Tamron 150-600mm f5-6.3 Di VC USD G2 Zoom Lens (Nikon)

Tamron Resmi Türkiye Distribitörü Zoom İthalat Garantili
Marka
Model A022N

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Tamron 150-600mm f5-6.3 Di VC USD G2 Zoom Lens
150 SP-600 mm F/5-6.3 Di VC USD G2Alkışlanan ultra-telefoto zoom yeniden doğmuş; tanışmak, yeni nesil Yükseltilmiş optik performans ile 150 SP-(Kuşak 2) 600 mm G2 ultra-telefoto objektif dikkate değer tanımı ile çekim sağlar el. Bu yeni lens ilk Aralık, 2013, genel olarak daha iyi optik performans ve daha hızlı AF hızı, VC geliştirmeleri, artı Flor Kaplama, FLEX ZOOM KİLİT ve tele dönüştürücü dahil olmak üzere tanıtılan Kullanılan (Model A011)-600 mm 150 mevcut SP başarısı üzerine inşa.Kullanılan sıkı kalite standartları ve tasarım özellikleri karşılamak için yere kadar yeniden inşa, bu yeni zoom kaliteli işçilik, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı ile akıllı mühendislik ve yüksek performansı birleştiriyor.

150 SP-600 mm F/5-6.3 Di VC USD G2Özellikleri ve İşlevleri Gelişmiş optik daha çok çeşitlilik tanışın 150-600 mm G2 SP tamamen eksenel ve enine kromatik sapmaları ortadan kaldıran (Düşük Dağılım) 3 LD lens elemanları içerir. Ayrıca 13 grupta (21 öğeler) optik inşaat yükseltilmiş bulunmaktadır.Yansıma Yansıma önleyici teknolojiler, eBAND (Genişletilmiş Bant genişliği ve Açısal Bağımlılık) Kaplama ve BBAR (Geniş-Band Anti -) Kaplamanın ışık iletimi ve bastırmak iç yansımaları, kameranın görüntü sensörleri yansıyan ışık da dahil olmak üzere geliştirmek. Yani yarı ışıklı çekerken bile yansıyan ışık nedeniyle aydınlatmalı fotoğraf, ışık lekelerini ve mercek parlamasını tamamen ortadan kalkar.Ek geliştirmeler lens çok yönlülük genişletmek. Örneğin, (Minimum Nesne Mesafesi) MOD 2.2 m düşürüldü yani tele-makro çekim ve dramatik etkisi tadını çıkarabilirsiniz.200 F/7.1 1/1000sec ISO odak uzaklığı: 600 mm Pozlama::Netlik ve doğruluk ile anı yakalayınA022 Modeli (Ultrasonik Sessiz mükemmel bir tepki ve kontrol sağlayan halka tipi motor Sürücü) USD ile donatılmıştır. AF hızı önemli ölçüde mevcut model geliştirilmiş ve yüksek doğru hareket eden nesneleri çekerken bile hızlı odaklama sağlar.100 F/7.1 1/80sec ISO odak Uzunluğu: 375mm Maruz Kalma: Sürekli geliştirilmiş VC (Titreşim Telafisi)ile devam et.

150 SP-600 mm F/5-6.3 Di VC USD G2 İsteğe bağlı aksesuarlar İki özel tele dönüştürücüler ile uyumlu1.4 x ve 2.0 x büyütme sunan iki özel tele dönüştürücüler 150 SP-600 mm G2 optik eşleştirmek için tasarlanmış, 1200 kadar maksimum zum yeteneğine sahip. Bu KULLANILAN MUSLUK ile ConsoleTM uyumlu-İsteğe bağlı DOKUNUN Konsolunda kişisel bilgisayarınıza USB bağlantı sağlar, kolay otomatik odaklama ve VC için ince ayarlar da dahil olmak üzere lens üretici yazılımı olarak özelleştirme özellikleri update etmenize olanak tanır.


VC (VIBRATION COMPENSATION)
TAMRON'UN EŞSİZ (VC) TİTREŞİM TELAFİSİ MEKANİZMASI

Tamron'un eşsiz VC (Titreşim Telafisi) mekanizması tescilli bir aktivatörü ve algoritmaları kullanarak mükemmel izleme ile birlikte olağanüstü derecede dengeli kadraj görüntüsü sunar. Mekanizma, üç bilya üzerinde çok az sürtünme ile kayan, titreşim telafisi sağlayan lens elemanlarını elektromanyetik olarak sürmek için üç bobinli bir sistem kullanır. Bu basit mekanik yapı Tamron'un kompakt lenslerinin sırlarından bir tanesidir.

SP (SUPER DRIVE)
EN TALEPKAR FOTOĞRAFÇILAR İÇİN SÜPER PERFORMANS

Tamron SP (Süper Performans) serisi, profesyoneller ve mümkün olan en yüksek görüntü kalitesine gereksinim duyan kişilerce istenen teknik özelliklere göre tasarlanmış ve üretilmiş bir ultra yüksek performanslı lens serisidir. SP lenslerin üretiminde, Tamron'un optik tasarımcıları en yüksek önceliği üstün performans parametrelerinin elde edilmesine verilmiştir - maliyet kısıtlamaları çok fazla düşünülmeden bunların tümü daha yüksek standartta tasarlanmıştır. Sonuç olarak, SP adını taşıyan Tamron lensler, en iyiyi isteyen usta fotoğrafçılar arasında imrenilecek bir itibarı tesis etmiş, etkileyici ve yenilikçi tasarımlar içerir.

LD (LOW DISPERSION)
DAHA FAZLA LENS KESKINLIĞI IÇIN LD (DÜŞÜK DISPERSIYONLU) CAM

Lens içindeki LD ( Düşük Dispersiyonlu ) cam elemanlar; kromatik sapma ( farklı renk tonlarının görüntü düzlemi üzerindeki farklı noktalara odaklanması ) eğiliminin azaltılmasına yardımcı olur. Kromatik sapma, bir görüntünün keskinliğini azaltır, ancak çok düşük bir dispersiyon indeksine sahip olan camın bir ışık demetini bir renk kuşağına ayırması (yayması) eğilimi daha azdır. Bu karakteristik, lens tasarımcısının uzun odak uzaklıklarında (yakınlaştırma aralığının telefoto ucu) özellikle bir sorun haline gelen alanın merkezindeki (eksen üzerinde) kromatik sapmayı ve genellikle kısa odak uzaklıklarında (yakınlaştırma aralığının geniş açı ucunda) oluşan kromatik sapmayı (alanın kenarlarına doğru) etkin şekilde telafi etmesini sağlar.

eBAND COATING
(GENİŞLETİLMİŞ BANT GENİŞLİĞİ VE AÇISAL BAĞIMLILIK) KAPLAMA

Tamron tarafından geliştirilen bu yeni kaplama tekniği, boyutları görünür ışık detetlerinin dalga boyutlarından daha küçük olan ultra düşük kırılma indeksine sahip bir nano yapılı katman (1 nm = 1/1.000.000 mm ) içerir. Alt kısmında bulunan gelişmiş birden çok katmanlı kaplamalar ile birlikte nano yapılı katman, üstün yansıma önleme özellikleri göstererek, istenmedik parlama ve gölgelenmeleri mutlak minimum düzeye azaltmak suretiyle keskin, net görüntü sağlar.

ZOOM LOCK (ZL) MECHANISM
ZL (ZOOM KİLİDİ) ÖZELLİĞİ

Başka bir orjinal Tamron mekanik mühendislik konsepti olan ZL (Zoom Kilidi), kamera/lens ünitesini bir boyun saksısında taşırken lens barelinin istenmedik şekilde uzamasını (sürünme) önleyen, basit bir kullanımı kolaylaştıran özelliktir. Bu alan içinde tekkiselliği artırır ve lensi korumaya yardımcı olur.


Teknik Özellikler
Odak Uzaklığı [mm]: 150-600
Maksimum Diyafram (F): 5-6.3
Minimum Odak [m]: 2.20
Maksimum Büyütme Oranı: 1:3.9
Filtre Boyutu [mm]: 95
Ağırlık [g]: 2,010
Model No: A022
Lens Yapısı (Groups/Elemanlar): 13 - 21
Görüş Açısı: 16°25'-4°8'
Diyafram Kanatları: 9
Minimum Diyafram: 32-40
Çap x Uzunluk [mm]: 108.4 x 260.2


Kutu İçeriği
Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD G2
Tamron Ön ve Arka Lens Kapağı
Tamron Lens Hood Parasoley
Tamron Lens Kılıfı
Tripod Ring Halkası
Garanti Belgesi