Tamron 70-300mm F4.5-6.3 Di III RXD Lens (Sony E)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model A047
11.000,00 TL
10.450,00 TL %5 İndirimli
6 X 1741,67 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 70-300mm F / 4.5-6.3 Di III RXD Lens (Model A047) / Sony E Mount Uyumlu
Tamron 70-300mm F / 4.5-6.3 Di III RXD (Model A047) Sony E-montaj için (35mm tam çerçeve), Sony E Mount Yuvalı Lens / Tam Çerçeve Formatı, Diyafram Aralığı: f / 4.5-6.3 ila f / 22, BBAR-G2 ve Flor Kaplamalar, Neme Dayanıklı YapıTamron, Sony E-mount tam çerçeve aynasız kameralar için dünyanın en küçük ve hafif telefoto zoom lensinin geliştirildiğini duyurdu.

Telefoto dünyasına yakınlaştırın
Sony full frame E mount aynasız kameralar için dünyanın en küçük ve en hafif telefoto zoom lensi

Sony full frame E-mount aynasız kameralar için 70-300mm F / 4.5-6.3 Di III RXD (Model A047), her beceri düzeyindeki fotoğrafçıların rahatlıkla yüksek kaliteli görüntülerin keyfini çıkarabilmesi için tasarlanmış ve yaratılmış bir telefoto zoom lenstir. Tamron'un yeni 70-300 mm F4.5-6.3'ü geniş bir telefoto zum aralığını kapsar, ancak dünyanın en küçük boyutu ve en hafif ağırlığıdır, maksimum 77 mm çapla 148 mm (5,8 inç) uzunluğunda ve yalnızca 545 g (19,2 oz) ağırlığındadır. . Tamron, çözme gücüne özel bir vurgu yaparak, renk sapmalarını düzeltmek için uygun şekilde düzenlenmiş, genellikle bir telefoto lenste çok güçlü olan özel mercek öğelerini ve diğer sapmaları devreye soktu. Kullanıcılar, yalnızca bir telefoto lens ile elde edilebilen çarpıcı bokeh özellikleriyle birlikte yüksek çözünürlüklü görüntülerin keyfini çıkarabilir. Lens ayrıca, oldukça sessiz, yüksek hızlı hassas bir AF sürücü sistemi olan RXD (Rapid eXtra-sessiz stepping Drive) kademeli motor ünitesini içerir. Tamron'un Neme Dayanıklı Yapısı ekstra koruma sağlarken, Sony aynasız kameralarda bulunan "Eye AF" dahil çeşitli özellikler desteklenir. 70-300 mm F4.5-6.3 manzara, spor ve diğer aksiyon, evcil hayvan ve vahşi yaşam ve daha fazlasını fotoğraflamak için çok yönlü bir lenstir. Objektif ayrıca, spor etkinlikleri gibi mobil olmanızı ve elde çekim yapmanızı gerektiren portre çekimi, gündelik enstantane fotoğraflar ve senaryolar için potansiyelini gösterir. Telefoto lenslerin özelliği olan görünür görüntü sıkıştırma ve yakın çekim efektleri, doğal olarak fotoğrafik ifadeyi güçlendirir. Uzaktaki nesneleri yakınlaştırmak ve onları daha yakın görünmelerini sağlamak telefoto çekiminin zevklerinden biridir. Bu yakınlaştırma lensi, bu yeni dünyaya bir giriş sağlar.

Sony E montajlı aynasız kameralar için güçlü, taşınabilir ve eğlenceli bir yüksek çözünürlüklü telefoto zoom lens
Tamron, 300 mm telefoto odak uzaklığını daha eğlenceli ve erişilebilir kılmak için hem küçük hem de hafif bir telefoto zoom lens tasarlamaya odaklandı. Geleneksel bir telefoto lens konseptini tersine çeviren 70-300 mm F4.5-6.3, maksimum 77 mm çap ve sadece 545 g (19,2 oz) ağırlık ile yalnızca 148 mm (5,8 inç) uzunluğundadır. Bu, kullanıcılara lens boyutu veya ağırlığı konusunda endişelenmeden tamamen çekime konsantre olma özgürlüğü verir. İlk kez gerçek telefoto çekimi yapmak isteyenlerin yanı sıra, tripodu evde bırakabildikleri için dahili görüntü sabitleme özelliğine sahip kameralar kullanan kişiler için de lens önerilir. APS-C boyutlu E montajlı Sony kameralarla eşleştirildiğinde özel bir önem taşıyan bu yakınlaştırma, ek telefoto erişimi sağlar ve yine de kullanımı rahattır. Kullanıcılar, yaklaşık 450 mm'lik maksimum eşdeğer odak uzunluğunda daha da yüksek güçlü telefoto efektleriyle çekim yapmanın keyfini çıkarabilir.

Hafiflik ve olağanüstü optik performansın nihai kombinasyonunu elde eder
70-300 mm F4.5-6.3 yakınlaştırmanın optik tasarımı, en son teknolojiler kullanılarak kapsamlı simülasyonlarla geliştirildi. Azaltılmış boyut ve ağırlığa yüksek öncelik veren Tamron, ince bir lens çerçevesi ve olağanüstü hafiflik elde etmek için telefoto uç için F6.3 diyafram açıklığını seçti. Ağırlık tasarrufunu daha da ileri götürerek, Tamron bu malzemeyi tam çerçeve aynasız kameralar için bir lensin montaj bileşenlerinde ilk kez kullandığında, özel olarak işlenmiş, yüksek mukavemetli bir alüminyum-magnezyum alaşım3 kullandık. Yeni tasarım, ağırlığı önceki montajların yaklaşık% 68'ine başarıyla düşürürken mükemmel gücü koruyor. Lens, uygun LD (Düşük Dağılım) lens öğeleri düzenlemesiyle 10 grupta 15 öğeden oluşur. İsrafı aşırı derecede ortadan kaldıran Tamron, 70-300 mm F4.5-6.3'te hala çok yüksek görüntü kalitesi elde ederken ağırlığı azalttı. Eksenel renk sapmaları gibi sapmalar (telefoto lens tasarımlarında ortaya çıkma eğilimindedir) iyi bir şekilde düzeltilmiştir. Bir telefoto yakınlaştırmada özellikle sık kullanılan 300 mm uç, görüntünün merkezinden köşelere kadar mükemmel yüksek çözünürlüklü performans sağlar. Çarpıcı bokeh (kasıtlı arka plan bulanıklığı özellikleri), bu yeni lensin bir başka dikkat çekici özelliğidir. Arka plandaki güzel yumuşak bokeh efektlerine karşı nesneler vurgulanır. Gölgelenmeyi ve parlamayı bastırmak için lens, yansıma önleme performansı ile ünlü Tamron'un BBAR (Geniş Marka Yansıma Önleme) Kaplamasını kullanıyor. Ek olarak, Sony fotoğraf makinelerinde yerleşik olarak bulunan lens düzeltme özelliklerinin çalıştırılması, kullanıcıların gelişmiş performans ve işlevlerden yararlanmasını sağlar.

Yüksek performanslı otomatik odaklama sistemi, her çekim fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir
70-300 mm F4.5-6.3'teki AF sürücüsü, aksiyona odaklanmanıza yardımcı olacak bir RXD motor ünitesi içerir. RXD, motorun dönüş açısını hassas bir şekilde kontrol etmek için bir aktüatör kullanarak, bir redüksiyon dişlisinden geçmeden odaklama merceğini doğrudan hareket ettirmesine izin verir. Lensin konumunu tam olarak algılayan bir sensör, yüksek hızlı ve doğru AF sağlar; bu, sürekli hareket eden nesneleri çekerken veya video kaydederken idealdir. Hem akıcı hem de sessiz bir odaklama sistemi ile 70-300 mm F4.5-6.3, sessiz bir ortamda sürücü sesini dert etmeden stresten uzak çekim yapmanızı sağlar.

Hepsi aynı 67 mm filtre çapına sahip çeşitli lenslerle geniş bir fotoğrafçılık yelpazesinin peşinden gidin
Harika şeyler kompakt paketlerde gelir! Bu seri, 67 mm'lik aynı filtre çapını paylaşan diğer lensleri içerir. Bu serideki lensler, aynasız kameralarla eşleşmeye uygun küçük ve hafif tasarımlara sahiptir ve her lensin filtre çapı aynı 67 mm'dir. Birden fazla lens taşırken mükemmel taşınabilirlik sağlamanın yanı sıra, maliyetli Polarizörler, ND ve diğer filtreler birbirlerinin yerine kullanılabilir. Ayrıca, lensleri değiştirirken farklı boyutta lens kapakları arama zahmeti de ortadan kalktı. Olağanüstü optik kaliteye ek olarak, tüm ürün yelpazesinde en yüksek düzeyde rahatlığın keyfine varacaksınız.


Ana Özellikler
Dünyanın en küçük ve en hafif boyutu size kolay telefoto çekiminin keyfini yaşatır.
Yüksek görüntü kalitesi ve bozulma düzeltmesi dahil olmak üzere üstün optik performans.
AF sürücü sistemi, yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli ve sessiz çalışma için RXD kademeli motor ünitesinden güç alır.
Neme Dayanıklı Yapı, rahat, kullanıcı dostu bir fotoğraf deneyimine katkıda bulunur.

Uyumlu Modeller: Sony Alpha A5000, Sony Alpha A5100, Sony Alpha A6000, Sony Alpha A6100, Sony Alpha A6300, Sony Alpha A6400, Sony Alpha A6500, Sony Alpha A6600, Sony Alpha A7, Sony Alpha A7 II, Sony Alpha A7 III, Sony Alpha A7R, Sony Alpha A7R II, Sony Alpha A7R III, Sony Alpha A7R IV, Sony Alpha A7S, Sony Alpha A7S II, Sony Alpha A7S III, Sony Alpha A9, Sony Alpha A9 II, ....


Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD İnceleme

Dinamik telefoto yakınlaştırma aralığı ve kompakt profil ile Tamron Sony E için 70-300mm f / 4.5-6.3 Di III RXD Lens, tam çerçeve Sony E-mount aynasız kameralar için popüler bir telefoto yakınlaştırma aralığı sağlar. Bu lens, kısa ila uzun telefoto aralığına yayılır ve maksimum 3" çapla yalnızca 5,8" uzunluğundadır ve yalnızca 1,2 pound ağırlığındadır. Yüksek görüntü kalitesi sağlayan sapma düzeltmesi ile optik performans sunar. Tamron'un RXD kademeli motor birimi, yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli ve sessiz çalışma sağlar ve ayrıca Sony'nin Hızlı Hibrit AF ve Eye AF işlevleri dahil olmak üzere kamera içi özelliklerden tam olarak yararlanır. 70-300 mm f / 4,5-6,3, spor ve diğer atletik etkinlikler, vahşi yaşam, portreler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli çekim stillerinde performans gösteren son derece pratik bir telefoto zoom lenstir.

Çok yönlü telefoto zoom, tam çerçeve Sony E montajlı aynasız kameralar için tasarlanmıştır, ancak 105-450 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan APS-C modelleriyle de kullanılabilir
RXD kademeli motor birimi, Sony'nin Hızlı Hibrit AF ve Eye AF özellikleri ile doğrudan manuel odaklama dahil olmak üzere kamera içi özelliklerden tam olarak yararlanan yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli ve sessiz çalışma sağlar.
Yüksek mukavemetli alüminyum-magnezyum alaşımı ve neme dayanıklı yapı, bu lensin sert koşullarda kullanılmasına yardımcı olur
Yuvarlatılmış yedi kanatlı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur
Düşük dağılımlı ön elemana sahip 10 grupta 15 eleman
Maksimum Büyütme Oranı: 1: 9.4 (GENİŞ) / 1: 5.1 (TELE)
Kamera içi gölgeleme, renk sapması ve distorsiyon lens düzeltme işlevleriyle uyumludur
Kamera tabanlı lens ürün yazılımı güncellemeleri


Teknik Özellikler
Odak uzaklığı: 70 - 300 mm
Maksimum Diyafram: f / 4,5 - 6,3
Minimum Diyafram Açıklığı: f / 22 - 32
Lens Yuvası: Sony E
Biçim: Full Frame
Bakış açısı: 34 ° 21 'ile 8 ° 15'
Minimum Odak Mesafesi: 31,5 "/ 0,8 m
Maksimum Büyütme: 9,4 - 5,1x
Optik Tasarım: 10 Grupta 15 Unsur
Diyafram Bıçakları: 7, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü sabitleme: Hayır
Filtre Boyutu: 67 mm
Boyutlar (ø x L): 5,8 x 3 "/ 148 x 77 mm
Ağırlık: 1,2 lb / 545 g


Kutu İçeriği
Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Lens
Ön Kapak
Arka Kapak
Parasoley
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler