Tamron 20mm f2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 20mm
4.950,00 TL
4.499,00 TL %9 İndirimli
6 X 749,83 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırTamron 20mm f2.8 Di III OSD M 1:2 Lens (Sony E)
En geniş hayal gücünüzü yakalayın

f2.8 ultra geniş açılı, yakın netleme, Sony E-mount tam kare aynasız kameralar için sabit odaklı lens
20mm F / 2.8 Di III OSD M1: 2 (F050 Modeli) hızlı kullanım ve sabit fokal lenslerin imzası olan etkileyici gücü bir araya getiriyor. Her fotoğrafçı için ideal ilk ultra geniş açılı mercek. Aynasız kameralar için özel olarak tasarlanmıştır. Hafif ve kompakt olan Model F050, son derece taşınabilirdir ve hafif seyahat etmeniz gereken durumlar için idealdir. Model F050, ultra geniş açılı lenslere özgü perspektifi maksimize ederek manzarayı dinamik olarak yakalayan yaratıcı bir araçtır. İnanılmaz derecede kısa 0,11 m (4,3 inç) MOD (Minimum Nesne Mesafesi), nesnelerinize hayal ettiğinizden daha yakın olmanızı sağlar. F / 2.8 açıklığına ek olarak, Model F050, sapmaları yumuşatmak için etkin bir şekilde düzenlenmiş LD (Düşük Dağılım) ve GM (Cam Kalıplı Asferik) lens elemanları içeren özel cam malzemeler kullanılarak yapılır. Model F050, tüm karede olağanüstü optik performans sağlar ve öznenin dokusuna kadar keskin bir görüntü sunar. Neme Dayanıklı Yapı ve kire dayanıklı Flor Kaplama ile fotoğrafçılar dışarıda güvenle çekim yapabilir. Sadece bir tane ultra geniş açılı sahip olabilirseniz, F050 Modeli ilk tercihiniz olmalıdır.En geniş hayal gücünüzü yakalayın
F / 2.8 ultra geniş açılı, yakın netleme, Sony E-mount tam kare aynasız kameralar için sabit odaklı lens

20mm F / 2.8 Di III OSD M1: 2 (F050 Modeli) hızlı kullanım ve sabit fokal lenslerin imzası olan etkileyici gücü bir araya getiriyor. Her fotoğrafçı için ideal ilk ultra geniş açılı mercek. Aynasız kameralar için özel olarak tasarlanmıştır. Hafif ve kompakt olan Model F050, son derece taşınabilirdir ve hafif seyahat etmeniz gereken durumlar için idealdir. Model F050, ultra geniş açılı lenslere özgü perspektifi maksimize ederek manzarayı dinamik olarak yakalayan yaratıcı bir araçtır. İnanılmaz derecede kısa 0,11 m (4,3 inç) MOD (Minimum Nesne Mesafesi), nesnelerinize hayal ettiğinizden daha yakın olmanızı sağlar. F / 2.8 açıklığına ek olarak, Model F050, sapmaları yumuşatmak için etkin bir şekilde düzenlenmiş LD (Düşük Dağılım) ve GM (Cam Kalıplı Asferik) lens elemanları içeren özel cam malzemeler kullanılarak yapılır. Model F050, tüm karede olağanüstü optik performans sağlar ve öznenin dokusuna kadar keskin bir görüntü sunar. Neme Dayanıklı Yapı ve kire dayanıklı Flor Kaplama ile fotoğrafçılar dışarıda güvenle çekim yapabilir. Sadece bir tane ultra geniş açılı sahip olabilirseniz, F050 Modeli ilk tercihiniz olmalıdır.

Konunuza daha yakın olun. 0.11m kadar yakın.
Bu lensi bu kadar heyecanlı kılan en önemli özelliklerden biri de yakın çekimler yapmak için inanılmaz yeteneği. Bu lensle, hayal ettiğinizden bir nesneye yaklaşabilirsiniz. 0.11m (4.3 inç) MOD'da lens, 1: 2 maksimum büyütme oranına ulaşır. Bir daha asla hüsrana uğramayacaksınız çünkü çekim yaparken bir nesneye yaklaşamazsınız. Bu olağanüstü performans, kullanıcıların dramatik bir perspektiften faydalanan (yakın nesneler daha büyük ve uzak olanları daha küçük olan) ve geniş açılı merceklere özgü kompozisyonlar oluşturmasını sağlar. Bir nesneye yaklaşarak, eşsiz bir fotoğraf üretebilir ve güzel bulanık arka plandaki bokeh'den yararlanabilirsiniz.

Üstün taşınabilirlik lensin sınırsız çok yönlülüğünü arttırır
İstediğin yere götür. Bu lens, performans gösterdiği gibi hareket eder. Hafif, tam kare aynasız kameralarla eşleştirildiğinden, tüm sisteminiz hafif, hızlı ve çevik hale gelir. Sadece 220g (7,8 oz) ağırlığında ve toplam uzunluğu 64mm (2,5 inç) olan çok kompakt bir gövdeye sahiptir. Rahat taşınabilir, yüksek manevra kabiliyeti ve kullanımı ve bestelemesi inanılmaz derecede kolaydır. Odaklanma sırasında toplam uzunluk değişmediği için, ön öğeyi yanlışlıkla çarpma korkusu olmadan ihtiyacınız olan bir nesneye yaklaşabilirsiniz. Lens, Sony E-mount kameralar için kullanılan Tamron yüksek hızlı lens serisinin diğer üyeleri ile aynı 67mm filtre çapına sahiptir. Böylece, filtreleri (polarizörler gibi), lens kapaklarını ve diğer aksesuarları kolaylık sağlamak için değiştirebilirsiniz.

Ultra geniş açı, çarpıcı bir şekilde yaratıcı
Bu lens, olağanüstü bir optik performans ve genel görüntü kalitesi, asal ve sabit bir odaklama merceğinden aralıksız talep edilen özellikler sunar. LD ve GM özel cam elemanlarının uzman düzenlemesi, renk sapmaları dahil olmak üzere sapmaları büyük ölçüde kontrol eder. Tamron'un tescilli BBAR (Geniş Bant Yansıma Önleyici) Kaplaması, güneşe karşı fotoğraf çekerken oluşabilecek gölgelenmeyi ve parlamayı azaltır. Ayrıca, kamera gövdesinin özelliklerinden * yararlanarak, en yeni yüksek megapiksel kameraların avantajlarını en üst düzeye çıkaran, çerçeve boyunca yüksek çözünürlüklü performans sunar. Sokakta çekim, tam ölçekli manzaralar veya mimari fotoğrafçılık olsun, bu lens olağanüstü net, renkli ve güzel görüntüler sunar ve yaratıcı tutkularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olur.


Teknik Detaylar
Model: F050
Odak uzaklığı: 20mm
Maksimum diyafram: f/ 2.8
Görüş Açısı (diyagonal): 94 ° 30 ' (tam kare aynasız format için)
Optik yapı: 9 grupta 10 element
Minimum Nesne Mesafesi: 0,11 m (4,3 inç)
Maksimum büyütme oranı: 1: 2
Filtre boyutu: Φ67mm
Maksimum Çap: Φ73mm Uzunluk * 64mm (2,5 inç)
Ağırlık: 220 g (7,8 oz)
Diyafram Bıçakları: 7 (dairesel diyafram) **
Minumum Açıklık: f/22
Standart aksesuar: Çiçek şekilli parasoley, Lens kapağı
Uyumluluk: Sony E-mount


Gönderilecek Kutu İçinde Neler var
Tamron 20mm f/2.8 Di III OSD M 1:2 Lens for Sony E Mount
Tamron SP Ön Lens Kapağı (67mm)
Arka lens kapağı
HF050 Lens Kapağı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler