Sony DSC-RX0 II 15.3MP 4K Wi-Fi Bluetooth Dijital Kamera

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model RX0M2

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sony DSC-RX0 II 15.3MP 4K Wi-Fi Bluetooth Dijital Kamera

ZEISS® Tessar T* lens
ZEISS Tessar T* 24 mm F4 lens, geniş açılı lens tasarımına rağmen, çevre alanlarda daha az görüntü bozulması ile yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar. Bu ZEISS lensi, kayıtların kontrast ve netliğini artırır. Ayrıca isteğe bağlı parasoley kullanarak daha iyi görüntüler yakalayabilir ve hayalet ve parlama sorunlarını engelleyebilirsiniz.

15,3 MP (efektif) 1.0 Tipi Exmor RS™ CMOS sensörü
DRAM çipli 1.0 tipi yığma yapılı CMOS sensör, 960 fps/1000 fps'ye varan süper ağır çekim ve gerçek zamanlı olarak insan algısının ötesinde olan hareketler için 1/32000 oranına varan süper yüksek deklanşör hızı sunar. Genişletilmiş devre, geniş sinyal işleme kapasitesi ve yüksek hızlı sinyal okuma sağlar.

Üstün ayrıntılar ve dokular için BIONZ X™
Sony'nin yüksek hızlı BIONZ X görüntü işleme motoru, lens ve görüntü sensörü kadar önemlidir; çünkü fotoğraf ve videoların daha doğal ayrıntılar, daha fazla gerçekçilik, zengin ton geçişleri ve daha düşük parazit ile kaydedilebilmesi için sensör tarafından yakalanan ışığın dönüştürülmesini sağlar.

Akıllı telefon ve tabletle uzaktan kumanda
Dahili Wi-Fi sayesinde, bir akıllı telefon veya tablet kullanılarak birden fazla RX0 fotoğraf makinesi uzaktan kontrol edilebilir. Fotoğraf makinesinin deklanşörünün bırakılması, video kaydı başlatma/durdurma ve yakalanan kaydın anında alınmasını sağlayan uzaktan kontrol için ücretsiz Imaging Edge Mobile uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Ayrıca Bluetooth® özelliği de mevcuttur ve aynı anda uzaktan güç açma/kapatma işlemine olanak sağlar.

Daha esnek çekim sistemleri için
Kompakt, basit, çıkıntısız, dikdörtgen gövde, isteğe bağlı aksesuarlarla kombinasyonda avantaj sağlar. Ayrıca Baş Aşağı Yakalama, fotoğraf makinesinin bazı şartlar nedeniyle baş aşağı monte edilmesi gerektiğinde, görüntüyü uygun şekilde çevirir.

Üstün esneklik ve hassasiyetle görüntüleri ayarlayın
S-Log2, post prodüksiyon esnekliği arayan profesyoneller için paha biçilmez olan, Sony'ye ait özel bir gama ayarıdır ve kaydın dinamik aralığını genişleterek patlayan vurguların ve basık siyahların oluşmasını azaltır. Görüntü Profili, kromojenik efektler ve tonlama ayarı gibi temel parametreleri değiştirerek video karakterini belirler.

Hayal gücünüzün ulaştığı yere kadar çekim yapmak için
Fotoğraf makinesi, birçok zorlu ortamda güvenle çekim yapabileceğiniz kadar sağlamdır. Suyun altında 10 m/33 fite kadar suya dayanıklı, zeminden 2,0 m/6,5 fite kadar yükseklikten düşüşlere karşı çarpmaya dayanıklı ve 200 kgf/440 lbf/2000 N ağırlığa kadar ezilmeye karşı dayanıklıdır.

Üstün bütünlük, kullanışlı özellikler, kompakt biçim
Pürüzsüz ekstra süper düralümin gövde, ayırt edici kalite, güç ve çok yönlülük için çıkıntılı parçalar olmadan tasarlanmıştır. Bu son derece sağlam fotoğraf makinesi avuç içine sığacak kadar kompakt olsa da zorlu çekim koşullarında bile güvenebileceğiniz kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve performans sağlayan LCD monitör ve düğmeler gibi kullanışlı özelliklere de sahiptir.

960 fps/1000 fps'ye varan süper ağır çekim
Videolardaki anlık aksiyonları yakalamak için 960/1000 fps'ye varan kare hızlarında süper ağır çekim yapılabilir. 480/500 fps ve 240/250 fps'de yapılan ağır çekim, Kalite Önceliği modu seçeneğiyle neredeyse HD kalitesinde, muhteşem görüntüler sunar. Son tetikleme modu, REC düğmesine basılmadan iki veya dört saniye öncesinden itibaren süper ağır çekimde belirli bir anı yakalamanızı sağlar.

4K videolar için saf HDMI çıkışı
Prodüksiyon esnekliği için, Saf HDMI çıkışını kullanarak sıkıştırmasız 4K video da dahil olmak üzere, istediğiniz formatta ve bit hızında sıkıştırmasız videoları harici bir kayıt cihazına kaydedebilir ve kaydı takip edebilirsiniz. Üstelik pikselleri gruplama veya satır atlama olmadan veri okuma ile hare ve kusurları bastırılmış yüksek hassasiyetli etkileyici 4K görüntüler üretilebilir.

Azaltılmış siyah baskınlığıyla 16 fps'ye kadar kesintisiz çekim
15,3 MP değerindeki yüksek piksel sayısına rağmen, süper hızlı görüntü sensörü, okuma hızını fotoğraf makinesinin 16 fps'ye kadar kesintisiz çekim yapabileceği kadar genişletir. Bu, anlık güzellikleri veya yüz ifadelerini yakalamanıza olanak tanır.

1/32000 sn'ye varan Bozulmayı Önleyici Deklanşör
Exmor RS sensörünün son derece hızlı okuması sayesinde, 1/32000 sn'ye varan deklanşör hızı sunabilen Bozulmayı Önleyici Deklanşör, aksi takdirde hızla hareket eden nesnelerin çekimini bozabilecek jöle efekti olgusu nedeniyle oluşan görüntü bozulmasını en aza indirir.

Profesyonel kaliteli XAVC S veya AVCHD video kaydını seçin
Düşük sıkıştırmalı XAVC S formatı, özellikle ciddi video grafikerlerine göre, hareket dolu sahnelerde bile yüksek kaliteli videoların minimum parazitle sunulması için idealdir. Fotoğraf makinesinde kolay düzenleme ve paylaşım için AVCHD formatı da bulunur.

Özel anahtarın yaratıcı kolaylığı
Fotoğraf makinesini çekim stilinize uydurmak için, tercih ettiğiniz fazla kullanılan işlevleri istediğiniz düğmelere programlayabilirsiniz. Daha hızlı, sezgisel fotoğraf makinesi kullanımı için seçtiğiniz bu ayarlara anında, parmak uçlarınızla erişebileceksiniz.

Geniş ISO hassasiyetiyle neredeyse her yerde çekim yapabilirsiniz
Çok düşük ışıkta canlı görüntüler için ISO 12.800'e kadar hassasiyet. Otomatik ISO modu, en uygun ayarı otomatik olarak belirler veya hassasiyeti ISO 80'e kadar manuel olarak ayarlar. Fotoğraf makinesi, Otomatik ISO ayarı sırasında deklanşör hızı alt limiti ayarlamanıza da olanak tanır.

Daha kolay video çekimi için Ön Ayarlı Netleme
Video çekimi için, MF (manuel netleme) veya PF (ön ayarlı netleme) modunu seçebilirsiniz. PF modunu seçerseniz RX0, yaklaşık 1 m'yi aşkın mesafedeki bir nesneye otomatik olarak odaklanır. Ayrıca RX0 PF modundayken, "YAKIN" netleme aralığını etkinleştirirseniz fotoğraf makinesi, otomatik olarak yakındaki (yaklaşık 1 m mesafe içindeki) bir nesneye odaklanır.

MF Yardımcısı ve Yoğunlaştırma işlevleri netlemeyi ayarlar
Netlemede ince ayar yapmanızı sağlayan Manuel Netleme (MF) Yardımcısı, daha hassas ayarlama yapmanız için netleme yaptığınız alanı büyütürken Yoğunlaştırma işlevi, daha fazla netleme ayarı yapmanın gerekli olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmak için en keskin veya en çok netleme yapılan alanı tercih ettiğiniz renkle vurgular.

Otomatik Güç Kapatma Sıcaklığı, video çekimi süresini uzatabilir
Fotoğraf makinesinin otomatik olarak kapanacağı bir dahili sıcaklık seviyesi seçebilirsiniz. Örneğin, video çekimi tripod kullanıldığında daha uzun sürebilir; dolayısıyla Otomatik Güç Kapatma Sıcaklığı "Yüksek" olarak ayarlanarak daha uzun süre video çekilebilir.

Remote Camera Control'ü destekler
Fotoğraf makinesi bir bilgisayara bağlandığında, USB bağlantı noktası aracılığıyla bilgisayar üzerinden fotoğraf makinesindeki fotoğrafları bilgisayara aktarabilmek veya ayarları değiştirmek için Remote Camera Control uygulamasını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Remote Camera Control uygulamasının bilgisayarınızı destekleyen sürümünü indirmektir.

iMovie ve Final Cut Pro X ile çalışır
Bu ürün Final Cut Pro X ve iMovie ile uyumludur.

Imaging Edge™ Remote, Viewer ve Edit
Imaging Edge masaüstü uygulamalarıyla fotoğrafçılığınızı geliştirin. “Remote” ile çekimi canlı olarak PC ekranınızdan kontrol edip izleyin; “Viewer” ile büyük görüntü arşivlerinden fotoğrafları çabucak önizleyin, derecelendirin ve seçin ve “Edit” ile RAW verileri teslime hazır yüksek kaliteli fotoğraflara dönüştürün. Sony RAW dosyalarından en iyi şekilde faydalanın ve prodüksiyonlarınızı daha verimli yönetin.

Capture One (for Sony)
Ödüle layık görülmüş ücretsiz bir görüntü düzenleme yazılımı olan Capture One Express (for Sony), üst düzey görüntü kalitesiyle RAW geliştirme ve görüntü dosyalarınızı kolayca yönetme imkanının yanı sıra güçlü düzenleme araçları sunar. Capture One Pro (for Sony), daha da fazla düzenleme aracı ve cihaza bağlı çekim özelliği için de satın alınabilir.

İsteğe bağlı Kamera Kontrol Kutusu CCB-WD1 ile kablolu çok kamera kontrolü
Kablolu LAN bağlantısı kullanarak çoklu fotoğraf makinesiyle çekimin esnekliğini ve doğruluğunu büyük ölçüde geliştirin. RX0'ın sınırsız çekim olanaklarından yararlanmak için isteğe bağlı Fotoğraf Makinesi Kontrol Kutusunu (CCB-WD1) kullanın. Kutu ünitelerini birleştirin, aynı anda 100 adete kadar RX0 fotoğraf makinesini kontrol edin, bilgisayarınızda bir internet tarayıcısı kullanarak gücü açıp/kapatın, ayarları yapın ve fotoğraf ya da video çekin. Bu aynı zamanda bağlı fotoğraf makinelerini doğru bir şekilde senkronize etmenizi ve çekimden sonra dosyaları kolayca aktarmanızı sağlar. 


TEKNİK DETAYLAR

Sensör

SENSÖR TİPİ
1,0 tipi (13,2 mm x 8,8 mm) Exmor RS® CMOS sensör, 3:2 en/boy oranı

PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
Yaklaşık 15,3 Megapiksel

PİKSEL SAYISI (TOPLAM)
Yaklaşık 21,0 Megapiksel


Objektif

OBJEKTİF TİPİ
ZEISS Tessar T* Lens, 6 grup halinde 6 eleman (6 asferik eleman)

F SAYISI (MAKSİMUM DİYAFRAM AÇIKLIĞI)
F4.0 (Sabit)

ODAK UZAKLIĞI
f=7,7 mm

GÖRÜŞ AÇISI (35 MM FORMAT EŞDEĞERİ)
84 der. (24 mm)

NETLEME ARALIĞI (LENSİN ÖNÜNDEN)
Yaklaşık 50 cm (1,7 fit) - Sonsuz

OPTİK ZOOM
-

CLEAR IMAGE ZOOM (FOTOĞRAF)
15M Yaklaşık 2x / 7,7M Yaklaşık 2,8x / 3,8M Yaklaşık 4x / VGA Yaklaşık 13x

CLEAR IMAGE ZOOM (VİDEO)
4K: Yaklaşık 1,5x[4K HDMI çıkışı], HD: Yaklaşık 2x

DİJİTAL ZOOM (FOTOĞRAF)
15M Yaklaşık 4x / 7,7M Yaklaşık 5,6x / 3,8M Yaklaşık 8x / VGA Yaklaşık 13x

DİJİTAL ZOOM (VİDEO)
Yaklaşık 4x


Ekran

EKRAN TİPİ
3,8 cm(1.5 tipi)(4:3) / 230.400 nokta / Clear Photo / TFT LCD

PARLAKLIK KONTROLÜ
Manuel (5 kademe) / Güneşli Hava

MF YARDIMLI BÜYÜTME ORANI
7,5x


Vizör

EKRAN TİPİ/NOKTA SAYISI
-


Fotoğraf Makinesi

GÖRÜNTÜ İŞLEME MOTORU
Var (BIONZ X)

ODAKLAMA TİPİ
kontrast algılamalı AF

ODAKLAMA MODU
Tek çekim AF, Ön Ayarlı Netleme, Manuel Netleme

NETLEME ALANI
Geniş (25 nokta (kontrast algılamalı AF)), Merkez, Esnek Spot (S/M/L), Genişletilebilir Esnek Spot

KİLİTLENEN AF
Var

IŞIK ÖLÇME MODU
Çok Desenli, Merkez Ağırlıklı, Spot

POZLAMA TELAFİSİ
+/- 3,0 EV, 1/3 EV kademeli

ISO HASSASİYETİ (FOTOĞRAF)(ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)
Otomatik (ISO125-12800, üst / alt limit seçmeli), 125 /160 / 200 /250 /320 /400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800 (ISO80/100’e genişletilebilir), Çoklu Kare NR: Otomatik (ISO200-25600), 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

ISO HASSASİYETİ (VİDEO)
Otomatik:(ISO125 Seviyesi-ISO12800 Seviyesi, üst/alt sınırla seçilebilir), 125 /160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 /2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800

MİNİMUM AYDINLATMA (VİDEO)
Otomatik: 6 lüks (Deklanşör Hızı 1/30 inç)

BEYAZ DENGESİ MODLARI
Otomatik, Gün ışığı, Gölge, Bulutlu, Akkor, Floresan: Sıcak Beyaz, Floresan: Soğuk Beyaz, Floresan: Gündüz Beyazı, Floresan: Gün ışığı, Sualtı Otomatik, R. Sıc./Filtre, Özel

BEYAZ DENGESİ MİKRO AYAR
Var G7 - M7,57 kademe A7 - B7,29 kademe

ELEKTRONİK DEKLANŞÖR
iAuto (1/4 inç - 1/32000) / Program Oto (1/4 inç - 1/32000) / Manuel (1/4 inç - 1/32000)

DİYAFRAM AÇIKLIĞI
F4.0

GÖRÜNTÜ KONTROLÜ
Kontrast, Doygunluk, Keskinlik, Yaratıcı Stil, Renk Alanı (sRGB/Adobe RGB), Kalite (RAW / RAW ve JPEG / Extra Fine / Fine / Standard)

GÜRÜLTÜ GİDERME
yüksek ISO NR: Normal/Düşük/Kapalı, Çoklu Kare NR: Otomatik, ISO200-25600

DİNAMİK ARALIK İŞLEVLERİ
Kapalı, Dinamik Aralık Geliştirici (Otomatik/Seviye 1-5), Otomatik Yüksek Dinamik Aralık (Otomatik Pozlama Farkı, Pozlama Farkı Seviyesi (1,0 - 6,0 EV, 1,0 EV kademesi))

ÇEKİM MODU
Program Oto Manuel Pozlama, MR (Bellekten Hatırlama) [gövde 3 set / bellek kartı 4 set], Video Modu (Intelligent Auto), Video Modu (Program Oto), Video Modu (Manuel Pozlama), HFR Modu (Program Oto, Manuel Pozlama), Intelligent Auto, Üstün Oto

KESİNTİSİZ ÇEKİM HIZI (MAKSİMUM) (MAKS. KAYIT PİKSELİ)
Hız Öncelikli Kesintisiz Çekim: yaklaşık 16 fps, Kesintisiz Çekim: yaklaşık 5,5 fps

ZAMANLAYICI
10 sn / 5 sn / 2 sn / 3 veya 5 arka arkaya çekim ve 10 sn 5 sn veya 2 sn seçilebilir gecikme / Arka arkaya braketleme çekimi ve 10 sn, 5 sn veya 2 sn seçilebilir gecikme

SÜRÜCÜ MODLARI
Tek, Kesintisiz çekim, Hız öncelikli kesintisiz çekim, Zamanlayıcı, Zamanlayıcı (sürekli), Sürekli braketleme, Tekli braketleme, Beyaz dengesi braketleme, DRO braketleme

GÖRÜNTÜ EFEKTİ
Fotoğraf: Renk Patlaması, Fotoğraf: Posterleştirme, Fotoğraf: Eski Fotoğraf, Fotoğraf: Yumuşak Yüksek Ton, Fotoğraf: Kısmi Renk, Fotoğraf: Yüksek Kontrastlı Mono, Fotoğraf: Yumuşak Netleme, Fotoğraf: HDR Resim, Fotoğraf: Zengin Tonlu Monokrom, Fotoğraf: Minyatür, Fotoğraf: Suluboya, Fotoğraf: Çizim, Video: Renk Patlaması, Video: Posterleştirme, Video: Eski Fotoğraf, Video: Yumuşak Yüksek Ton, Video: Kısmi Renk, Video: Yüksek Kontrastlı Mono.

YARATICI STİL
Standart, Canlı, Nötr, Net, Derin, Işık, Portre, Manzara, Günbatımı, Gece Sahnesi, Sonbahar Yaprakları, Siyah ve Beyaz, Sepya, Stil Kutusu

GÖRÜNTÜ PROFİLİ
Kapalı/PP1-PP7 (Siyah Seviyesi, Gama (Video, Fotoğraf, Cine1-2, ITU709, ITU709 [%800], S-Log2), Siyah Gama, Knee, Renk Modu, Doygunluk, Renk Fazı, Renk Derinliği, Ayrıntı, Kopyalama, Sıfırlama)

ALGILANAN SAHNE SAYISI
Fotoğraf: Süper Otomatik Ayarlama: 10 / iAuto: 10, Video:10


Kayıt

UYUMLU KAYIT ORTAMI
Memory Stick Mikro9, Memory Stick Mikro (Mark2)9, microSD Bellek Kartı9, microSDHC Bellek Kartı9, microSDXC Bellek Kartı9

KAYIT FORMATI
Fotoğraf: JPEG (DCF Sürüm 2.0, Exif Sürüm 2.31, MPF Baseline uyumlu), RAW (Sony ARW 2.3 formatı), Video: XAVC S, Video: AVCHD formatı Sürüm 2.0 uyumlu, Video: MP4

KAYIT FORMATI (VİDEO SES)
XAVC S: LPCM 2 kanal, AVCHD: Dolby Digital (AC-3) 2 kanal (Dolby Digital Stereo Creator), MP4: MPEG-4 AAC-LC 2 kanal

RENK ALANI (FOTOĞRAF)
sRGB, Adobe RGB

DCF/DPOF
DCF/DPOF/EXIF/MPF

FOTOĞRAF KAYITLI PİKSEL SAYISI (GÖRÜNTÜ BOYUTU)
3:2 modu: 15M (4800x3200) / 7,7M (3408x2272) / 3,8M (2400x1600), 4:3 modu: 14M (4272x3200) / 6,9M (3024x2272) / 3,4M (2128x1600) / VGA, 16:9 modu: 13M (4800x2704) / 6,5M (3408x1920) / 3,2M (2400x1352), 1:1 modu: 10M (3200x3200) / 5,2M (2272x2272) / 2,6M (1600x1600)

VİDEO KAYIT MODU (NTSC)
NTSC/PAL Seçici: [NTSC] AVCHD: 28M PS (1920x1080/60p) / 24M FX (1920x1080/60i) / 17M FH (1920x1080/60i) / 24M FX (1920x1080/24p) / 17M FH (1920x1080/24p), XAVC S HD:60p 50M (1920x1080/60p) / 30p 50M (1920x1080/30p) / 24p 50M (1920x1080/24p) / 120p 50M (1280x720/120p), MP4: 28 M (1920x1080/60p) / 16 M (1920x1080/30p) / 6 M (1280x720/30p)

VİDEO KAYIT MODU (PAL)
NTSC/PAL Seçici: [PAL] modu AVCHD: 28M PS (1920x1080/50p) / 24M FX (1920x1080/50i) / 17M FH (1920x1080/50i) / 24M FX (1920x1080/25p) / 17M FH (1920x1080/25p), XAVC S HD:50p 50M (1920x1080/50p) / 25p 50M (1920x1080/25p) / 100p 50M (1280x720/100p), MP4: 28 M (1920x1080/50p) / 16 M (1920x1080/25p) / 6 M (1280x720/25p)

HFR
Kayıt NTSC/PAL Seçici: [PAL] modu XAVC S HD:50p 50M (1920 x 1080/250 fps), 50p 50M (1920 x 1080/500 fps), 50p 50M (1920 x 1080/1000 fps) / 25p 50M (1920 x 1080/250 fps), 25p 50M (1920 x 1080/500 fps), 25p 50M (1920 x 1080/1000 fps) NTSC/PAL Seçici: [NTSC] modu XAVC S HD:60p 50M(1,920x1,080/240fps), 60p 50M(1,920x1,080/480fps), 60p 50M(1,920x1,080/960fps) / 30p 50M(1,920x1,080/240fps), 30p 50M(1,920x1,080/480fps), 30p 50M(1,920x1,080/960fps) / 24p 50M(1,920x1,080/240fps), 24p 50M(1,920x1,080/480fps), 24p 50M(1,920x1,080/960fps) / etkin piksellerin Sensör Okuma Sayısı Kalite Önceliği:240fps/250fps(1,676x942),480fps/500fps(1,676x566),960fps/1000fps(1,136x384)/Çekim Zamanı Önceliği:240fps/250fps(1,676x566),480fps/500fps(1,136x384),960fps/1000fps(800x270)

VİDEO SIRASINDA FOTOĞRAF KAYITLI PİKSEL SAYISI (GÖRÜNTÜ BOYUTU)
-

PROXY KAYIT
-


Arayüz

GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
Çoklu/Mikro USB Terminali10, Hi-Speed USB (USB2.0), Mikro HDMI, Mikrofon jakı (3,5 mm Stereo mini jak)

NFC
-

WI-FI
Var (IEEE802.11b/g/n (2,4 GHz bant))

ARAYÜZ
-

BLUETOOTH®
Var (Bluetooth Standart Ver. 4.1 (2.4GHz bant))


Güç

GÜÇ KAYNAĞI
DC 3,7 V (birlikte verilen pil) / DC 5,0 V (birlikte verilen AC Adaptörü)

PİL SİSTEMİ
Şarj edilebilir pil paketi NP-BJ1

GÜÇ TÜKETİMİ (FOTOĞRAF MAKİNESİ)
Yaklaşık 1,3 W

USB ŞARJ / USB GÜÇ KAYNAĞI
Var (Çekim, Oynatma)

PİL ÖMRÜ (FOTOĞRAFLAR) (CIPA)
Yaklaşık 240 çekim / Yaklaşık 120 dk

PİL ÖMRÜ (VİDEO GERÇEK ÇEKİM) (CIPA)
Yaklaşık 35 dk.

PİL ÖMRÜ (VİDEO KESİNTİSİZ ÇEKİM) (CIPA)
Yaklaşık 60 dk.


Diğerleri

PLAYMEMORİES CAMERA APPS
-

PHOTO CREATİVİTY
-

ÇEKİM İŞLEVLERİ
Eye AF, Yüz Algılama, Yüz Kaydı, Kılavuz Çizgisi, SB Braket, DRO Braketleme, MF Yardımı, Yoğunlaştırma, Zebra, İşaretçi Göstergesi, Ses Seviyesi Göstergesi, TC/UB, Fotoğrafçı Adı ve Telif hakkı, ISO Oto Minimum Deklanşör Hızı, PC Uzaktan Kontrol, Gama Ekran Yardımı, Çevirme

OYNATMA İŞLEVLERİ
BRAVIA Sync (HDMI Kontrolü), 9/25 kare dizin görünümü, Slayt Şovu; İleri/Geri Sarma (Video), Silme, Koruma

TRILUMINOS™ COLOR
Var

4K GÖRÜNTÜ ÇIKIŞI
Var

ÇALIŞMA SICAKLIĞI
0 derece C. - +40 derece C. / 32 derece F. - 104 derece F.

SUYA DAYANIKLI
Var (IPX8 ile eşdeğer)

DARBELERE DAYANIKLI
Var (2,0 m/6,5 fit MIL-STD810G C1 Yöntem 516.7 Çarpma)

DARBEYE DAYANIKLI
Var (200 kgf/2000 N/440 lbf)


Yazdır

YAZDIRMA
Exif Baskı, BASKI Görüntüsü Eşleştirme (PIM3)


Boyut ve Ağırlık

BOYUTLAR (G X Y X D) (YAKLAŞIK)
59,0 x 40,5 x 29,8 mm(2 3/8 inç × 1 5/8 inç × 1 3/16 inç)

AĞIRLIK (CIPA UYUMLU)
Yaklaşık 110 gr (3,9 oz) (Pil ve microSD Bellek Kartı dahildir) / Yaklaşık 95 gr (3,4 oz) (Yalnızca Gövde)


Kutu İçeriği:
Şarj Edilebilir Pil Paketi NP-BJ1
AC Adaptörü AC-UUD12
Micro USB kablosu
Bilek Kayışı
Bellek kartı koruyucu
Kullanma Kılavuzu 

 


Uyumlu Ürünler