindeki 0.96 "OLED ekrandan erişilebilir.

CRANE 2S ayrıca servo motorları içeren çeşitli özel Zhiyun-Tech TransMount aksesuarlarını da destekler. Gimbal ile birlikte verilen hızlı çıkarma plakası, birçok yaygın tripod kafası ile uyumludur, böylece kameranızı gimbal ve tripodlar, kaydırıcılar ve diğer kamera destekleri arasında verimli bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca, kapsamlı bir iş akışına izin vermek için bir lens kontrolü ve birden fazla kamera kontrol kablosu dahildir. CRANE 2S, birlikte verilen üçlü şarj cihazıyla şarj edilebilen dahili üç pille 12 saate kadar çalışır.

Zhiyuın Crane 2S Aktivasyonu Nasıl Yapılır?
Zhiyun Crane 2S modeli tıpkı telefon gimbali olan Smooth X gibi aktivasyon yapılmadığı sürece çalışmamaktadır.


Teknik Özellikler:
Pil Çalışma Voltajı: Maks 12,6 v, Standart 11,1 v, Min 9,8 v
Çıkış Voltajı: Standart 5 v
Çalışma Sıcaklığı: Maks 45 ° C, Standart 25 ° C, Min -10 ° C
Batarya Çalışma Süresi: Standart 12 saat
Şarj Süresi: Standart 4 saat
Hareket Durumundaki Sapmanın Ardından : Maks ± 0,3 °, Standart ± 0,1 °, Min ± 0,05 °
Statik Durumdaki Sapmanın Ardından : Maks ± 0,04 °, Min ± 0,01 °
Eğim Mekanik Aralık : Maks + 155 °, Min -91 °
Rulo Mekanik Aralık : Maks: 237,5 °, Min: -57,5 °
Pan ekseni hareket açısı aralığı: Standart 360 °
Ürün Net Ağırlığı: 1880g
Ambalaj Listesi: 1x Sabitleyici, 1x USB Tip-C Kablosu, 1x Kullanım Kılavuzu, 1x 18650 x3 Şarj Cihazı, 3x 118650 lityum pil (2600mAh)


Kutu İçeriği:
Zhiyun-Tech CRANE 2S El Tipi Gimbal Sabitleyici
Hızlı Çıkarma Plakası
Quick Release Taban Plakası
3 x 18650 Li-Ion Batarya
Üçlü Pil Şarj Cihazı
USB Type-C Şarj Kablosu
Mini Tripod
Destek Tabanı
Lens Desteği
Canon Kamera Kontrol Kablosu LN-MBUC-A01
Canon Kamera Kontrol Kablosu LN-NBUC-A01
Panasonic Kamera Kontrol Kablosu LN-UCUC-A01
Sony Kamera Kontrol Kablosu LN-UCUS-A01
3 x 1/4 "-20 Vida
M1.5 Allen Anahtarı
M2 Allen Anahtarı
M4 Allen Anahtarı
Saklama Kutusu
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler