Tamron 35-150mm f2.8-4 Di VC OSD Lens (Canon EF)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Tamron Türkiye Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 35-150mm
10.300,00 TL
9.249,00 TL %10 İndirimli
6 X 1541,50 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 35-150mm f2.8-4 Di VC OSD Lens (Canon EF)
Benzersiz geniş açılı ve orta telefoto aralığına sahip olan Tamron Canon EF montajlı 35-150mm f / 2.8-4 Di VC OSD, parlak f/2.8-4 maksimum diyafram aralığı ve nispeten kompakt, hafifliği ile karakterize esnek bir zum genel kullanım için tasarım. Optik tasarım, gelişmiş netlik ve keskinlik için zoom aralığı boyunca kromatik ve küresel sapmaları azaltmaya yardımcı olan düşük dağılımlı cam ve küresel olmayan elemanlar kullanır. Bir BBAR kaplama da uygulanmıştır ve güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken gelişmiş renk ve kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmaya yardımcı olur. Optikleri tamamlayan bir Optimize Edilmiş Sessiz Sürücü AF motoru, neredeyse daha sessiz ve hızlı odaklama performansı sağlarken, Titreşim Dengeleme sistemi daha keskin elde çekim için fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü en aza indirir. Ek olarak, lens, zorlu hava koşullarında çalışmayı desteklemek için bir ön flor kaplama ile birlikte neme dayanıklı bir yapıya sahiptir.


Özellikler
Canon EF / Nikon F Mount / Full Frame / APS-C Sensör Uyumlu
Maksimum Diyafram Aralığı: f / 2.8-4
Düşük Dispersiyon ve Asferik Elemanlar
Optimize Edilen Sessiz Sürücü AF Motoru
VC Görüntü Sabitleme
Filtre Çapı - 77mm


Detaylı Özellikler:
Tam kare Canon EF montajlı kameralar için geniş - dikey uzunluktaki yakınlaştırma için tasarlanmıştır, ancak 56-240 mm sağladığı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Parlak f / 2.8-4 maksimum diyafram aralığı, mevcut ışık koşullarında çalışır ve aynı zamanda konunun izole edilmesi için alan derinliği kontrolü sunar.
Üç Düşük Dağılmalı (LD) cam eleman, azaltılmış renk saçaklığı ile daha fazl a netlik elde etmek için renk sapmalarını en aza indirmeye yardımcı olur.
Üç melez küresel olmayan eleman, küresel ve komik sapmaları ve bozulmayı, yakınlaştırma aralığında tutarlı kenardan kenara keskinlik ve aydınlatma ve aynı zamanda sagital komik parıltıyı azaltma için doğrudur.
BBAR (Geniş Bant Yansıma Önleyici) kaplama, tek tek elemanlara uygulanmıştır ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken çok daha iyi kontrast ve renk doğruluğu için gölgelenme ve mercek parlaması üzerinde rafine düzeltme ve kontrol sağlar.
Optimize Sessiz Sürücü (OSD) motoru, oldukça sessiz, hızlı ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar ve lens, yakın plandaki nesnelerle çalışmak için tüm zoom aralığında 1,5 'minimum odaklama mesafesi sunar.
VC (Titreşim Telafisi) görüntü sabitleme, düşük ışık koşullarında daha net elde çekim için fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü beş durağa kadar en aza indirmek için lens tasarımına dahil edilmiştir.
Hızlı, duyarlı odaklama ve stabilizasyon performansı sağlamak için biri otomatik odaklama için, diğeri VC için olmak üzere çift özel MPU (Mikro İşleme Ünitesi) kullanılır.
Neme dayanıklı bir yapı, bu lensin sert koşullarda kullanılmasına yarar sağlar ve toz, kir ve bulaşmaya karşı korumak için ön lens elemanına da bir flor kaplama uygulanmıştır.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Elektromanyetik diyafram mekanizması, hızlı sürekli çekim hızlarıyla çalışırken özellikle faydalı olan daha fazla pozlama kontrolü kararlılığı sağlar.
Belirli odaklama ayarlarının ince ayarını yapmak ve lens ürün yazılımını güncellemek için isteğe bağlı TAP-in Konsolu ile uyumludur.


Teknik Özellikler
Model: A043
Odak uzaklığı: 35-150mm
Maksimum Diyafram Açıklığı: f/2.8-4
Görüş Açısı (diyagonal): 63 ° 26'-16 ° 25 ' (tam kare DSLR fotoğraf makineleri için)
Optik yapı: 14 grupta 19 element
Minimum Nesne Mesafesi: 0,45m (17,7 inç) Tam zoom aralığı
Maksimum. Büyütme oranı: 1: 3.7 (f = 150mm)
Filtre boyutu: 77mm
Maksimum çap: 84mm
Uzunluk: 126,8mm Canon (5 inç) / 124,3mm Nikon (4,9 inç)
Ağırlık: 796g Canon (28.1 oz) / 790g Nikon (27.9 oz)
Diyafram Yaprak Sayısı: 9 (dairesel diyafram)
Minimum Diyafram: f/16-22
5 Durak (CIPA Standartlarına Uygun)
Canon İçin: EOS-5D MKIII kullanılır /
Nikon İçin: D810 kullanılır
Standart aksesuarlar: Çiçek şekilli başlık, Lens kapağı
Uyumlu montaj seçenekleri: Canon EF yuvası, Nikon F yuvası


Kutu İçeriği:
Canon EF için Tamron 35-150mm f / 2.8-4 Di VC OSD Lens
Ön Lens Kapağı
Arka Lens Kapağı
Parasoley
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler