Sony ECM-CG60 Shotgun Mikrofon

Sony Türkiye Distribitörü Euroasia Garantili | Sony Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model ECM-CG60

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sony ECM-CG60 Shotgun Mikrofon
Sony ECM-CG60 kaliteli supercardioid, kondansatör, video kameralar, DSLR, kameralar ve daha fazlası gibi cihazlar için çeşitli ortamlarda kullanılabilecek mono shotgun mikrofondur.

Sony ECM-CG60'ın bazı özellikleri, hedeflenen sesi almak için dar aralıktaki alanlarda ses toplamayı iyileştirmek için tasarlanmış olmasıdır. Örneğin, istenmeyen gürültüyü azaltan düşük kesimli bir filtre vardır. Ayrıca, düşük ile yüksek ton aralıklarında doğal sesi almak için Norm veya titreşim ve klimalardan gelen rüzgar gürültüsünü ve gürültüyü azaltmak için düşük tonu etkili bir şekilde kesmek için Düşük Kesme arasında seçim yapabilen bir anahtar vardır.

Ek olarak, Sony ECM-CG60 bir AA alkalin pil ile çalışır veya kameranızdaki mikrofon giriş jakı (fiş gücü) ile güçlendirilebilir. Bu mikrofon, 3,5 mm mikrofon giriş jakı ile donatılmış profesyonel kalitede kameralar ve video kameralar için üretilmiştir ve endüstri standardı soğuk ayakkabınıza kolayca takılır.


Profesyonel Kalite Performansı
Genişletilmiş frekans yanıtı, düşük gürültü ve geniş dinamik aralık ile doğal, akıcı ses kalitesinin keyfini çıkarın. ECM-CG60, çerçeveye girmeden kompakt kameralar, video kameralar ve değiştirilebilir lensli kameralarla film çekmek için uygundur

Geniş Uyumluluk
3,5 mm mini ses giriş jakı kullanan kameralar ve video kameralar için tasarlanan bu mikrofon, doğrudan fotoğraf makinenize veya video kameranızın standart aksesuar kızağına bağlanan bir bağlantı adaptörü ile birlikte verilir

Daha Fazla Ses ve Daha Az Gürültü
Kameranızın veya kameranızın yerleşik mikrofonundan çok daha iyi sonuçların keyfini çıkarın. Düşük kesme modu istenmeyen düşük frekansları azaltırken, montaj izolatörü kamera ve mercekten gelen rahatsız edici mekanik gürültüyü keser. Dış mekandaki tozlu koşullarda gürültüyü azaltan tedarik edilen bir ön rüzgarlık bulunmaktadır.

Normal veya Düşük Kesme (Low Cut)
Sony ECM-CG60, düşük ila yüksek ton aralığında doğal ses almak için NORM veya titreşim ve klimalardan gelen rüzgar gürültüsünü ve gürültüyü azaltmak için düşük tonları etkili bir şekilde kesmek için DÜŞÜK KESME arasında seçim yapabilen kullanışlı bir anahtara sahiptir.


Teknik Özellikler
Tip: Elektret Kondansatörü
Güç kaynağı: AA alkalin veya fiş gücü
Güç tüketimi: Yaklaşık. 0,5 mW
Çalışma süres,: Sürekli: 400 saat veya daha fazla
Frekans tepkisi: 40 Hz - 20 kHz
Duyarlılık: 48 dB / Pa ± 4 dB
Sinyal gürültü oranı: 18 dB böl. ortalama
Maksimum Giriş Ses Seviyesi (SPL): 100 dB
Dinamik Aralık: 80 dB
Çıkış Jakı: 3.5 altın kaplama L tipi stereo mini fiş
Kablo uzunluğu: 35 cm (13 7/8 inç)
Boyutlar (U x Çap): 217 x 21 mm (8,5 x 0,83 ")
Ağırlık: Pil hariç 2,7 oz (77 g)


Kutu İçeriği:
Sony ECM-CG60 Av Tüfeği Mikrofon
Rüzgarlık Tüy
Standart Cold-Shoe Mikrofon Tutucu
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler