Tamron 18-270mm f3.5-6.3 Di-II VC PZD Zoom Lens (Canon EF)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model 18-270mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Tamron 18-270mm f3.5-6.3 Di-II VC PZD Zoom Lens (Canon)
Hepsi bir arada zoom, DX biçimli Nikon F montajlı DSLR'ler için tasarlanmıştır ve 27-405 mm eşdeğeri odak uzaklığı aralığı sağlar.

Anormal kısmi dağılım (AD) elemanı ve iki düşük dağılımlı (LD) eleman, doğru renk oluşturma ile yüksek netlik elde etmek amacıyla renk saçaklığını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.
Bir hibrit küresel olmayan eleman ve iki kalıplı cam küresel olmayan eleman, daha fazla keskinliği arttırmak için zoom aralığı boyunca küresel sapmaları ve bozulmaları en aza indirgemek için kullanılır.
Yüzey yansımalarını azaltmak ve daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi önlemek için lens elemanlarına BBAR (Geniş Bant Yansıma Önleyici) kaplama uygulanmıştır.
VC (Titreşim Telafisi) görüntü sabitleme, düşük ışık koşullarında daha keskin elde çekim için fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü en aza indirmek amacıyla lensin tasarımına dahil edilmiştir.
PZD (piezoelektrik sürücü), hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde hızlı, sessiz ve doğru otomatik odaklama performansı elde etmek için kullanılır.
Lens yüzeyinin daha kolay temizlenmesi için su, parmak izleri ve lekeleri itmek üzere ön lens elemanına flor kaplama uygulanmıştır.


Teknik Özellikler:
Lens Tipi: Tak-Gez
Çap: 62mm
Odak Aralığı: 18-270mm
Max Diyafram: f3.5-6.3
Sensör Formatı: Sadece APS-C Sensör
Çap/Boy (mm): 73.7 x 96.5 mm
Ağırlık: 450 g
Optik Sabitleyici: Var
Bayonet Uyumu: Canon


Kutu İçeriği:
Tamron 18-270mm f / 3.5-6.3 Di II VC PZD Lens (Canon)
Ön ve Arka Lens Kapakları
Lens Başlığı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler