WD 4TB My Passport USB 3.0 Secure Taşınabilir Hard Disk (Turuncu)

Marka
Model WDBYFT0040BOR-WESN

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

WD 4TB My Passport USB 3.0 Secure Taşınabilir Hard Disk (Turuncu)

Taşınabilir Depolama
Tüm tasarımlarınız için üretilmiş etkileyici depolama.
İçinde bulunan WD Backup yazılımı ile otomatik yedekleme
Donanım şifrelemeye sahip parola koruması
Yeniden oluşturulan tasarım

My Passport, hareketli yaşam tarzınızı mükemmel bir şekilde tamamlayan, güvenilir ve taşınabilirbir depolamadır. Avucunuzun içine sığacak tasarımıyla fark yaratan My Passport, çok sayıdakifotoğrafı, videoyu, müzik dosyasını ve belgeyi depolayabilir. İçinde bulunan WD Backup yazılımıve parola koruma sayesinde, My Passport disk dosyalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur.

Otomatik Yedekleyin
My Passport disk fotoğraflarınızın, videolarınızın,müziklerinizin ve belgelerinizin kaybolmamasınısağlamanıza yardımcı olacak WD Backup yazılımı ilebirlikte gelmektedir. Planlamanıza göre otomatik olarakçalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Sisteminizdeki önemlidosyalarınızın My Passport diskinize sadece yedeklemesıklığını ve zamanını seçmeniz yeterlidir.

Donanım Şifrelemeye Sahip Parola Koruması
My Passport diskin içinde, içeriklerinizin özel ve güvendekalmasını sağlamanıza yardımcı olan WD Security™ ile256-bit AES donanım şifreleme yazılımı yerleşik olarakbulunmaktadır. Hemen parola korumasını etkinleştirin vekendi kişiselleştirilmiş parolanızı ayarlayın. Ayrıca, parolagirme esnasında belirecek olan bir "kayıp iade mesajı"ekleyerek, My Passport diskinizi kazayla bir yerde unutsanızbile size geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yeniden Oluşturulan Tasarım
My Passport diskin şık ve canlı tasarımı çok sayıda çarpıcıve güzel renkte gelir; böylece kendi eşsiz ve kişisel tarzınızauygun olanı seçebilirsiniz.

Kullanımı Kolay
My Passport taşınabilir depolamayı kutusundan çıkardığınızanda kullanıma hazırdır ve bu sayede dosyalarınızıaktarmaya, anılarınızı kaydetmeye ve yedeklemeye hemenbaşlayabilirsiniz. WD Backup ve WD Security yazılımı dahilolmak üzere, verilerinizi korumanıza yardımcı olmak üzereihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımlarla birlikte gelir.


Teknik Detaylar
 

Depolama Kapasitesi 4 TB

Bağlantı Arayüzü 1 x USB 3.1 Gen 1 (USB Micro-B)

Pre-Format NTFS

Şifreleme 256-Bit AES

Dahili Arayüz SATA

Tip Harddisk Sürücü

Form Faktörü 2.5

Güvenlik Şifre Korumalı

Bus Power USB

Malzeme Plastik

Green Sertifika RoHS

Boyutlar 110.0 x 81.5 x 21.5 mm

Ağırlık 0.23 kg

Paket İçeriği:
1x WD 4TB My Passport USB 3.0 Secure Taşınabilir Hard Disk (Turuncu)
USB 3.0 Kablosu