Tamron 85mm f1.8 SP Di VC USD Lens (Canon)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 85mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

Tamron 85mm f1.8 SP Di VC USD Lens (Canon)

Portre için Mükemmel Lens
İçgüdüsel ve dışavurumcu fırça etkisiyle 85mm tam bir portre sanatçıdır. Tam uyumlu odak aralığıyla yüz ve çevresini orantılı ve kusursuz etkilerle yakalayarak mükemmel portre fotoğrafları çekebilir. Daha geniş diyafram aralığıyla 85mm orta tele lensi kusursuz sıkıştırma ve görüntüleri optimum seviyede işler. Fotoğrafçı ile konu arasındaki çalışma mesafesini zoom kullanırken dahi ilişkilendirir. Tamron 85mm tele lensi en yakın arkadaşınız gibi seveceksiniz.

Tamron 85mm f/1.8 görüntü sabitleme özelliği ile dünyanın ilk ve tek hızlı diyaframlı lensidir. Eşsiz VC (Titreşim Engelelyici) tasarımı - hafif ve minimal boyutları itibariyle - ile mükemmeldir. Tamron' un 85mm f/1.8 lensi düşük ışık performansı ve kenarlarda dahi mükemmel vizör parlaklığı sağlar. f/1.8 diyafram hızı da konu, netlik ve bokeh etkisiyle arkaplan portre konusu arasında mükemmel denge sağlar.

Özellik ve Fonksiyonlar

Titreşim Telafisi ile Sabit tutun
SP 85mm F / 1.8 85mm sabit odak uzunluğuna ve F / 1.8 VC sistemi ile donatılmış hızlı bir diyafram ile dünyanın ilk * objektifi. Kamera titreşimleri hoş olmayan fotoğrafların en önde gelen nedenidir. Buna ek olarak, daha yüksek piksel yoğunlukları ile yeni DSLR fotoğraf makineleri ince kamera sarsıntılarına daha duyarlıdırlar.

Bu teknoloji fotoğraflar, loş ışıkta elde ve optimal yavaş deklanşör hızları kullanılmasına ve kameranın sensörü hassasiyeti (ISO eşdeğeri) aşırı artış olmaksızın alan derinliğini mümkün kılar.

Keskin Görüntüler. Iyi Bokeh
yüksek çözünürlük ve yüksek piksel yoğunlukları modern kameralar ihtiyaçları için, SP 85mm F / 1.8 kritik sapmaları düzeltmek için LD ve XLD düşük dağılımlı cam elemanları kullanmaktadır. Süper optik tasarım keskin ve net görüntü kalitesi sağlar ve herhangi bir aydınlatma seviyesinde üstün performans sağlayan, renk saçılınımlarını azaltır. eBAND ve BBar'da kaplamalar, ışık geçirgenliği artırmak parlama ve yansımaları azaltır ve lens varil içinde yansımaları önlemek için geniş kapsamlı bir anti-yansıma teknikleri ile uyum içinde çalışır.

SP 85mm F / 1.8 çarpıcı netlik ve kusursuz görüntü kalitesi için konunun keskinliğini sağlamak için tasarlanmıştır. 

Neme Dayanıklı, Leke Tutmaz
Neme dayanıklı kasası ve neme karşı dayanıklı bağlantı noktalarıyla ilave koruma sağlar. Üst elemanın yüzeyine uygulanan bir derece dayanıklı Flor Kaplama, yoğuşma ve lekeleri, kiri ve parmak iter.

Özelleştirilebilir Expand TAP-Konsolu
Gelecek burada. Şimdi, firmware güncelleme otofokus pozisyonları özelleştirebilirsiniz ve sadece TAMRON Console'daki TAP-in takılarak ve bir kişisel bilgisayara USB üzerinden bağlayarak SP 85mm F / 1.8 mekanik kurulum ve tercihlerini ayarlayabilirsiniz.

Ek Ürün Özellikleri

VC (Titreşim Dengeleyici)
VC Görüntü Sabitleyici keskin ve titreşimsiz görüntülerin yanı sıra pürüzsüz bir vizör parlaklığı sunar.

LD (Low Dispersion)
Daha görüntü netliği ve renk sapması düzeltme lens elemanı.

XLD (Ekstra Düşük Dağılım) cam
Netlik ve renk sapması telefi eden son derece düşük bir renk dağılım indeksi ile özel cam.

eBAND Kaplama
İstenmeyen yansıma ve hayali görüntüleri engelleyen nano yapılı objektif kaplaması

Teknik Detaylar:
Odak [mm]: 85
Maksimum Diyafram: F / 1.8
Minimum Nesne Mesafesi [m]: 0.8
Maksimum Büyütme Oranı: 1: 7.2
Filtre Boyut [mm]: 67
Ağırlık [g]: 700
Gruplar-Elemanları: 9-13
Görüş Açısı: 28 ° 33'-18 ° 39 '
Diyafram Bıçakları: 9
Minimum diyafram açıklığı: F / 16
Çap x Uzunluk [mm]: 84.8 x 91.3


Paket İçeriği
Canon EF için Tamron SP 85mm f / 1.8 Di VC USD Objektif
Ön ve Arka Lens Kapakları
Parasoley
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler