Tamron 35mm SP f/1.4 Di USD Lens (Canon EF)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Tamron Türkiye Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model F045C
14.999,00 TL
14.249,05 TL %5 İndirimli
6 X 2374,84 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 35mm SP f/1.4 Di USD Lens (Canon EF)
Tamron 35mm SP f1.4 Di USD Lens, Canon EF-mount Tamron SP 35mm f / 1.4 Di USD, esnek geniş açılı prime, sokak fotoğrafçılığından olay çekimlerine kadar genel çekim uygulamaları için idealdir ve etkileyici derecede parlak f/1,4 maksimum diyaframı, zorlu aydınlatma koşullarında mükemmeldir ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sunar. Optik tasarım, yüksek görüntü netliği ve keskinliği elde etmek için çeşitli sapmaları kontrol eden bir dizi düşük dağılım ve asferik eleman içerir. Bir BBAR-G2 kaplama da uygulanmıştır ve güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken gelişmiş renk ve kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmaya yardımcı olur. Optikleri tamamlayan bir USD motor ve Dinamik Rolling-kam mekanizması, kesintisiz tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz otomatik odaklama performansı sağlamak için de kullanılır. Ek olarak, lens, zorlu hava koşullarında çalışmayı desteklemek için bir ön flor kaplama ile birlikte neme dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Genel Özellikler:
Geniş açılı prime FX formatlı Canon EF montajlı kameralar için tasarlanmıştır, ancak 52,5 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağladığı DX modelleriyle de kullanılabilir.
Düşük ışık koşullarında çalışan hızlı f / 1.4 maksimum diyafram açıklıkları uygundur ve ayrıca seçici odaklama teknikleri kullanılarak öznelerin izole edilmesi için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar.
Dört düşük dağılım elemanı bulunur ve açıklık aralığında daha yüksek netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde sınırlar.
Bozulmayı ve küresel sapmaları bastırmak ve doğru işleme ve yüksek keskinliğe katkıda bulunmak için üç cam kalıplı küresel olmayan eleman kullanılır.
İkinci nesil BBAR-G2 kaplama tek tek elemanlara uygulanmıştır ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için gölgelenme ve mercek parlaması üzerinde hassas düzeltme ve kontrol sağlar.
Ultrasonik Sessiz Sürücü otomatik odaklama motoru, hızlı ve hassas odaklama performansı sunar ve Dinamik Rolling-kam mekanizması da büyük f/1.4 optik sisteminin hızlı odaklama hareketine katkıda bulunur. Bu motor aynı zamanda tam zamanlı manuel odaklama kontrolü sağlar ve 1:5 maksimum büyütme oranında 11,8" uzaklığa kadar olan nesnelere odaklanmak mümkündür.
Neme dayanıklı bir yapı bu lensin sert koşullarda kullanılmasına yarar sağlar ve ayrıca toz, kir ve bulaşmaya karşı korumak için ön lens elemanına bir flor kaplama uygulanmıştır.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Belirli odaklama ayarlarının ince ayarını yapmak ve lens ürün yazılımını güncellemek için isteğe bağlı TAP-in Konsolu ile uyumludur.


Tamron SP 35mm f / 1.4 Di USD Teknik özellikler:
Odak Uzaklığı 35mm
Maksimum Diyafram Açıklığı: f / 1.4
Minimum Diyafram Açıklığı: f / 16
Lens Yuvası: Canon EF
Biçim Uyumluluğu: Tam Kare
Görüş Açısı: 63 ° - 26 °
Minimum Odak Mesafesi: 30 cm
Maksimum Büyütme: 0.2x
Optik Tasarım: 10 Grupta 14 Element
Diyafram Bıçakları: 9
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 72 mm (Ön)
Boyutlar (Ç x U): 80,9 x 102,3 mm
Ağırlık: 805 g


Kutu İçeriği:
Tamron SP 35mm f/1.4 Di USD Lens
CF72III Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
HF045 Parasoley
Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler