YARATICI ÇEKİM TEKNİKLERİ ÖZEL SAYI

Daha önce yayınladığımız özel sayımız artık kitap formatında tekrar çıktı!

Sizler için özel olarak hazırladığımız bu kitapta neler bulacaksınız?

1 İç Mekân: Fotoğraf çekmek için kendinizi evden dışarı atarak dış dünyanın uçsuz bucaksız fotoğraf fırsatlarına kucak açamayacak kadar yorgun hissediyorsanız, meşgulseniz ya da üşüyorsanız (!), bu bölüm tam size göre! İç mekânda, evinizin günlük olağan akışında fotoğraf fikirlerinin oldukça kısıtlı olduğunu düşünebilirsiniz. Yanılıyorsunuz! Böyle düşünmeden önce bu bölüme bir göz atmanızda yarar var... Burada, daha önce fotoğrafını çekmeyi aklınızın ucundan bile geçirmediğiniz nesnelerle neler yapılabileceğine şahit olacaksınız.

2 Dış Mekân: Evde oturmaktan sıkıldınız ve kendinizi (şehirde yaşıyorsanız) sokaklarda gezinti ya da (kırsalda yaşıyorsanız) doğanın ellerine bırakmak istiyorsanız (tabi çantanızı hazırlayıp yeşil mutluluğa varmak için kilometrelerce yol kat etmeyi de tercih edebilirsiniz) bu bölümde anlatılanlar tam size göre! Vahşi yaşamdan şehrin kalabalığına, manzara çekimlerinden ilginç portre çekimlerine kadar birbirinden yaratıcı fotoğraf fikirleri bu bölümde sizleri bekliyor.

3 Dijital Karanlık Oda: Fotoğraf çekmek eskiye nazaran fazlasıyla kolaylaştığı gibi aynı zamanda da yığınsal bir hale dönüştü! Hobi olarak ya da meslek olarak fotoğraf çeken herkes, bilgisayarlarının disklerini dolduran milyarlarca byte fotoğraf verisine sahipler. Ve bu verilerin büyük bir çoğunluğu da işlenme günlerinin gelmesini bekliyor. Artık shutter perdenizin biraz nefes alma ve fotoğraflarınızın da işlenme vakti geldi fakat fotoğraf işlemeyi bilmiyor musunuz? Bu bölüm sizin için hazırlandı. Burada fotoğraflarınıza efekt vermek, düzenlemeler yapmak, fotoğrafları iyileştirmek veya onları düzene sokup arşivlemek için gerekli olan tüm teknikleri öğreneceksiniz.

Uyumlu Ürünler