Tamron 70-180mm f2.8 Di III VXD Lens (Sony E Mount)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model A056SF
14.750,00 TL
12.699,00 TL %14 İndirimli
6 X 2116,50 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 70-180mm f2.8 Di III VXD Lens (Sony E Mount)
Tam çerçeve Sony E mount fotoğraf makineleri için tasarlanan Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD Lens, çok yönlü telefoto zoom aralığıyla mevcut ışık koşullarında çalışmaya ve alan derinliğini kontrol etmeye uygun f/2.8 maksimum diyafram açıklığına sahiptir. Esnek telefoto zoom lens, tam kare Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır, ancak 105-270 mm eşdeğeri odak uzaklığı aralığı sağlayacak APS-C modelleriyle de kullanılabilir. Sofistike bir optik tasarım, çeşitli sapmaları düzeltmek için bir dizi düşük dağılım ve asferik eleman içerir ve bir BBAR-G2 kaplama, yüksek kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak, 2.8 'den sonsuza kadar odaklama aralığında tutarlı görüntü kalitesi sağlamak için bir kayan eleman sistemi kullanılır. Otomatik odaklama, oldukça hızlı, doğru ve sessiz odaklama performansı sağlayan bir çift VXD lineer motor ünitesi tarafından yönetilir ve tam zamanlı manuel odaklama kontrolü de mevcuttur. Bu lensin kötü hava koşullarında kullanılmasına uygun olarak, parmak izlerine ve lekelere karşı korumak için flor kaplı bir ön elemanla birlikte neme dayanıklı bir yapıya sahiptir. 


Genel Özellikler:
Çok yönlü telefoto zoom, tam kare Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır, ancak 105-270 mm eşdeğeri odak uzaklığı aralığı ile APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Parlak sabit f/2,8 maksimum diyafram, zoom aralığı boyunca tutarlı parlaklık sağlar ve alan derinliği üzerinde gelişmiş kontrol sunar.
Hem XLD (eXtra Düşük Dağılım) hem de LD (Düşük Dağılım) tasarımları da dahil olmak üzere altı düşük dağılım öğesi, gelişmiş netlik ve renk doğruluğu sağlamak için tüm zoom aralığında renk saçılımını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır.
Hem cam kalıplı hem de hibrit tipler de dahil olmak üzere üç asferik eleman, zoom aralığı boyunca yüksek keskinlik ve doğru renderleme için küresel sapmaları ve bozulmaları azaltmaya yardımcı olur.
BBAR-G2 (Geniş Bant Yansıma Önleyici Nesil 2) Kaplama, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu sağlamak için iç yansımaları, parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için ayrı ayrı elemanlara uygulanmıştır.
İki VXD (Ses bobinli eXtreme-tork Sürücüsü) lineer motor, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına uyacak şekilde etkileyici, hızlı ve hassas odaklama performansı sunar. Bu odaklama sistemi, tüm odak uzunluklarında minimum 2.8 've yakın plandaki nesnelerle çalışmak için 180mm odak uzunluğunda 1: 4.6 maksimum büyütme sunar. Tam zamanlı manuel netleme geçersiz kılma da mümkündür ve Sony'nin Doğrudan Manuel Netleme fonksiyonu veya ince ayarlı manuel kontrol ile uyumludur.
İki VXD ünitesi, odaklama aralığı boyunca tutarlı görüntü kalitesi sağlamak için bir kayan eleman sistemi ile birlikte çalışır.
70 mm odak uzaklığı konumunda manuel odaklama ile çalışırken, 1:2 maksimum büyütme oranıyla 10,6" kadar odaklanmak mümkündür, ancak çevresel görüntü kalitesi düşebilir.
Neme dayanıklı bir yapı, bu lensin sert koşullarda kullanılmasına yarar sağlar ve toz, kir ve bulaşmaya karşı korumak için ön lens elemanına da bir flor kaplama uygulanmıştır.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Zoom Kilidi anahtarı nakliye sırasında istenmeyen namlu uzatmasını önler.


Öne Çıkan Özellikleri
Kompakt (149mm) ve hafif (815g).
Full frame aynasız kameralar için tüm diğer Tamron lensler ile aynı 67mm filtre çapı
Daha geniş bir fotoğraf çeşitliliği için mükemmel optik performans ve 0,85m MOD.
Son derece sessiz ve hızlı, yeni geliştirilen VXD lineer motor odak mekanizması.
Rahat, kullanıcı dostu bir deneyim için neme dayanıklı yapı ve flor kaplama
Fast Hybrid AF ve Eye AF dahil olmak üzere çeşitli kameraya özgü özelliklerle uyumluluk


Teknik Özellikler
Odak uzaklığı: 70-180 mm
Maksimum Diyafram Açıklığı: f/2.8
Minimum Diyafram Açıklığı: f/22
Lens Yuvası: Sony E Mount
Biçim Uyumluluğu: Full Frame (Tam Kare)
Görüş Açısı: 34 ° 21 'ile 13 ° 42'
Minimum Odak Mesafesi: 27 cm / 10.63 inç
Maksimum Büyütme: 0.5x
Makro Çoğaltma Oranı: 1: 2
Optik Tasarım: 14 Grupta 19 Element
Diyafram Bıçakları: 9, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü sabitleme: Hayır
Filtre Boyutu: 67 mm
Boyutlar: 81 x 149 mm / 3,19 x 5,87 inç
Ağırlık: 810 g (1.78 lb)


Kutu İçeriği:
Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD Lens (Sony E)
Tamron SP Ön Lens Kapağı (67mm)
Arka Lens Kapağı
Lens Başlığı (Parasloley)
Garanti Belgesi