Tamron 35mm f2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 35mm
4.950,00 TL
4.499,00 TL %9 İndirimli
6 X 749,83 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 35mm f2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E)


Her gün, her konu - dünyaya daha geniş bir bakış atın
Sony E montajlı tam çerçeve aynasız fotoğraf makineleri için günlük kullanım için çok yönlü F / 2,8 geniş açı

35mm F / 2.8 Di III OSD M1: 2 (F053 Modeli) hemen hemen her çekim koşuluna uygun, geniş açılı, sabit bir odaklama merceğidir. 35mm odak uzaklığı geniş görüş açısı, ancak içgüdüsel görüntü yakalama için doğal perspektif ve görüş alanı. Objektif, çerçeveli portreler, yemek fotoğrafçılığı ve doğa gibi birçok farklı fotoğraf türü için harika. Çok hafif ve kompakt olması sayesinde çantanıza atığa neredeyse hiç bir şey eklemez, böylece her gün rahatça taşıyabilirsiniz. 0,15 m'ye (5,9 inç) yakın odaklanarak çerçeveyi küçük nesnelerle bile doldurabilirsiniz. F / 2.8 açıklığına ek olarak, Model F053, sapmaları yumuşatmak için etkin bir şekilde düzenlenmiş LD (Düşük Dispersiyon) ve GM (Cam Kalıplı Asferik) lens elemanları içeren özel cam malzemeler kullanılarak yapılır. Model F053, tüm karede olağanüstü optik performans sağlar ve öznenin dokusuna kadar keskin bir görüntü sunar. Neme Dayanıklı Yapı ve kire dayanıklı Flor Kaplama ile fotoğrafçılar dışarıda güvenle çekim yapabilir. Daha önce hiç yaşamadığınız güzelliği keşfedeceksiniz. Bu lens sizi yeni keşiflere götürebilir.

Konunuza daha yakın olun. 0.15m kadar yakın.
Bu lensi bu kadar heyecanlı kılan en önemli özelliklerden biri de yakın çekimler yapmak için inanılmaz yeteneği. Bu lensle, hayal ettiğinizden bir nesneye yaklaşabilirsiniz. 0.15m (5.9 inç) MOD'ta (Minimum Nesne Mesafesi), lens 1: 2 maksimum büyütme oranına ulaşır. Bir daha asla hüsrana uğramayacaksınız çünkü çekim yaparken bir nesneye yaklaşamazsınız. Bu olağanüstü performans, kullanıcıların dramatik bir perspektiften faydalanan (yakın nesneler daha büyük ve uzak olanları daha küçük olan) ve geniş açılı merceklere özgü kompozisyonlar oluşturmasını sağlar. Bir nesneye yaklaşarak, eşsiz bir fotoğraf üretebilir ve güzel bulanık arka plandaki bokeh'den yararlanabilirsiniz.

Üstün taşınabilirlik lensin sınırsız çok yönlülüğünü arttırır
İstediğin yere götür. Bu lens, performans gösterdiği gibi hareket eder. Hafif, tam kare aynasız kameralarla eşleştirildiğinden, tüm sisteminiz hafif, hızlı ve çevik hale gelir. Sadece 210g (7.4 oz) ağırlığında ve toplam uzunluğu 64mm (2,5 inç) olan çok kompakt bir gövdeye sahiptir. Rahat taşınabilir, yüksek manevra kabiliyeti ve kullanımı ve bestelemesi inanılmaz derecede kolaydır. Odaklanma sırasında toplam uzunluk değişmediğinden, ön öğeyi yanlışlıkla çarpma korkusu olmadan, bir nesneye ihtiyaç duyduğunuz kadar yaklaşabilirsiniz. Lens, Sony E-mount kameralar için kullanılan Tamron yüksek hızlı lens serisinin diğer üyeleri ile aynı 67mm filtre çapına sahiptir. Böylece, filtreleri (polarizörler gibi), lens kapaklarını ve diğer aksesuarları kolaylık sağlamak için değiştirebilirsiniz.

Günlük kullanım ve hızlı, keskin uçlar için ideal lens
Bu lens, olağanüstü bir optik performans ve genel görüntü kalitesi, asal ve sabit bir odaklama merceğinden acımasızca talep edilen özellikler sunar. LD ve GM özel cam elemanlarının uzman düzenlemesi, renk sapmaları dahil olmak üzere sapmaları büyük ölçüde kontrol eder. Tamron'un tescilli BBAR (Geniş Bant Yansıma Önleyici) Kaplaması, güneşe karşı fotoğraf çekerken oluşabilecek gölgelenmeyi ve parlamayı azaltır. Ayrıca, kamera gövdesinin özelliklerinden * yararlanarak, en yeni yüksek megapiksel kameraların avantajlarını en üst düzeye çıkaran, çerçeve boyunca yüksek çözünürlüklü performans sunar. Sokakta çekim, tam ölçekli manzaralar veya mimari fotoğrafçılık olsun, bu lens olağanüstü net, renkli ve güzel görüntüler sunar ve yaratıcı tutkularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olur.


Teknik Detaylar:
Model: F053
Odak uzaklığı: 35mm
Maksimum diyafram: f/2.8
Görüş Açısı (diyagonal): 63 ° 26 ' (tam kare aynasız format için)
Optik yapı: 8 grupta 9 element
Minimum Nesne Mesafesi: 0.15m (5.9 inç)
Maksimum büyütme oranı: 1: 2
Filtre boyutu: Φ67mm
Maksimum Çap: Φ73mm
Uzunluk: 64mm (2,5 inç)
Ağırlık: 210 g (7,4 oz)
Diyafram Bıçakları: 7 (dairesel diyafram)
Minumum Açıklık: f/22
Standart aksesuar: Parasoley, lens kapakları
Uyumlu Bayonet: Sony E-mount


Gönderilecek Kutu İçinde Neler Var
Tamron 35mm f / 2.8 Di III OSD M 1: 2 Lens Sony E için
Tamron SP Ön Lens Kapağı (67mm)
Arka lens kapağı
HF053 Lens Kapağı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler