Tamron SP 15-30mm f2.8 Dİ VC USD G2 Lens (Canon EF)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model A041E

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Tamron SP 15-30mm f2.8 Dİ VC USD G2 Lens (Canon EF)
Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 Ultra geniş zoom lens, tam çerçeve Canon EF ve Nikon FX montajlı DSLR makineler için tasarlanmıştır, ancak 24-48mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan APS-C modelleri ile de kullanılabilir.

Genel Özellikler:
Nikon F Mount - Canon EF Mount/ Full Frame Uyumlu
Diyafram Aralığı: f / 2.8 ila f / 22
Üç LD ve Üç Asferik Elemanlar
AX, eBAND, BBAR ve Flor Kaplamalar
Ultrasonik Sessiz Sürücü Oto Odaklama Motoru
VC Görüntü Sabitleme
Neme Dayanıklı Yapı
Dairesel 9 Bıçaklı Diyafram
TAP-Konsoluyla uyumlu


Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2 Lens İncelemesi
Ultra geniş açılı odak uzunlukları bir çeşitlilikleri kapsayan Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2 Lens sofistike optik, odaklama ve görüntü sabitleme ile bu geniş zoom artırır.

Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2, net görüntülerin elde edilmesine yardımcı olan optik tasarım, zoom aralığında hem küresel hem de kromatik sapmaları azaltmak için asferik ve düşük dispersiyonlu cam elemanları içerir. Parlak ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken gelişmiş kontrast ve renk oluşturma için mercek parlaması ve gölgelenmeyi bastırmak için bir kaplama üçlüsü (AX, eBAND ve BBAR) da uygulandı.

Optik varlıkların, performansın ve kullanımın faydası, hızlı ve güvenilir görüntü sabitleme ve otomatik odaklama sağlayan çift MPU'lar (Mikro İşleme Ünitesi) kullanılarak geliştirilmiştir. Titreşim Telafisi, daha düşük deklanşör hızlarında elde taşınırken daha keskin görüntü elde etmek için en fazla 4,5 durak kamera titremesi hesaplar. Tersine, bir USD motoru, tam zamanlı manuel odaklamayı geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı ve sessiz otomatik odaklama performansı sağlar. Ek olarak, lens gövdesi hava geçirmez ve neme karşı dayanıklıdır ve ön eleman, toza ve bulaşmaya karşı koruma sağlamak için koruyucu bir flor kaplamaya sahiptir.

Geliştirilmiş dayanıklılık için yeni flor kaplama
Ön eleman kaplamasının dayanıklılığı, yeni Fluorine Kaplama'nın geliştirilmesiyle büyük ölçüde iyileştirilmiştir. Mükemmel su ve yağ itici özelliklere sahip yeni flor bileşiği ile, lens yüzeyini temizlemek, kir, toz, nem ve parmak izlerinin zararlı etkilerine karşı korumak çok daha kolaydır.


Diğer Özellikleri:
Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2 Ultra geniş zoom lens, tam çerçeve Canon EF ve Nikon FX montajlı DSLR makineler için tasarlanmıştır, ancak 24-48mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan APS-C modelleri ile de kullanılabilir.
Parlak f/2.8 sabit maksimum diyafram, zoom aralığı boyunca tutarlı parlaklık sağlar ve zorlu aydınlatma koşullarında çalışmayı sağlar
Geliştirilmiş berraklık ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve kromatik sapmaları önemli ölçüde sınırlamak için optik tasarımda üç adet LD (düşük dağılımlı) eleman bulunmaktadır.
İki cam kalıplı asferik eleman ve bir adet XGM (eXpanded Glass Kalıplı Asferik) eleman, gözle görülebilir keskinlik ve doğru görüntü elde etmek için, zum aralığı boyunca küresel aberasyonları ve distorsiyonu azaltmaya yardımcı olur.
Geniş, kavisli elemanların dışbükey yüzeyine bir AX kaplaması yapılmış ve hem de eBAND ve BBAR kaplamaları, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için gölgelenme ve mercek parlamasını engelleyen bireysel elemanlara da uygulanmıştır.
Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2 lenste bulunan VC görüntü sabitleme, zorlu aydınlatma koşullarında daha etkili el çekimi için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirerek 4,5 durağa kadar çıkarmaya yardımcı olur.
Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2 lenste bulunan Ultrasonik Sessiz Sürücü otofokus motoru, hareketli nesnelerle çalışmaya uyacak hızlı ve hassas bir odaklama performansı sunar. Bu motor aynı zamanda tam zamanlı manuel odaklama kontrolü sağlar ve 11 "uzaklığa kadar olan konulara odaklanmak mümkündür.
Hızlı, duyarlı odaklama ve sabitleme performansı sağlamak için çift özel MPU'lar (Mikro İşlem Birimi), biri otomatik odaklama için, biri VC için kullanılır.
Yuvarlatılmış dokuz kanatlı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Entegre arka filtre tutucusu, kesim jel tipi filtrelerle çalışmayı sağlar.
Seçmeli odaklama ayarlamaları için ince ayar yapmak ve objektif bellenimini güncellemek için isteğe bağlı TAP-Konsolu ile uyumludur.


Teknik Özellikler
Odak uzaklığı: 15 - 30 mm
Diyafram Aralığı : Maksimum: f / 2.8 - Minimum: f / 22
Uyumlu Bağlantı Türü: Canon EF /  Nikon FX
Sensör Uyumluluğu: 35mm Film / Full Frame (Tam Kare) Dijital Sensör
Bakış açısı: 110 ° 32 '- 71 ° 35'
Minimum Odak Mesafesi: 28 cm
Büyütme Oranı: 0.2x
Maksimum Oranı: 01:05
Optik tasarım: 13 Grupta 18 Eleman
Diyafram bıçakları: 9, Yuvarlak
Görüntü sabitleme: Evet
Otomatik odaklama: Evet
Filtre Çapı: jel filtre
Boyutlar: 98,4 x 145 mm
Ağırlık: 1110 g


Kutu İçeriği:
Canon EF için Tamron SP 15-30mm f / 2.8 Di VC USD G2 Lens
Ön Lens Kapağı
Canon EOS Lensler için Tamron SP Arka Lens Kapağı
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi