Sony ECM-B1M Mikrofon (380 TL Pada İadesi)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model ECM-B1M

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sony ECM-B1M Mikrofon

Yeni teknoloji, kompakt bir mikrofonda süper yönlüden çok yönlüye kadar değişen yön seçimi sağlar. Bu yüksek performanslı shotgun mikrofon, Çoklu Arayüz Yuvası üzerinden doğrudan dijital girişi destekleyen fotoğraf makineleriyle olağanüstü ses iletim kalitesi sunar.

Tek bir kompakt mikrofonda, süper yönlü de dahil 3 yön seçimi modeli. Dijital arayüz desteği yüksek ses kalitesi sağlar, Çoklu Arayüz Yuvası bağlanabilirliği ise kablo ve ayrı güç kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırır. Kapsamlı ses kontrolleri sağlanmıştır.


Genel Özellikler
Sony a7R IV için tasarlanmıştır
Kompakt, hafif tasarım; 99,3 mm (4 inç) uzunluk ve 77,3 gr (2,8 oz) ağırlık
Alım modeli: Süper yönlü / Tek yönlü / Çok yönlü (seçilebilir)
Net ses için dijital arayüz uyumlu Çoklu Arayüz Yuvası
Optimum ses çekimi için kapsamlı manuel kontrol
Birlikte verilen rüzgar siperi
Sony Multi Interface Shoe ile bağlanır
3 x Seçilebilir Yönlülük Kalıpları
Seçilebilir Dijital / Analog Çıkış


Üç yön seçimi modu
Gelişmiş dijital sinyal işleme, tek bir çok yönlü mikrofonda değiştirilebilir üç yön seçimi modelinin sunulmasını mümkün kılar: süper yönlü, tek yönlü ve çok yönlü.

Kompakt bir mikrofonda süper yön seçimi
Yüksek performanslı sekiz mikrofon ünitesi, yeni geliştirilen bir hüzmeleme algoritması ile birlikte çalışarak eksen dışı sesi etkili bir şekilde reddeden, son derece net yön seçimi sağlar. Bunların hepsi, sadece 99,3 mm uzunluğundaki, oldukça kompakt bir mikrofonla elde edilir

Düşük gürültülü muhteşem ses
Dahili bir dijital ses arayüzü bulunan, uyumlu bir fotoğraf makinesinin Çoklu Arayüz Yuvası üzerinden bağlandığında, ses sinyali fotoğraf makinesine doğrudan dijital formda aktarılır ve böylece bozulma olamaz. Basit bir anahtar, analog arayüz kullanan geniş çeşitlilikte fotoğraf makinesiyle de uyumluluk sağlar.

Mekanik gürültü bastırma
Darbeyi ve titreşimi bastıran gelişmiş tasarım, ses kalitesini düşürebilecek düşük frekanslı gürültüyü (veya kullanım gürültüsü) etkili bir şekilde en aza indirir. Ayrıca bağlantı kablolarının olmaması, kablolar ve konnektörler üzerinden mikrofona mekanik olarak gürültü iletilmeyeceği anlamına gelir.

Kablosuz bağlantı
Doğrudan güç ve ses bağlantıları için, ekstra kablo veya pil ihtiyacı olmadan, mikrofonu uyumlu bir fotoğraf makinesinin Çoklu Arayüz Yuvasına takmanız yeterlidir. Sony’nin Çoklu Arayüz Yuvası, çeşitli aksesuarlar için akıllı bağlanabilirlik ve kontrol sunar, ayrıca α System çekimi için maksimum esneklik ve mobilite sağlar.

Birlikte verilen rüzgar siperi
Sony ECM-B1M, açık havada çekim yaparken rüzgar gürültüsünü azaltabilen, kürk tipi bir rüzgar siperi ile birlikte sağlanır.

Sony ECM-B1M, çok çeşitli çekim ve kayıt durumları için üç seçilebilir yönlendirme modeli sağlayan sekiz adet yüksek performanslı mikrofon kapsülü ve gelişmiş dijital sinyal işleme ile donatılmıştır. Tak ve çalıştır işlemi mikrofonu kutudan çıkarmanın kolay olmasını sağlar; YouTube videolarını, Facebook Live akışlarını ve röportajlarını evde, stüdyoda veya hareket halindeyken hemen kaydetmeye başlayabilirsiniz. 


Teknik Detaylar

Ses Alanı Mono

Kutup Deseni Kardioid, Çok Yönlü, Süper Kardiyoid

Desen Seçimi Anahtarlı

Uzunluk 99.31 mm

Çap 28.45 mm

Ağırlık 79 g

Paket İçeriği
Sony Kameralar için Sony ECM-B1M Kamera Montajlı Dijital Shotgun Mikrofon
Kürklü Rüzgarlık
Garanti Belgesi