Tamron 24mm f2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 24mm
4.950,00 TL
4.499,00 TL %9 İndirimli
6 X 749,83 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 24mm f2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E)

Ayırt edici, geniş bakış açınızı gösterin
Sony E montajlı tam çerçeve aynasız fotoğraf makineleri için muhteşem F / 2,8 geniş açılı, sabit odaklı lens

24 mm F / 2,8 Di III OSD M1: 2 (F051 Modeli) geniş açılı bir mercekle yakın çekim yapmayı mümkün kılar. Bu lens, geniş açılı fotoğrafçılığın heyecan verici evreninin anahtarıdır. 24 mm odak uzunluğunun sağladığı geniş açılı görüş alanı geniş manzaraları, manzaraları ve şehir manzaralarını yok ediyor; Mükemmel genel amaçlı geniş açılı lens! Bu çok yönlü lens, samimi fotoğraflar dahil olmak üzere birçok farklı çekim stiline uygundur. Hafif ve kompakt olduğu için taşıması kolaydır - ve hafif veya tüm gün süren çekim maceralarınız için büyük bir avantaj. MOD (Minimum Nesne Mesafesi) sadece 0,12 m'dir (4,7 inç), bu nedenle yakın hareket edebilir ve bir adet fotoğraf çekebilirsiniz. F / 2.8, arka planda objektifin etkileyici güzel bokeh ile benzersiz yakın çekimler oluşturmanıza yardımcı olur. F / 2.8 açıklığa ek olarak, Model F051, aberasyonları etkili bir şekilde düzenlemek için LD (Düşük Dispersiyon) ve GM (Cam Kalıplı Asferik) lens elemanları içeren özel cam malzemeler kullanılarak yapılır. Model F051, tüm karede olağanüstü optik performans sağlar ve öznenin dokusuna kadar keskin bir görüntü sunar. Neme Dayanıklı Yapı ve kire dayanıklı Flor Kaplama ile fotoğrafçılar dışarıda güvenle çekim yapabilir. Bu lens tamamen yeni ve etkileyici bir ifade dünyası açar. Neme Dayanıklı Yapı ve kire dayanıklı Flor Kaplama ile fotoğrafçılar dışarıda güvenle çekim yapabilir. Bu lens tamamen yeni ve etkileyici bir ifade dünyası açar. Neme Dayanıklı Yapı ve kire dayanıklı Flor Kaplama ile fotoğrafçılar dışarıda güvenle çekim yapabilir. Bu lens tamamen yeni ve etkileyici bir ifade dünyası açar.

Konunuza daha yakın olun. 0.12m kadar yakın.
Bu lensi bu kadar heyecanlı kılan en önemli özelliklerden biri de yakın çekimler yapmak için inanılmaz yeteneği. Bu lensle, hayal ettiğinizden bir nesneye yaklaşabilirsiniz. 0,12 m (4,7 inç) MOD'da, lens maksimum 1: 2 büyütme oranına ulaşır. Bir daha asla hüsrana uğramayacaksınız çünkü çekim yaparken bir nesneye yaklaşamazsınız. Bu olağanüstü performans, kullanıcıların dramatik bir perspektiften faydalanan (yakın nesneler daha büyük ve uzak olanları daha küçük olan) ve geniş açılı merceklere özgü kompozisyonlar oluşturmasını sağlar. Bir nesneye yaklaşarak, eşsiz bir fotoğraf üretebilir ve güzel bulanık arka plandaki bokeh'den yararlanabilirsiniz.

Üstün taşınabilirlik lensin sınırsız çok yönlülüğünü arttırır
İstediğin yere götür. Bu lens, performans gösterdiği gibi hareket eder. Hafif, tam kare aynasız kameralarla eşleştirildiğinden, tüm sisteminiz hafif, hızlı ve çevik hale gelir. Sadece 215g (7.6 oz) ağırlığında ve toplam uzunluğu 64mm (2,5 inç) olan çok kompakt bir gövdeye sahiptir. Rahat taşınabilir, yüksek manevra kabiliyeti ve kullanımı ve bestelemesi inanılmaz derecede kolaydır. Odaklanma sırasında toplam uzunluk değişmediği için, ön öğeyi yanlışlıkla çarpma korkusu olmadan ihtiyacınız olan bir nesneye yaklaşabilirsiniz. Lens, Sony E-mount kameralar için kullanılan Tamron yüksek hızlı lens serisinin diğer üyeleri ile aynı 67mm filtre çapına sahiptir. Böylece, filtreleri (polarizörler gibi), lens kapaklarını ve diğer aksesuarları kolaylık sağlamak için değiştirebilirsiniz.

Ekstra geniş açıda mükemmel görüntü kalitesi
Bu lens, olağanüstü bir optik performans ve genel görüntü kalitesi, asal ve sabit bir odaklama merceğinden aralıksız talep edilen özellikler sunar. LD ve GM özel cam elemanlarının uzman düzenlemesi, renk sapmaları dahil olmak üzere sapmaları büyük ölçüde kontrol eder. Tamron'un tescilli BBAR (Geniş Bant Yansıma Önleyici) Kaplaması, güneşe karşı fotoğraf çekerken oluşabilecek gölgelenmeyi ve parlamayı azaltır. Ayrıca, kamera gövdesinin özelliklerinden * yararlanarak, en yeni yüksek megapiksel kameraların avantajlarını en üst düzeye çıkaran, çerçeve boyunca yüksek çözünürlüklü performans sunar. Sokakta çekim, tam ölçekli manzaralar veya mimari fotoğrafçılık olsun, bu lens olağanüstü net, renkli ve güzel görüntüler sunar ve yaratıcı tutkularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olur.


Teknik Detaylar
Model: F051
Odak uzaklığı: 24mm
Maksimum diyafram: f//2.8
Görüş Açısı (diyagonal): 84 ° 04 ' (tam kare aynasız format için)
Optik yapı: 9 grupta 10 element
Minimum Nesne Mesafesi: 0.12m (4.7 inç)
Maksimum büyütme oranı: 1: 2
Filtre boyutu: Φ67mm
Maksimum Çap: Φ73mm Uzunluk: 64mm (2,5 inç)
Ağırlık: 215 g (7,6 oz)
Diyafram Bıçakları: 7 (dairesel diyafram)
Minumum Açıklık: f/22
Standart aksesuar: Yaprak tip parasoley, Lens kapağı
Uyumlu Bayonet: Sony E-mount


Gönderilecek Kutu İçinde Neler Var
Tamron 24mm f/2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E Mount)
Tamron Parasoley
Tamron Lens Ön ve Arka Kapak


Uyumlu Ürünler