Toshiba Canvio Ready 4TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Toshiba Türkiye Resmi Distribitörü Garantili
Marka
Model HDTP240XK3CA

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Toshiba Canvio Ready 4TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk

4 TB Depolama Alanı
Her anımızı ve tüm verilerimizi saklama imkanı bulduğumuz günümüz teknoloji çağında verilerimizi nerede saklayacağımız konusunda bir arayışa gireriz. Taşınabilir diskler bu ihtiyacımızı gidermektedir. Kolayca verilerimizi aktarabileceğimiz 4 TB boyutundaki depolama alanı sayesinde bizim için önemli olan şeyleri saklamak çok daha kolay hale geliyor.

Hızlı Aktarım
Verilerimizi nereye aktardığımız kadar hangi hızda aktardığımız da büyük önem taşır. USB 3.0 teknolojisi USB 2.0 teknolojisinin önüne geçerek verilerin çok daha hızlı aktarılmasını sağlar. Sahip olduğu yeni USB 3.0 teknolojisi sayesinde verileri aktarmak ve bu veriler üzerinde değişiklik yapmak çok daha hızlı hale geldiğinden zamandan tasarruf etmenizi de mümkün kılar.

USB 2.0 Uyumluluğu
Sahip olduğu USB 3.0 teknolojisi sayesinde da hızlı veri aktarım deneyimi yaşamanızı sağlayan sabit sürücü USB 2.0 cihazlara uyumlu olması sebebiyle bu cihazlara da bağlanabilmenize olanak verir.

Kolay Kullanım
Herhangi bir yazılım yüklenmesine gerek kalmaksızın Microsoft Windows ile doğrudan kullanıma hazırdır. Bu sayede cihazınızı istediğiniz her yerde yazılım engeliyle karşılaşmadan kolayca kullanabilir resim, müzik, video, belge vb. tüm verilerinizi kolayca saklayabilirsiniz.

Bir Kablo ile Bağlanın
Sabit sürücüyü usb kablosu ile istediğiniz cihaza bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sabit sürücünüzü cihaza bağladıktan sonra istediğiniz veriyi tutup sürükleyerek sürücüye aktarıp saklamaya başlarsınız.

Sade Sağlam Tasarım
Siyah, mat ve sade tasarımıyla her zamanın modasına uyum sağlayan bir görüntüye sahiptir.


Teknik Özellikler
Bağlantı Arayüzü: USB 3.0
Boyut: 2.5"
Kapasite: 4 TB
Marka: Toshiba


Kutu İçeriği: 1x Toshiba Canvio Ready 4TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk