Sony Cybershot DSC-HX99 18.2MP 30x 4K Wi-Fi Fotoğraf Makinası

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model DSC-HX99B
4.199,00 TL
3.699,00 TL %12 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Sony Cybershot DSC-HX99 18.2MP 30x 4K Wi-Fi Fotoğraf Makinası

Dünyanın en küçük *17 geniş zum aralıklı fotoğraf makinesi

Geniş açılı 24 mm’den *18 telefoto 720 mm’ye *18 kadar olan aralığı kapsayan HX99, unutulmaz seyahat fotoğraflarından günlük anlık çekimlere kadar her şey için ideal bir fotoğraf makinesidir. ZEISS® Vario-Sonnar T* lens, zum aralığının tamamında üstün görüntü kalitesi sunar ve Clear Image Zoom özelliği, yüksek çözünürlüğü korurken nesnenin daha fazla büyütülmesini (1440 mm’ye kadar *18) sağlar. [1] 24 mm [2] 720 mm [3] 1440 mm
Exmor R™ ve BIONZ X™ üstün görüntü kalitesi sunar

18,2 megapiksel (etkin) arkadan aydınlatmalı CMOS sensörü olan HX99’un görüntü sensörü, ince dokular ve ayrıntılarda bile üstün görüntü kalitesi sunmak için gelişmiş BIONZ X görüntü işleme sistemi ile birlikte çalışır. ISO80-6400 (genişletilmiş) aralık ile, loş ışıklı sahnelerin çekimi bile çok güzel olabilir; renk üretimindeki iyileştirmeler ise doğal görünümlü cilt tonları üretir.
Tam piksel okuma ile kaydedilen 4K *19 *20 ile kaydedilen videolar

HX99, HX serisinde 4K video (QFHD, 3840 x 2160 piksel) kaydeden ilk modeldir. Yüksek kaliteli 4K video, gerekenden yaklaşık 1,6 kat daha fazla bilgi toplanarak, tam sensör piksel okuma ile ve piksel gruplanması olmadan elde edilir. Bu yüksek hızda örnekleme etkisi, daha az harelenme ve pürüzle birlikte olağanüstü çözünürlükte görüntüler sağlar.
10 *22 kare/saniyeye kadar kesintisiz çekim
10 kare/saniyeye kadar hızda, 155 *23 çekime kadar, yüksek hızda kesintisiz çekim yapılabilir. Kesintisiz çekim görüntüleri gruplar halinde görüntülenebilir, silinebilir ve korunabilir.
Mükemmel portre çekimleri için Eye AF özelliği

Fotoğraf makinesinin sofistike Eye AF özelliği, çekimlerinizdeki ana nesnelerin gözlerini otomatik olarak algılayıp netlenecek şekilde etkinleştirilebilir. Nesnenin aşağı baktığı veya yüzlerin arkadan aydınlatıldığı ya da loş ışık altında olduğu durumlar gibi zor koşullar altında bile hızla ve doğru bir şekilde gözleri algılar.
Belirleyici anları yakalamak için Hızlı Akıllı Otomatik Netleme

Fotoğraf makinesinde, 0,09 saniye *21 yanıtla son derece doğru kontrast algılamalı otomatik netleme kullanan Hızlı Akıllı Otomatik Netleme bulunur. Boşa harcanan lens hareketini en aza indirerek, AF aralığını öngörerek ve lens sürücüsünü hızlandırarak netleme elde eder; böylece daha da çabuk kaybolan anları yakalayabilirsiniz.
Optical SteadyShot™ ile görüntü sabitleme

Elde çekim için tasarlanmıştır ve yüksek büyütme ile bile telefoto zum ayarları ile çekim yaparken fotoğraf makinesinin Optical SteadyShot özelliği, görüntüyü sabitler ve yüksek performanslı bir cayro sensör ile özel bir algoritmadan faydalanarak fotoğraf makinesi titremesini etkili bir şekilde azaltır. Bu işlev optik bir işlev olduğu için, görüntü sabitleme çözünürlük düşürülmeden gerçekleştirilir. [1] SteadyShot KAPALI [2] SteadyShot AÇIK
Üst düzey fotoğrafçılık için kontrol halkası

Kolay kullanılan lense monte edilmiş kontrol halkası, daha fazla yaratıcı kontrol için deklanşör hızı, diyafram açıklığı seçimi gibi profesyonel stildeki manuel kontrolleri çalıştırmanızı sağlar; yani fotoğraf makinesinin kompakt boyutu nedeniyle vizyonunuzdan taviz vermeniz gerekmez.
Net, kullanımı kolay OLED Tru-Finder™

Yüksek kontrastlı OLED Tru-Finder, alışıldık elektronik vizörlerden çok daha parlaktır. Gerçek zamanlı önizleme ve çekim bilgilerini gösterir, böylece ekranda gördüğünüz çekiminizde elde ettiğiniz ile tam olarak aynıdır. Vizör; taşınabilirlik, güvenlik ve rahatlık için kolayca geri çekilebilir.
180° eğilebilir LCD ekran, esnek kompozisyon imkanı sunar

Eğilebilir yüksek çözünürlüklü 3,0 inç tipi ekran, özçekim ve düşük açılı çekimlerin kadrajı için idealdir. Bunu, yaratıcı kompozisyonlar yakalamada daha fazla esneklik elde etmek için çeşitli çekim konumlarında kullanabilirsiniz.
Dokunmatik Yüzey AF

Vizör kullanırken Dokunmatik Yüzey AF ile parmağınızı LCD ekranda kaydırarak netlemeyi sorunsuzca ve kolayca değiştirin.
Dokunmatik Netleme ve Deklanşör

Dokunmatik Netleme ile, görüntünün netlemek istediğiniz noktasına LCD üzerinde dokunabilir ve böylece hem fotoğraflarda hem de videolarda yeniden çerçeveleme yapmadan, karenin kenarında olsa bile, sezgisel olarak nesneleri netleyebilirsiniz. Deklanşör, LCD ekrana dokunarak da çalıştırılabilir.
Hızlı hareket eden nesnelerde yüksek kare hızlı HD video kaydı

Video çekerken, 120p’ye (NTSC) veya 100p’ye (PAL) kadar yüksek kare hızlı HD kayıt ile hızlı hareket eden nesneleri yakalayabilirsiniz. Bu sayede düzenleme sırasında etkileyici ağır çekim sekansları üretebilirsiniz. 100 MB/sn’ye *20 varan yüksek bit hızı ayrıntılı görüntüler de sunar.
RAW format kayıt

Kullanıcılara fotoğraflarının son görünüşü üzerinde çok daha fazla kontrol sağlamak için, HX99, RAW format görüntü kaydını da bir seçenek olarak sunar. Bu formatta, sensördeki tüm veriler saklanır; böylece görüntünün pozlaması, parlaklığı, beyaz dengesi ve diğer özellikleri görüntü düzenleme yazılımı ile kolayca ayarlanabilir.
Zum Yardımı
Zum ile çerçeveleme yaparken hareketli nesnenin takibini kaybederseniz Zum Yardımı işlevi yeniden bulmanızı kolaylaştırır. İşlevi C (özel) düğmesine programlayın, sonra düğmeyi basılı tutarak otomatik olarak uzaklaştırın, nesnenizi bulup tekrar kadraja alın ve düğmeyi bırakın. Fotoğraf makinesi, ilk netleme uzaklığına çabucak tekrar döner; böylece nesneyi çekmeye devam edebilirsiniz.
Daha kolay, hızlı düzenleme ve paylaşım için proxy veri kaydı

Tam çözünürlüklü 4K video kaydedilirken, fotoğraf makinesi daha küçük ve taşınması kolay olan düşük bit hızına sahip bir proxy dosyası da kaydedebilir. Bu sayede, çekimden hemen sonra görüntülerin yüklenip paylaşılması ve çevrimiçi işbirliği kolaylaşır.
Geliştirilmiş fotoğraf fırsatları için Kilitlenen AF özelliği

Kilitlenen AF, hareketli nesneleri yakalar ve izlemeye devam eder. Nesne boyutuyla eşleştirmek için AF hedef kare boyutunu otomatik olarak ayarlar, takip performansını iyileştirir ve her fotoğraf fırsatından tam olarak faydalanmanızı sağlar.
Daha sabit çekimler için saha sıkı kavrayış

Fotoğraf makinesinin kolu, elinize daha iyi uyacak şekilde tasarlanmıştır ve fotoğraf makinesinin kompakt boyutuna rağmen sabitlik sağlamak için tutmayı kolaylaştırır. Tek elde tutulduğunda bile, sabit çekimler için elde yapılan çekimlerde daha sabit çerçeveleme ve daha az fotoğraf makinesi titremesi sağlar.
Dahili açılır flaş

Fotoğraf makinesinin dahili, manuel açılır flaş özelliği; çeşitli flaşlı fotoğrafçılık modları sağlar. Yavaş Senkronizasyon, atmosferik portre çekiminde kullanılabilir; Arka Senkronizasyon, hareketi yaratıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlar ve Otomatik Flaş ayarı, flaşın gerekli olup olmadığını otomatik olarak belirler.
Menüm ile sizin stilinizde

Menüm ile, anında çağırma için menü öğelerini kaydedebilir ve özel menüler oluşturabilirsiniz. Menü ekranı yeniden tasarlanmıştır ve fotoğraf makinesi arayüzünü çekim tercihlerinize göre uyarlamak için 30 adede kadar öğe için işlev ataması yapabilirsiniz.
Kolay yerinde derecelendirme ve sıralama

Kolay özel düğme ataması ile, görüntülerinizi sahadayken derecelendirin ve koruyun. Büyük görüntü arşivlerinde bile hızlı sıralama için, PlayMemories Home™ veya yeni Sony Imaging Edge yazılımı ile görüntüleri PC’nize aktardığınızda, 1 ila 5 yıldızlık dereceleri gözden geçirebilirsiniz.
Yeni LCD güç tasarrufu modu

Fotoğraf makinesi gövdesinin gücü açıkken, güç tasarrufu için LCD ekran otomatik olarak (son çalışmasından sonra 2, 5 veya 10 saniye sonra) kapatılabilir.
Bluetooth® üzerinden görüntülerinize coğrafi etiket ekleyin *24
Bluetooth® Konum Bilgisi Bağlantısı ile, seyahat için ideal bir şekilde görüntülerinizi kolayca coğrafi olarak etiketleyebilirsiniz. PlayMemories Mobile uygulaması ile fotoğraf makinenizi uyumlu bir akıllı telefon ile eşleştirmeniz yeterlidir, böylece konum verileri her fotoğrafla birlikte kaydedilebilir. İçe aktarılan fotoğrafların harita üzerinde düzenlenmesi için PC’de PlayMemories Home uygulaması da kullanılabilir.
Uzaktan tek dokunuş ve paylaşım

Akıllı telefon veya tablet, uzaktan tek dokunuş ile monitör ve uzaktan kumanda işlevi görebilir. Tek dokunuşla paylaşma, fotoğrafların veya videoların basit bir şekilde karşıya yüklenmesi ve paylaşılması için NFC™ özellikli bir Android™ cihaza kolayca aktarılmasını sağlar. Sadece cihazınızın uygulama mağazasından PlayMemories Mobile™ uygulamasını yükleyin, ardından cihazınızla fotoğraf makinesine dokunarak birbirine bağlayın. QR Code uyumluluğu, NFC özelliği olmayan cihazlarla bağlantı kurulmasını sağlar.
Sony’den Imaging Edge yazılım paketi *25
Imaging Edge yazılım paketi görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarma ve üretim verimini yükseltme kapasitesine sahiptir ve RAW tabanlı görüntülere ince ayar uygulamanıza yardımcı olur. Canlı önizleme PC ekranı ile sahneleri izlerken çekimi uzaktan kontrol etmek için "Remote" özelliğini kullanın; "Edit" özelliğiyle RAW verileri yüksek kaliteli fotoğraflara dönüştürün; "Viewer" özelliğiyle de bir çekim listesindeki fotoğrafları görüntüleyin, puan verin ve fotoğraf seçin. *26

 

ÖZELLİKLER VE TEKNİK NİTELİKLER


24-720 mm *1 zum sunan dünyanın en küçük *4 kompakt fotoğraf makinesi HX99’un taşınması çok kolaydır. 4K *2 *3 video kaydetme, Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, Eye AF ve Optical SteadyShotTM özelliklerinin yanı sıra yüksek kontrastlı OLED Tru-FinderTM, kullanışlı bir kontrol halkası ve kolay kullanım için 180° eğilebilir dokunmatik ekrana sahiptir. 

 

ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-720 mm *1 zum lens


Tam piksel okuma ile 4K *2 *3 video kaydetme


Son derece hassas Hızlı Akıllı Otomatik Netleme ve Eye AF


Net, yüksek kontrastlı OLED Tru-Finder ve kullanışlı kontrol halkası


Özçekimlerin kolay kadrajlanması için 180° eğilebilir LCD dokunmatik ekran

 

 SENSÖR TİPİ
 1/2,3 tipi (7,82 mm) Exmor R® CMOS sensör

 PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
 Yaklaşık 18,2 Megapiksel

 ISO HASSASİYETİ (FOTOĞRAF)(ÖNERİLEN   POZLAMA İNDEKSİ)
 Otomatik (ISO80-3200, üst/alt sınırla seçilebilir),   80/100/200/400/800/1600/3200 (ISO6400’e   genişletilebilir), Çoklu Kare NR: Otomatik (ISO80-3200   Otomatik’te seçilen aralıkla aynı),   100/200/400/800/1600/3200/6400 *10/12800 *10 *11

TÜM TEKNİK VE TEKNİK NİTELİKLER


Sensör SENSÖR TİPİ
1/2,3 tipi (7,82 mm) Exmor R® CMOS sensör
PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
Yaklaşık 18,2 Megapiksel

Objektif OBJEKTİF TİPİ
ZEISS Vario-Sonnar T* Lens, 10 grupta 11 parça (5 asferik parça)

F SAYISI (MAKSİMUM DİYAFRAM AÇIKLIĞI)
F3,5 (W) - 6,4 (T)

ODAK UZAKLIĞI
f=4,25-118 mm

GÖRÜŞ AÇISI (35 MM FORMAT EŞDEĞERİ) (FOTOĞRAF)
84 der.-3 der. 30 dk.(24-720 mm *1) *2

NETLEME ARALIĞI (LENSİN ÖNÜNDEN)
Otomatik: AF (W: Yaklaşık 5 cm (0,16 ft) - Sonsuz, T: Yaklaşık 250 cm (8,20 ft) - Sonsuz)/Otomatik Program: AF (W: Yaklaşık 5 cm (0,16 ft) - Sonsuz, T: Yaklaşık 250 cm (8,20 ft) - Sonsuz)
OPTİK ZOOM
28x

CLEAR IMAGE ZOOM (FOTOĞRAF)
18 M Yaklaşık 60x / 10 M Yaklaşık 80x / 5,0 M Yaklaşık 113x / VGA Yaklaşık 459x / 13 M (16:9) Yaklaşık 60x / 2,1 M (16:9) Yaklaşık 153x *3

CLEAR IMAGE ZOOM (VİDEO)
4K: Yaklaşık 45x, HD: Yaklaşık 60x *3

DİJİTAL ZOOM (FOTOĞRAF)
18 M Yaklaşık 120x / 10 M Yaklaşık 161x / 5,0 M Yaklaşık 226x / VGA Yaklaşık 459x / 13 M (16:9) Yaklaşık 120x / 2,1 M (16:9) Yaklaşık 306x *3

DİJİTAL ZOOM (VİDEO)
Yaklaşık 120x *3

Ekran EKRAN TİPİ
7,5 cm (3,0 tipi) (4:3)/921.600 nokta/Xtra Fine/TFT LCD

AYARLANABİLİR AÇI
Yaklaşık 180 derece yukarı

EKRAN SEÇİCİ (VİZÖR/LCD)
Otomatik/EVF
MF YARDIMLI BÜYÜTME ORANI
7,7x, 15,3x

DOKUNMA PANELİ
Var

Vizör EKRAN TİPİ/NOKTA SAYISI
0,2 tipi elektronik vizör (OLED), 638.400 nokta

ALAN KAPSAMI
%100, 4K Video: Yaklaşık %97

BÜYÜTME ORANI
50 mm lensle sonsuzda yaklaşık 0,5x, -1 m-1(diyopter) (35 mm eşdeğeri)
GÖZ NOKTASI
Mercekten yaklaşık 20 mm, -1 m’de mercek karesinden 19,2 mm-1(diyopter) (CIPA standardı)

DİYOPTER AYARLAMA
-4,0 - +3,0 m-1

PARLAKLIK KONTROLÜ
Otomatik, Manuel (5 kademe)

Fotoğraf Makinesi GÖRÜNTÜ İŞLEME MOTORU
Var (BIONZ X)

STEADYSHOT
Optik

STEADYSHOT
Var (Akıllı Aktif Mod, Elektronik telafi özelliğine sahip optik tipi, Kayma Önleyici tip)

ODAKLAMA TİPİ
Kontrast algılamalı AF

ODAKLAMA MODU
Tek Çekim AF, Kesintisiz AF (Yalnızca Video), DMF, Manuel Netleme

NETLEME ALANI
Geniş, Merkez, Esnek Spot (K/O/B), Genişletilebilir Esnek Spot
 
KİLİTLENEN AF
 var

IŞIK ÖLÇME MODU
Çok Şablonlu, Merkez Ağırlıklı, Nokta, Tüm Ekran Ort., Vurgu

POZLAMA TELAFİSİ
+/- 3,0 EV, 1/3 EV kademeli

ISO HASSASİYETİ (FOTOĞRAF)(ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)
Otomatik (ISO80-3200, üst/alt sınırla seçilebilir), 80/100/200/400/800/1600/3200 (ISO6400’e genişletilebilir), Çoklu Kare NR: Otomatik (ISO80-3200 Otomatik’te seçilen aralıkla aynı), 100/200/400/800/1600/3200/64004/1280045

ISO HASSASİYETİ (VİDEO)
Otomatik (ISO 80-3200, alt sınır ve üst sınır seçilebilir), 80/100/200/400/800/1600/3200 (ISO6400’e genişletilebilir)

MİNİMUM AYDINLATMA (VİDEO)
Otomatik: 9 lüks (Deklanşör Hızı 1/30)

BEYAZ DENGESİ MODLARI
Otomatik, Gün ışığı, Gölge, Bulutlu, Akkor, Floresan: Sıcak Beyaz, Floresan: Soğuk Beyaz, Floresan: Gündüz Beyazı, Floresan: Gün ışığı, Flaş, C.Sıc./Filtre, Özel1, Özel2, Özel3, Özel Kurulum

BEYAZ DENGESİ MİKRO AYAR
G7-M7 (57 kademe), A7-B7 (29 kademe)
DEKLANŞÖR HIZI
iAuto (4" - 1/2000) / Otomatik Program (1" - 1/2000) / Diyafram Açıklığı Önceliği (8" - 1/2000) / Deklanşör Önceliği (30" - 1/2000) / Manuel (30" - 1/2000) *6

DİYAFRAM AÇIKLIĞI
iAuto (F3,5-F6,3 (W))/Program Otomatik (F3,5-F6,3 (W))/Manuel (F3,5-F8,0(W))/Diyafram Açıklığı Önceliği (F3,5-F8,0
(W))/Deklanşör Önceliği (F3,5-F6,3 (W))

GÖRÜNTÜ KONTROLÜ
Kontrast, Doygunluk, Keskinlik, Yaratıcı Stil, Renk Alanı, Kalite (RAW / RAW ve JPEG (Çok iyi, İyi, Standart) / JPEG (Çok iyi, İyi, Standart)

GÜRÜLTÜ GİDERME
yüksek ISO NR: Normal/Düşük, Çoklu Kare NR: Otomatik, ISO100-12.800

DİNAMİK ARALIK İŞLEVLERİ
Kapalı, Dinamik Aralık Geliştirici (Otomatik/Seviye 1-5), Otomatik Yüksek Dinamik Aralık: Kapalı, Otomatik Pozlama Farkı, Pozlama Farkı Seviyesi (1,0-6,0 EV, 1,0 EV kademesi)

ÇEKİM MODU
Otomatik (Intelligent Auto / Üstün Otomatik), Otomatik Program, Diyafram Açıklığı Önceliği, Deklanşör Hızı Önceliği, Manuel Pozlama, MR (Bellekten Hatırlama) 1,2, Video Modu (Otomatik Program, Diyafram Açıklığı Önceliği, Deklanşör Hızı Önceliği, Manuel Pozlama), Panoramik Çekim, Sahne Seçimi

ALAN SEÇİMİ
Portre, Makro, Manzara, Gün Batımı, Gece Sahnesi, Alacakaranlıkta Elde Çekim, Gece Portre, Anti Motion Blur, Evcil Hayvan Modu, Gurme, Yüksek Hassasiyet

KESİNTİSİZ ÇEKİM HIZI (MAKSİMUM) (MAKS. KAYIT PİKSELİ)
Hız Öncelikli Kesintisiz Yaklaşık 10 fps, Kesintisiz Yaklaşık Çekim 3 fps *7 *8 *9

ZAMANLAYICI
Kapalı / 10 sn / 5 sn / 2 sn / 10 sn 5 sn veya 2 sn ile 3 ardışık çekim / 10 sn 5 sn veya 2 sn ile 5 ardışık çekim

SÜRÜCÜ MODLARI
Tek, Kesintisiz çekim, Hız Öncelikli Kesintisiz, Zamanlayıcı, Zamanlayıcı (kesintisiz), Kesintisiz braketleme, Tek braketleme, Beyaz dengesi braketleme, DRO braketleme

PANORAMA (ÇEKİM)
Panoramik Çekim

GÖRÜNTÜ EFEKTİ
[Fotoğraf]: Oyuncak Fotoğraf Makinesi, Popüler Renk, Posterleştirme, Fotoğraf Eskitme, Yumuşak Yüksek Ton, Kısmi Renk, Yüksek Kontrastlı Mono., Yumuşak Odaklama, HDR Boyama, Zengin Tonlu Monokrom, Minyatür, Suluboya, İllüstrasyon; [Video]: Oyuncak Fotoğraf Makinesi, Çarpıcı Renkler, Posterleştirme, Fotoğraf Eskitme, Yumuşak Yüksek Ton, Kısmi Renk, Yüksek Kontrastlı Mono.

YARATICI STİL
Standart, Canlı, Portre, Manzara, Gün Batımı, Siyah Beyaz, Sepya

ALGILANAN SAHNE SAYISI
[Fotoğraf]: Üstün Otomatik: 44 / iAuto: 33; [Video]: 44

Flaş FLAŞ MODU
Flaş Kapalı / Otomatik Flaş / Dolu Flaş /Yavaş Senkronizasyon /Arka Senkronizasyon

FLAŞ TİPİ
Dahili, manuel açılır flaş

AF AYDINLATICI
Otomatik / Kapalı
BRAKETLEME
Var

FLAŞ ARALIĞI
ISO Otomatik: Yaklaşık 0,3 m - 5,4 m (11 13/16 inç - 17 fit 8 19/32 inç) (G) / Yaklaşık 2,5 m-3,0 m (8 fit 2 27/64 inç - 9 fit 10 7/64 inç) (T)

Kayıt UYUMLU KAYIT ORTAMI
Memory Stick Micro, Memory Stick Micro (Mark2), microSD Bellek Kartı, microSDHC Bellek Kartı, microSDXC Bellek Kartı *10

KAYIT FORMATI
[Fotoğraf]: JPEG (DCF Sürüm 2.0, Exif Sürüm 2.31, MPF Baseline uyumlu), RAW (Sony ARW 2.3 formatı), [Video]: XAVC S, AVCHD formatı Sürüm 2.0 uyumlu

KAYIT FORMATI (VİDEO SES)
XAVC S: LPCM 2 kanal, AVCHD: Dolby Digital (AC-3) 2 kanal (Dolby Digital Stereo Creator)

RENK ALANI (FOTOĞRAF)
sRGB, Adobe RGB

DCF/DPOF
DCF/DPOF/EXIF/MPF
FOTOĞRAF KAYITLI PİKSEL SAYISI (GÖRÜNTÜ BOYUTU)
3:2 modu: 16 M (4896×3264)/8,9 M (3648×2432)/4,5 M (2592×1728), 4:3 modu: 18 M (4896×3672)/10 M (3648×2736)/5 M (2592×1944)/VGA (640×480), 16:9 modu: 13 M (4896×2752)/7,5 M (3648×2056)/2,1 M (1920×1080), 1:1 modu: 13 M (3664×3664)/7,5 M (2736×2736)/3,7 M (1920×1920), Panoramik Çekim: Geniş (12.416×1856/5536×2160), Standart (8192×1856/3872×2160)

VİDEO KAYIT MODU (NTSC)
PAL/NTSC Seçici: [NTSC] AVCHD: 24 M FX (1920x1080/60i) / 17 M FH (1920x1080/60i), XAVC S 4K: 30p 100 M (3840x2160/30p)/30p 60 M (3840x2160/30p)/24p 100 M (3840x2160/24p)/24p 60 M (3840x2160/24p), XAVC S HD: 60p 50 M (1920x1080/60p)/ 60p 25 M (1920x1080/60p)/ 30p 50 M (1920x1080/30p)/ 30p 16 M (1920x1080/30p)/ 24p 50 M (1920x1080/24p)/ 120p 100 M (1920x1080/120p)/120p 60 M (1920x1080/120p)

VİDEO KAYIT MODU (PAL)
PAL/NTSC Seçici: [PAL] AVCHD: 24 M FX(1920x1080/50i) / 17M FH (1920x1080/50i), XAVC S 4K: 25p 100 M (3840x2160/25p) / 25p 60 M (3840x2160/25p), XAVC S HD: 50p 50 M (1920x1080/50p)/ 50p 25 M (1920x1080/50p)/ 25p 50 M (1920x1080/25p)/ 25p 16 M (1920x1080/25p)/ 100p 100 M (1920x1080/100p)/ 100p 60 M (1920x1080/100p)

PROXY KAYIT
Var

Arayüz GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
Çoklu/Mikro USB Terminali11, Hi-Speed USB (USB 2.0), Mikro HDMI

NFC
NFC Forum Tip 3 Etiket ile uyumlu, Uzaktan tek dokunuş, Tek dokunuşla paylaşım

Uyumlu Ürünler