Think Tank Street Walker V2.0 Sırt Çantası (Siyah)

Think Tank Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Think Tank Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Model 720475

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Think Tank Street Walker V2.0 Sırt Çantası (Siyah)
Think Tank'tan çok yönlü, iyi yapılmış siyah StreetWalker V2.0 Sırt Çantası ile fotoğraf ekipmanınızı yola çıkarın. Geniş, dolgulu, fermuarlı ana bölmenin içinde, 70-200 mm f / 2,8 lens takılı, kavrayan bir profesyonel DSLR, dört adede kadar ek lens, flaş ve birlikte verilen yağmur kapağı için dokunmatik sabitleme bölmeleri bulunur. Kapağın altında aksesuarlar için şeffaf file fermuarlı cepler bulunur. Çantanın arkasında 10 inçlik tabletiniz için fermuarlı bir bölme bulunur. Çantanın ön tarafında orta hızlı bir tripod takmak için ayarlanabilir hızlı serbest bırakma kayışı ve tripod kayışı bulunur.

Ayrıca çantanın dış cephesinde iki adet fermuarlı ön cep bulunur. Üstte, kalemler, piller, hafıza kartları ve cep telefonu gibi daha küçük öğeler için bir düzenleyici panel bulunur. Çantanın her iki yanındaki çift fermuarlı ceplerde, bir su şişesi, eldiven veya başka bir teçhizatı saklamak için uygun streç cepler bulunur. Çantanın üstünde bir kimlik kartı tutucusu ve yastıklı tutma kolu bulunur. Daha fazla güvenlik için, YKK fermuar kulpları kullanıcı tarafından sağlanan, isteğe bağlı bir asma kilidi kabul edebilir.

StreetWalker V2.0 Sırt Çantası, yastıklı omuz askıları, göğüs konektörü ve çıkarılabilir bel kemeri ile rahatça giyilir. Omuz kayışlarındaki streç cepler, güneş gözlüğü veya diğer küçük eşyaları saklamak için kullanışlıdır. Her cebin üstünde öne monte edilmiş bir kamera veya başka bir dişli takmak için bir D halkası bulunur. Fotoğrafçılar nefes alabilen hava ağı arka panelini, bel desteğini ve soğutma hava kanallarını takdir edeceklerdir. Mukavemet ve dayanıklılık için, paket 1680D balistik naylon, kapalı hücreli PU köpük, su itici kaplamalar ve antika nikel kaplama metal donanımdan yapılmıştır.

Alt ön cep bir tripod veya monopod taşımak için kullanılabilir


Teknik Özellikler:

Tablet Cebi
Taşıma / Taşıma Seçenekleri: Sırt Çantası Askıları, Üst Tutamak, Bel Kemeri
Kamera Destek Askısı: Tripod
Dizüstü Bilgisayar / Tablet Bölmesi Boyutlar: 19,5 x 26,5 x 1,0 cm
Dış Ölçüler: 25 x 44 x 18 cm
Dış Malzeme: Naylon, Polyester, Poliüretan
Kapatma Türü: Fermuar
İç Ölçüler: 24 x 41 x 16 cm
İç Malzeme: Polietilen, Poliüretan, Naylon, Köpük, Polyester
Ağırlık: 1,5 kg


Kutu İçeriği:
1x Think Tank Street Walker V2.0 Sırt Çantası