Sony FX3 Full Frame Sinema Grubu Fotoğraf Makinesi

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model ILMEFX3
47.999,00 TL
46.499,00 TL %3 İndirimli
4 X 11624,75 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırSony FX3 Full Frame Sinema Grubu Fotoğraf Makinesi

Sony FX3 Sinema Grubu kamera, iddialı içerik oluşturucuların vizyonlarını gerçeğe dönüştürür. Sinema ifadesi ile güvenilir performans ve akıcı kullanımı birleştirerek günümüz içerik oluşturucularının ihtiyaçlarını karşılar. Kompakt ve hafiftir, taşınması ve kullanımı kolaydır. FX3 Sinema Grubu fotoğraf makinesi, inanılmayacak kadar kompakt bir tasarımda yüksek hassasiyet ve Full Frame sinema ifadesi sunar. Tek başına kolay çekim için gelişmiş mobilitenin yanı sıra profesyonel kullanım özellikleriyle, istediğiniz yerde sinematik bir vizyon yakalamanız için ideal bir yaratıcılık aracıdır.


Özellikler

Yıldırım gibi okuma hızı sunan görüntü sensörü
Arkadan aydınlatmalı Full Frame Exmor R CMOS sensör, yüksek hassasiyet ve geniş dinamik aralıkla birlikte yıldırım hızında veri okuma sağlar. Gelişmiş renk filtresi dizisi renk üretimi doğruluğunu artırır, netleme düzlemi aşama algılamalı AF ise sağlam otomatik netleme istikrarı ve mükemmel hassasiyet sağlar; bunların hepsi de olağanüstü görüntü kalitesine katkıda bulunur.

Yüksek performanslı görüntü işleme motoru
BIONZ XR görüntü işleme motoru, yüksek hız için tasarlanmıştır ve etkileyici gerçek zamanlı işleme özellikleri sağlayarak gecikmeyi en aza indirir. Motor; AF, görüntü tanıma ve görüntü kalitesi ayarlarının gerçek zamanlı işlemesini gerçekleştirir ve aynı zamanda veri aktarımı, kullanıcı arayüzü ve diğer fotoğraf makinesi işlemleriyle ilgilenir.

Yüksek hassasiyet, geniş dinamik aralık
Full Frame sensör, sensör çıkışının optimize edilmesiyle, fotoğraf makinesi aralığının tamamında düşük gürültüyle yüksek hassasiyet sağlar. 409600’e kadar genişletilen etkileyici ISO aralığıyla, düşük ışıklı koşullarda dahi net hareketler yakalayın. Fotoğraf makinesi, patlayan vurgular olmadan, 15+ duraklı geniş bir dinamik aralık sunar. Fotoğraf makinesinin yüksek hassasiyeti ile geniş dinamik aralığı, post prodüksiyonda esnekliğinizi artırır.

S-Cinetone ile beğenilen sinema rengi
FX9’un geliştirilme çalışmalarından miras alınan, Sony’nin beğenilen S-Cinetone görünümü, sinematik rengin doğrudan fotoğraf makinesinde elde edilmesini sağlar. S-Cinetone, post prodüksiyonda tonlama olmadan dahi, etkileyici nesne tasviri için hafif vurgu geçişiyle doğal cilt tonları ve orta aralıklı renkler bakımından optimize edilmiştir. [1] Standart (Görüntü Profili Kapalı) [2] S-Cinetone (Görüntü Profili 11)

4K Yüksek Kare Hızlı 120 fps kayıt
Görüntü sensörünün yüksek hızlı okuma kapasitesi ve güçlü BIONZ XR işlemci sayesinde, otomatik netlemeyle 120 fps’e kadar Full Frame 4K (QFHD) kayıt yapabilirsiniz. Yüksek kare hızlarında dahi, post prodüksiyonda net ağır çekim (gerçek zamandan 5 kata kadar daha yavaş)7 için, 4K (QFHD) görüntüler gruplanma olmadan, tam piksel okumayla çekilir. Yüksek hassasiyetli AF, ağır çekim sırasında muhteşem Full Frame bokeh elde edilmesini dahi sağlar.

Tamamen Dahili kayıt
Uzun GOP kareler arası sıkıştırmanın yanı sıra, dahili kare içi (All-Intra) kayıt da desteklenir.  XAVC S-I kayıt, 600 Mb/sn’ye varan yüksek bit hızlarında her kareyi bağımsız olarak sıkıştırır; dolayısıyla karmaşık hareketlerin çekimi için idealdir ve post prodüksiyon sırasında maksimum esneklik ve oynatma performansı sağlar. [1] All-Intra (All-I) [2] Uzun GOP [3] Görüntü Grubu

16 bit RAW veri çıkışı
FX3, gelişmiş görüntü kalitesi ve post prodüksiyonda daha esnek ve verimli düzenleme sağlamak için, HDMI Type-A terminali üzerinden harici bir kaydediciye 16 bit RAW veri çıkışını destekler. 4K (QFHD) veya DCI-4K  iş akışlarıyla uyum sağlamak için, RAW video çıkışı, farklı kare hızı seçenekleriyle (59,94p/50p/29,97p/25p/23,98p) ve 4264 x 2408 [16:9] çözünürlükle Full Frame görüntü sensöründen yapılır.

10 bit 4:2:2 destekli S-Log2 ve S-Log3
S-Log2 ve S-Log3 gama eğrileri mevcuttur; S-Log3, gölgelerden orta gri aralığına (%18 gri) kadar daha iyi tonlama sunarak 15+ durağa varan bir dinamik aralık sağlar. Diğer S-Log3 özellikli Sinema Grubu fotoğraf makineleriyle eşleştirme için, üç renk gamı ayarı (S-Gamut, S-Gamut3 ve S-Gamut3.Cine) mevcuttur; böylece post prodüksiyonda yaratıcı esneklik ile verimlilik sunar.

Yüksek sıkıştırma verimliliğine sahip HEVC codec
MPEG-H HEVC/H.265 codec ile yapılan XAVC HS formatı kaydı, sıkıştırma verimliliğini kabaca iki katına çıkarır. XAVC HS, normal 4K XAVC S formatıyla kıyaslandığında benzer veya daha düşük veri hızlarında 4:2:2 renk örnekleme ile ayrıntılı 10 bit videolara olanak tanır. Ayrıca daha da iyi görüntü kalitesinin yanı sıra yönetilebilir dosya boyutları sunar.

Daha verimli düzenleme iş akışı için proxy kayıt
XAVC S-I 4K gibi yüksek bit hızlı formatlarla aynı anda düşük bit hızlı HD proxy dosyalar kaydedilebilir ve bu küçük proxy dosyalar, son prodüksiyon tesliminden önce düzenleme veya önizleme amacıyla kullanılabilir. Bu şekilde bilgisayar yükü azalır ve daha hızlı ve verimli iş akışları elde edilir. Proxy dosyalar, 10 bit XAVC HS (1920 x 1080) veya 8 bit XAVC S (1280 x 720) olarak kaydedilebilir.

10 bit HLG görüntü profili
HLG (Hibrit Log Gama) HDR görüntü profili, geniş gamlı BT.2020 renk alanıyla birlikte, uyumlu TV’lerde doğrudan HDR (HLG) oynatma için kullanılabilir. Sonuçta ayrıntılı gölgeler ve vurgularla, daha az kararma ve beyazlamayla, çıplak gözle görülebilene yakın, gerçekçi görüntüler ortaya çıkar; hem de hiçbiri için renk tonlaması gerekmez. Özellikle 10 bit kayıtlar, olağanüstü gerçekçilik için incelikli bir tonlama ve ayrıntı seviyesi üretir.  [1] Görüntüyü ince ayarlamak için yüksek esneklik (renk tonlaması gerekir) [2] Anında yüksek kaliteli görüntü (renk tonlaması gerekmez)

Yaratıcı Görünümle ufkunuzu genişletin
Görünümler, profesyonel izleme ve post prodüksiyon araçlarını fotoğraf makinesinin içinde taklit eder. Fotoğraf makinesi içinde Yaratıcı Görünüm ön ayarları mevcuttur ve bu ayarların hepsi, olduğu şekilde kullanılabilir veya ton, renk derinliği, parlaklık, kontrast ve netlik gibi parametre ayarları tek tek kullanılarak daha da özelleştirilebilir. Ön ayarlı görünümler kullanıcının tercihlerine göre incelikle ayarlanabilir ve hatta favori ayarlarınızı özel bir görünüm olarak kaydedebilirsiniz.

Esnek pozlama modu
Esnek Pozlama Modu; iris, deklanşör hızı ve ISO için Otomatik ve Manuel modların bağımsız olarak ayarlanmasını sağlar. İlgili özel düğmelere kısa bir süre basılarak etkinleştirilen kilit işlevi, ilgili kontrolleri kilitleyerek kadran veya tekerlek kazara oynatıldığında değişiklik yapılmasını engeller. Sık kullanılan iris ve ISO ayarları, kolayca erişilebilen ön ve arka kadranların yanı sıra üst paneldeki kadranla da kontrol edilebilir.

Hızlı, kolay ve güvenilir Gerçek Zamanlı Takip ve Eye AF
FX3’ün güçlü AF teknolojisi üzerinde tam yaratıcı kontrol sahibi olmanız için netleme kontrolü hızlı ve sezgiseldir. Gerçek Zamanlı Takip, nesnenin rengini, desenlerini ve derinliğini analiz ederek tek başına çekime çok yardımcı olur. İnsanları çekerken, özellikle de gimbal montajlı çekimlerde ve AF’ye güvenmeniz gerektiğinde, Gerçek Zamanlı Eye AF video yapımını çok kolaylaştırır.

Video çekimi sırasında güvenilir netleme için Hızlı Hibrit AF
Hızlı Hibrit AF, netleme düzlemi aşama algılamalı AF ile kontrast algılamalı AF’yi bir araya getirir. Böylece düşük alan derinliğiyle geniş bir aralıkta dahi, hızlı hareket eden nesneler son derece hassas, akıcı bir şekilde takip edilir. AF Geçiş Hızı ve AF Nesne Değiştirme Hassasiyeti parametreleri, profesyonel kullanıcıların istediği gibi, daha esnek bir netleme kontrolü sağlar.

Hızlı, kolay dokunmatik netleme kontrolü
Dokunmatik netleme kontrolü, sadece LCD monitöre dokunarak netleme noktasını hassasiyetle belirlemenizi sağlar. Dokunmatik kullanımla netleme değişikliği yapmak hızlı, kolay ve sezgiseldir ve FX3’ün güçlü AF teknolojisi üzerinde size eksiksiz yaratıcı kontrol sunar.

Kaliteli ses için XLR adaptörü ve dijital giriş
FX3’ün kolunda, Çoklu Arayüz (MI) Yuvası üzerinden dijital ses arabirimi ile profesyonel harici mikrofonların bağlanması için iki bağımsız tam boy XLR konnektör (XLR/TRS karma) bulunur. 24 bit 4 kanal da dahil olmak üzere üç kayıt formatı seçilebilir.

Elde çekim için gövde içi optik görüntü sabitleme
Yeni bir yüksek hassasiyetli sabitleme ünitesi, cayro sensörler ve optimum görüntü sabitleme algoritmaları kullanan fotoğraf makinesinin Optical SteadyShot™ Aktif Modu, yürürken dahi olağanüstü 4K video kaydı sonuçları için hassas optik görüntü telafisi sağlar. Bu görülmemiş sabitleme seviyesi sayesinde, kompakt boyuttan ve mobiliteden faydalanarak sadece fotoğraf makinesiyle çekim yapmak mümkündür. [1] Fotoğraf makinesi titremesi izi [2] Standart [3] Aktif

HDMI Type-A çıkış ve izleme seçenekleri
Dayanıklı ve çok yönlü bir HDMI Type-A jakıyla, fotoğraf makinesinin LCD monitörü ile HDMI üzerinden bağlanan bir harici kayıt veya izleme cihazına aynı anda video çıkışı yapılabilir.

Kesintisiz 4K 60p kayıt
Kesintisiz 4K 60p kayıt için, FX3’te Sony Σ (sigma) şekilli, grafit alaşımlı soğutucu da içeren, yenilikçi bir ısı dağıtma yapısı bulunur. İç tasarımın tamamen yenilenmesiyle, hava akışı ve soğutucu yerleşimi optimize edilmiştir. Toza ve neme karşı güçlü dayanıklılık için hava giriş ve çıkışlarının yapısal olarak izole edilmesiyle, sessiz soğutma fanı, gerektiğinde tam çözünürlükte kesintisiz kayıt için havalandırma sağlar.

Video kaydı sırasında kayıt lambaları ve vurgulama
Önde ve arkada bir uyarı sinyali ışığı bulunur ve üstteki LED aydınlatmalı kayıt düğmesi uyarı sinyali ışıklarıyla birlikte çalışır. Ayrıca video kaydı sırasında monitör ekranında kırmızı bir kare gösterilmesiyle, aksesuar veya gimbal takılıyken ekranı görmek zor olsa dahi kayıt durumunu anında onaylayabilirsiniz. Belirli uygulamalar için ışıkların çalışması açılıp kapatılabilir.

Profesyonel video yapımcıları için özelleştirilebilir düğmeler
Yenilikçi aynasız tasarım, mobilitenin yanı sıra tavizsiz profesyonel kullanım sunar. Sık kullanılan kontroller yüzeyin üstüne yerleştirilmiştir ve birçok özelleştirilebilir tuş ve menü sahada iş akışlarını kolaylaştırır. Çekimde tek elle kontrol veya zor çekim açıları ve lens kullanımı gerekse dahi, profesyonel sonuçlar alacak şekilde tasarlanmıştır.

İfadenize uyacak çeşitli zum işlemleri
Tutma kolunun üstüne yerleştirilen zum kolu, motorlu zum lenslerin kullanılmasını sağlar. Ayrıca yenilikçi Clear Image Zoom teknolojimiz, minimum ekipmanla dahi pratik görüş açısı seçenekleri sağlar. Zum hızları da belgesellerde hızlı kadrajlamadan belirli bir amaca yönelik sinematik zumlara kadar, her şeye uyacak şekilde ayarlanabilir.

Kafessiz aksesuar montajı
Beş adet 1/4-20 UNC montaj vidası deliği, kafese gerek kalmadan aksesuarların fotoğraf makinesi gövdesine sağlam bir şekilde takılmasını sağlar. Birlikte verilen XLR kolunda da üç tane daha montaj deliği bulunur. Sonuçta inanılmaz mobilite ve elde çekimin yanı sıra hızlı hareketli prodüksiyonlarda hızlı ayar için optimize edilmiş bir sistem ortaya çıkar.

İş akışına dayalı navigasyona sahip dokunmatik menü
Profesyonel fotoğrafçıların ve videografların taleplerine yanıt olarak, menü yapısı film yapımcılarının daha verimli çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Menü sekmeleri ekranın sol tarafındadır, seçilen sekmeyle ilgili parametre grupları ve parametreler ise sağda gösterilir. Maksimum üç seviye birlikte görüntülenerek menü yapısı daha net bir şekilde görülebilir. Dokunmatik menü işlemleri hızlı ve sezgisel kontrol sağlar.

Değişken açılı monitörle esnek fotoğraf makinesi yerleşimi
FX3, ister elde ister gimbal’le video çekimi yaparken hassas kadrajlama veya ilginç açılar elde etmeniz için döndürülebilen, yatay olarak açılan, değişken açılı bir LCD monitörle donatılmıştır. Hatta ekran, nesneyi doğrudan izlemek için veya dramatik alçak açılı çekimler yaparken döndürülebilir. 3,0 tipi, yaklaşık 1,44 milyon noktalı büyük dokunmatik panelli LCD, yüksek görünürlük ve netlik sunar.

İki adet CFexpress Type A uyumlu ortam yuvası
Fotoğraf makinesinin iki ortam yuvası, UHS-I ve UHS-II hız sınıfı desteğiyle, CFexpress Type A kartların yanı sıra SDXC/SDHC kartlarla da uyumludur. CFexpress Type A kartlar, yüksek bit hızlarında 4K video kaydına uygun yüksek yazma/okuma hızlarıyla kompakt depolama için yeni standarttır. Çift yuva, yedekli veya aynı anda kayıt sağlar.

Güvenilir, dayanıklı ve hafif yapı
Ana fotoğraf makinesi kasası ile üst, ön ve arka kapaklar daha yüksek dayanıklılık ve mobilite için hafif ve sağlam magnezyum alaşımdan üretilmiştir; lens montajı ise ağır lenslerin sağlam şekilde takılması için altı vidayla sabitlenir. Görüntü sensörünün önündeki filtre, saniyede 70.000 döngülük bir ultrasonik frekansta salınarak sensör yüzeyinden tozu uzaklaştırır.

Zorlu durumlarda güvenilir sağlamlık ve hava koşullarına dayanıklılık
Profesyonellerden gelen görüşlere yanıt olarak, gövdenin tüm birleşme yerlerine ve pil ile ortam bölmelerinin çevresine, terminal kapaklarına ve kasa bağlantılarına sızdırmazlık uygulanmıştır. Zorlu ortamlarda güvenilir çalışmadan emin olmak için, tozun ve nemin girebileceği tüm yollar incelenmiştir.

Profesyonel süreler için güç
Daha uzun çekim süreleri için, FX3 yüksek kapasiteli NP-FZ100 pillerle uyumludur. Uyumlu bir USB Type C® güç kaynağına veya taşınabilir şarj cihazı piline bağlandığında USB-PD (Güç Kaynağı) desteği hızlı şarj veya kesintisiz çekim de sağlar.

Tesiste iş akışını destekleyen veri iletişimi
Kablosuz 5 GHz /2,4 GHz LAN bağlantılarının yanı sıra fotoğraf makinesinin SuperSpeed USB 5 Gb/sn (USB 3.2) destekli USB Type C® terminaline takılan USB-Ethernet adaptör kablosu üzerinden 1000BASE-T Ethernet ağı bağlantıları da desteklenir. Sony’nin Imaging Edge Desktop uygulaması üzerinden PC ile veya Imaging Edge Mobile™ üzerinden mobil cihazla uzaktan çekim kontrol edilebilir. Veri dosyalarında kablolu ve kablosuz FTP aktarımının yanı sıra uzaktan çekim özellikleri, çekimler sırasında profesyonel iş akışlarını destekler.

Catalyst ile düzenlemeyi kolaylaştırmak için meta veriler
Sony’nin Catalyst Browse ve Prepare yazılımı FX3 için ideal prodüksiyon ortaklarıdır. FX3, iki tür tamamlayıcı meta veri kaydeder: görüntü sabitleme ve fotoğraf makinesi yönü. Bunlar, Sony’nin ücretsiz Catalyst Browse veya uygun fiyatlı Catalyst Prepare masaüstü uygulamalarıyla önizleme ve düzenleme hazırlığı yapılırken kullanılabilir.


Ana Özellikler
12,1 MP Tam Çerçeve CMOS Exmor R Sensör
120'ye kadar UHD 4K | 1080p'den 240'a kadar
Kafessiz Çalışma için Kompakt Form
10-Bit 4: 2: 2 XAVC S-I, 16-Bit Ham Çıktı
S-Cinetone / S-Log3 / HLG, 15+ Duraklı DR
Çıkarılabilir 2 x XLR / TRS Adaptör Kolu
Faz Algılama AF / Yüz İzleme / Eye AF
80 - 409.600 Genişletilmiş ISO Aralığı
Çift CFexpress Tip A / SDXC Kart Yuvaları


Sony FX3 İnceleme
Tek başına atıcılar, seyahat uygulamaları için kompakt bir tasarıma sahip olan ve ideal bir B kamera işlevi gören Sony FX3, optimize edilmiş bir taşınabilir sinema kamerası oluşturmak için hem Cinema Line hem de Alpha serisi kameralardan ödünç alıyor. FX3, bu sınıftan bekleyeceğiniz tüm görüntüleme özelliklerine sahiptir, ancak modern ve minimal bir profile sahip, elde tutulan yeni tasarlanmış bir gövdeye sahiptir ve çeşitli aksesuarları koruma yeteneğini gösteren "kafessiz" bir tasarıma sahiptir. doğrudan kamera gövdesine.

12,1 MP Exmor R BSI CMOS sensörü (video modunda 10,2 MP etkilidir), dahili 10 bit 4: 2: 2 örnekleme veya 16 bit ham çıktı ile UHD 4K video çekimi elde etmek için bir BIONZ XR işlemci ile eşleşir. Sensörün BSI tasarımı, karma aydınlatma koşullarında çalışmak için genişletilebilir bir ISO 80-409600 aralığı ve 15 duraktan fazla dinamik aralık ile netliği ve hassasiyeti artırır. Renk ve ton kontrolünden yararlanan bir S-Cinetone modu, VENICE, FX9 veya FX6 kaynaklarıyla eşleştirme için kullanılabilir ve ayrıca basit HDR prodüksiyonlar için S-Log3 / 2 gamut desteği ve 10 bit HLG de vardır. Sensör ve işlemci aynı zamanda sarmal kapıları büyük ölçüde azaltmak için birlikte çalışır ve sensörün tasarımı, akıllı ve hızlı odaklama performansı ve konu takibi için Hızlı Hibrit AF sistemi içerir.

Fiziksel tasarımın sadece kompakt olmasının ötesinde, aynı zamanda eklemli 3.0 "dokunmatik ekran LCD, çift XLR mikrofon girişli çıkarılabilir, pabuçlu üst tutma yeri ve daha akıcı elde kullanım için 5 eksenli mekanik görüntü sabitleme dahil edilerek verimliliği ve çalışabilirliği en üst düzeye çıkarmak için üretilmiştir.


Sony FX3 Teknik Özellikleri
Görüntü sensörü
Sensör Boyutu: 35,6 x 23,8 mm (Tam Çerçeve)
Sensör Tipi: CMOS
Sensör Çözünürlüğü: Gerçek: 12.1 Megapiksel
Etkili: 10,2 Megapiksel
Renk Filtresi: Bayer
Perde Tipi Kepenk: ISO: 80 - 102.400 (Yerel) | 80 - 409.600 (Genişletilmiş)
Reklamı Yapılan Dinamik Aralık: 15 Durak
Kamera Lens Yuvası: Sony E-Mount
Lens İletişimi: Evet
Değiştirilebilir Lens Yuvası: Yok
Yerleşik ND Filtresi: Yok
Dahili Mikrofon Tipi: Stereo
Ortam / Bellek Kartı Yuvası: Çift Yuva: CFexpress Tip A
Çift Yuva: SD / SDHC / SDXC
Değişken Kare Hızları UHD: 1 120 fps'ye kadar | 4K Anamorfik (Pencereli): 1 En fazla 240 fps
Dahili Kayıt: Kayıt Modları: XAVC HS / XAVC SI / XAVC S 4: 2: 2 10-Bit: 23.98 / 25 / 29.97 / 50 / 59.94 / 100 / 119.88 fps'de (600 Mb / s) - 1920 x 3840 x 2160p 23.98 / 25 / 29.97 / 50 / 59.94 / 100 / 119.88 / 240 fps'de (600 Mb / sn) 1080p
XAVC S 8 Bit: 23.98 / 25 / 29.97 / 50 / 59.94 / 100 / 119.88 / 200/240 fps'de 1280 x 720p
Gama Eğrisi: HDR-HLG, S Cinetone, Sony S-Log 2, Sony S-Log 3,
Ses Kaydı: 4 Kanallı 24 Bit LPCM Ses
2 Kanallı 24 Bit LPCM Ses
Hareketsiz Görüntü Desteği: EXIF ​​/ JPEG / MJPEG / Raw
Harici Kayıt
Ham Çıktı: HDMI Ham Modda: 24/25/30/50/60 fps'de 4264 x 2408 16 Bit | 24/25/30/50/60 fps'de 3840 x 2160 16 Bit | 24/25/30/50/60 fps'de 1920 x 1080 16 Bit
Arayüzler
Video Konektörleri: 1 x HDMI Çıkışı
Ses Konektörleri: Dahil Tutamakta 2 x XLR / 1/4 "TRS Combo Mikrofon / Hat Seviyesi Girişi
Fotoğraf Makinesi Gövdesinde 1 x 1/8 "/ 3,5 mm Stereo Mikrofon Seviyesi Girişi, Fotoğraf Makinesi Gövdesinde 1 x 1/8" / 3,5 mm Stereo Kulaklık Çıkışı
Diğer G / Ç: 1 x USB Type-C, 1 x USB Micro-B
Kablosuz Arayüzler: 2,4 GHz, 5 GHz Wi-Fi
Ekran Tipi: Eğilebilir Dokunmatik Ekran LCD
Boyut: 3 "
Çözünürlük: 1.440.000 Nokta
EVF: İsteğe Bağlı, Dahil Değil
Güç
Pil Türü: Sony Z-Serisi
Güç Konektörleri: 1 x USB Tip-C Giriş
Güç Tüketimi: ≤7.3 W
Çalışma Sıcaklığı: 32 ila 104 ° F / 0 ila 40 ° C
Depolama Sıcaklığı: -4 ila 140 ° F / -20 ila 60 ° C
Aksesuar Yuvası: 5 x 1/4 "-20 Dişi, 3 x 1/4" -20 Dişi
Tripod Montaj Dişi: 1/4 "-20 Dişi
İnşaat Malzemesi: Magnezyum Alaşımı
Boyutlar: 5,1 x 3,3 x 3,1 "/ 129,7 x 84,5 x 77,8 mm
Ağırlık: 22.6 oz / 640 g


Kutu İçeriği
Sony FX3 Tam Kare Sinema Kamerası
XLR Kol Ünitesi
Aksesuar Yuvası Kapağı
Aksesuar Yuvası Seti
Sony BC-QZ1 Pil Şarj Cihazı
Gövde Kapağı
Kızak Kapağı
Güç kablosu
Sony NP-FZ100 Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil (2280mAh)
USB Type-A - Type-C Kablosu (USB 3.2)
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler