Tamron 90mm f2.8 SP Di Macro 1:1 VC USD Macro Lens (Nikon)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 90mm
8.000,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 90mm f2.8 SP Di Macro 1:1 VC USD Macro Lens (Nikon) - Yeni Versiyon

Gelişmiş özellikler ve yeni bir deneyim için kaliteli işçilik seviyesi.

SP 90mm F / 2.8 MAKRO VC (Model F017) Tamron SP 90mm makro lens, başarılı en son sürümüdür. Bu gelişmiş özellikleri en iyi yeniden tanımlıyor ve üstün optik performansı birleştiriyor.

XY-Shift telafisi yeni daha makro sonsuzdan herhangi bir çekim mesafeden görüntü sabitleme yeteneklerini geliştirmek, VC işlevselliğini güçlendirmek için eklenmiştir. USD kontrol yazılımı arttırılmış optimal çeşitli çerçeveleme koşulları için ince ayar sağlar. Ayrıca neme ve toza dayanıklı yapısı toz ve su damlacıklarını engellemek için tasarlanmıştır. Son derece dayanıklı Flor kaplama üst eleman yüzeyine uygulanan etkili nem yoğunlaşmasını önler ve lekelenmelere neden olan etkilerin azaltılmasına yardımcı olur. Titiz işçilik yeniden dönüştürülmüş SP 90mm makro lens dış tasarımın her ayrıntısı olarak gösterilmiştir. Kullanıcı metalik varil zarif yumuşak doku içinde hissedebilir.

Özellik ve İşlevler

Üstün hikayeci Yetenek ve Anti-Yansıma Verimliliği
LD (Low Dispersion) ve iki XLD (Ekstra Düşük Dağılım) ahenk katmaya yardım performans çok yüksek bir seviyede yatay ve on-ekseni kromatik sapmaları kontrol etmek için bu cam elemanları da dahil olmak üzere, 11 grup halinde 14 elemanlı bir optik yapıya sahiptir.

Parlama veya gölgelenme çekimler üzerinde belirleyici role sahiptir. Bir kaplamanın 2 tip kombinasyonu - BBar'da üstüne katmanlı eBAND (Extended Bant Genişliği & Açısal-Bağımlılık) (Geniş Bant Anti-Yansıma) - dramatik hatta güneş ışığı sert ışınlarına karşı kusursuz, kristal netliğinde görüntü sunmak için yansıma önleyici verimliliğini artırır. 

XY-Shift ile VC (Titreşim Engelleme)
XY-Shift telafisi yeni daha makro sonsuzdan herhangi bir çekim mesafeden görüntü sabitleme yeteneklerini geliştirmek, VC işlevselliğini güçlendirmek için eklenmiştir.

Mükemmel Bokeh Etkisi
Arka plan nesneleri bulanık-etkisi tonlama yumuşak ve pürüzsüz bir geçiş sunarken, keskin görüntüler yeni bir standart çözünürlüklü performansı yükseltir. Aynı zamanda gelişmiş teknik özellikleri ve yüksek piksel yoğunluğu ile dijital fotoğraf makinelerinin yüksek performansına uydurmak için yüksek bir standartla üretildi.

Sonuç: teknoloji optik performansı ve güzel bokeh içinde sınırı uzatırken SP 90mm F / 2.8 MAKRO VC optik tasarım mükemmellik geleneğini sürdürmektedir.

Dış Mekan Çekimleri İçin Toza ve Neme Dayanıklı Flor Kaplama
Neme ve Toza dayanıklı yüksek standart yapı toz ve su damlamalarına karşı üstün performans sunar. Buna ek olarak, flor kaplama dış mekan çekimlerinde özellikle yararlıdır. Su ve yağı lens ön elemanından uzaklaştırmak için ön cam yüzeyine uygulanmıştır.

Makro Fotoğrafçılık için Optimize Edilmiş Ani Odak Kontrol Sistemli USD Aktüatör
USD  (Ultrasonik Sessiz Sürücü) kontrol yazılımı artan odaklama hızı ve yakın çekim konumsal doğruluk ile makro fotoğrafçılık için optimize edilmiştir. AF sürücü anlık zamanlı odaklama gerekli hızı sağlayan manuel netleme fotoğrafçının ihtiyaç noktasında hızla ve sıfır sessizlikte yanıt verir.

Ek Ürün Özellikleri

VC (Titreşim Dengeleyici)
VC Görüntü Sabitleyici keskin ve titreşimsiz görüntülerin yanı sıra pürüzsüz ve net bir vizör görüntüsü sunar.

LD (Low Dispersion)
Daha net görüntü ve renk sapması düzeltmeli lens elemanı

USD (Ultrasonik Sessiz Sürücü)
Hızlı ve dinamik kullanım için güçlü ultrasonik motoru. Kusursuz, son derece sessiz ve herhangi bir zamanda manuel kontrol sağlar.

XLD (Ekstra Düşük Dağılım) cam
Netlik ve renk sapmalarını azaltan son derece düşük bir renk dağılım indeksi ile bir özel cam.

eBAND Kaplama
İstenmeyen yansıma ve hayali görüntüleri azaltmak için nano yapılı objektif kaplaması

Teknik Özellikler

Odak [mm]: 90
Maksimum Diyafram: F / 2.8
Minimum Nesne Mesafesi [m]: 0.30
Maksimum Büyütme Oranı: 1: 1
Filtre Boyut [mm]: 62mm
Ağırlık [g]: 610g
Gruplar-Elemanları: 11-14
Görüş Açısı: 27 ° 2'-17'in ° 37 '
Diyafram Bıçakları: 9
Minimum diyafram açıklığı: F / 32
Çap x Uzunluk [mm]: 79 x 117.1


Paket İçeriği
Tamron SP 90mm f / 2.8 Di Makro 1: 1 VC USD Objektif Nikon F için
Ön ve Arka Lens Kapakları
Parasoley
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler