Zhiyun Crane 2 Gimbal Full Bundle Kit

Zhiyun Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Zhiyun Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Model Crane 2

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Zhiyun Crane 2 Gimbal Full Bundle Kit

Bundle Kit İçeriği: Zhiyun Crane 2 Gimbal, Zhiyun Crane 2 Dual Handle Tutamaç, Zhiyun Tech Crane 2 Motion Sensor, Zhiyun Crane 2 Extension Mounting Ring. Videodaki taşıma çantası Zhiyun tarafından kutu içeriğinden çıkartılmıştır.

Otomatik netlemeli lensler için entegre 3 seviyeli follow focus kontrol
3.2kg ağırlığına kadar ağırlığa sahip kameraları destekler
Önceki modellere göre geliştirilmiş tork, tepki ve görüntü sabitleme
Tutamak düğmeleri aracılığıyla hızlı, doğrudan kamera kontrolü
LED ekran kamera ve dengeleyici ayarlarını görüntüler
Hızlı kamera montajı için Manfrotto standart hızlı çıkartma plakası
Dahil edilen pillerle maksimum 18 saat çalışma süresi
"Yavaş düşme" özelliği, Crane-2 kapatıldığında fotoğraf makinenizi ani bir düşüşten korur

Gerçek Zamanlı İzleme Odaklı
Gövdedeki eşi benzeri görülmemiş bir takip odaklama sistemi ile entegre olan Crane 2 kamera kablosu bağlantısı sayesinde ± 0.02 ° hassas gerçek zamanlı odağı kontrol etmenizi sağlar, böylece hareket halindeyken nesnenizi her zaman odakta tutabilir ve fotoğraf makinenizi daha özel bir görev için serbest bırakabilirsiniz.

3.2KG Max. Taşıma kapasitesi
Motor torkunda% 50 artış ve gürültüyü azaltmada% 20'lik bir iyileşme gerçekleştiren 6. Gen. Instune Algoritma Sistemi tarafından güçlendirilen Crane 2, endüstri için yeni bir kriter oluşturur. 3.2kg yük taşıma kapasitesi, piyasadaki tüm DSLR ve aynasız kamera modelleri tarafından desteklenmektedir.

Ani Hassas Düzeltim
Yanıt hızında% 100 iyileşme gerçekleştiren öncü 32-bit x 3 yüksek hızlı MCU paralel kontrol teknolojisi ile entegre olan CRANE 2, üstün tutum kompanzasyon sistemi ve benzersiz sarsılmaz stabilizasyon performansıyla endüstri standardının üstünde. 

Sezgisel OLED Ekran
Sezgisel arayüz tasarımı, bağlantı ayrıntılarını, pil seviyesini, kontrol modunu ve çoklu kamera parametrelerini kolayca tanımlamanıza yardımcı olur ve böylece her ayrıntı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

* Crene 2'nin kameralara kontrol edilebilirliği, belirli fotoğraf makinesi markasına ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kullanıcı Kılavuzunda veya resmi web sitesinde daha fazla bilgi.

Uzun Süreli Görev için 18 Saat Çalışma Zamanı
Enerji tasarrufu sağlayan üç adet 18650 şarj edilebilir pil, 6000mAh kapasiteli, 18 saat maksimum çalışma süresine sahip Crane'i. Crane 2, fotoğraf makinenizin pilleri olmadığında bile kameraya uygun gerçek zamanlı şarj etmeyi sağlar.

Yenilikçi Hızlı Kontrol Çevirmeli Dizaynı
Kontrol panelindeki hızlı kontrol düğmesi kameranızın entegre bir uzantısı gibidir. TV, AV, ISO ve EV gibi çeşitli kamera parametre ayarlarını yapmak için kadranı basabilir veya döndürebilir, böylece herhangi bir yazılım uygulamasından bağımsız olarak kesintisiz kamera kontrolü elde edebilirsiniz.

Detaylı Paket Kitleri
Crane 2, çeşitli marka kameralara bağlanacak kamera kontrol kabloları, Alüminyum alaşımlı tripod, EVA taşıma çantası ve stabilizer veya tripoda hızlı kamera kurulumunu sağlayan MANFROTTO standart hızlı çıkartma plakası da dahil olmak üzere kapsamlı bir aksesuar setiyle standart olarak geliyor.

Yenilikçi Hızlı Kontrol Çevirmeli Dizaynı
Kontrol panelindeki hızlı kontrol düğmesi kameranızın entegre bir uzantısı gibidir. TV, AV, ISO ve EV gibi çeşitli kamera parametre ayarlarını yapmak için kadranı basabilir veya döndürebilir, böylece herhangi bir yazılım uygulamasından bağımsız olarak kesintisiz kamera kontrolü elde edebilirsiniz.

Benzersiz Örgü yuvası tasarımı
Benzersiz kırlangıç kuyruk yuvası tasarımına sahip CRANE 2, daha hızlı ve daha rahat kamera montajı için yüksek hassasiyetli denge ayarı sağlar.

MANFROTTO Standardında Hızlı Salma Plakası
Crane 2, standart olarak MANFROTTO standardına uyan dayanıklı bir hızlı çıkartma plakası ile birlikte gelir; bu sayede, fotoğraf makinenizi, plakanın kaymasıyla fotoğraf makinesini dengeleyiciye veya tripoda hoş ve sıkı bir şekilde monte etmenize, böylece özenli bir şekilde yeniden birleştirmeye zaman kazandırmana olanak tanır.

60 saniye. Benzersiz Parmak Vidaları ile Denge Ayarı
Çabuk Dengeleme Ayarı için Vidalama Vidası Kullanımı kolay parmak vidaları ve eşsiz çabuk serbest bırakma plakası ile tasarlanmış olan tornavida kullanmadan yalnızca 60 saniye içinde çekime hazır hale getirmek için fotoğraf makinenizi takabilir, yerinden çıkartabilir ve dengeleyebilirsiniz. Çekiminizi istediğiniz yerde, istediğiniz yerde başlatın. 

UYUMLULUK TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ


Paket İçeriği:

Gimbal Stabilizer x1
Tripod x1
Batarya Şarj Cihazı18650 x3
Pil Şarj Aleti 1
18650 Li-ion Pilleri x3
Mikrodan Mikro USB Kablosuna x1
Mikroden USB'ye Mini USB Kablosu x1
Sony Kamera Kontrol / Şarj Kablosu x1
Panasonic Kamera Kontrol Kablosu x1
Mikro USB Kablosu x1
Kullanım Kılavuzu x1
Omuz askısı x1

Bundle Kit İçeriği:
Zhiyun Crane 2 Dual Handle Tutamaç
Zhiyun Tech Crane 2 Motion Sensor
Zhiyun Crane 2 Extension Mounting Ring


Uyumlu Ürünler