Sony A6100 16-50mm Vlogging Kit

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model ILCE-6100

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sony A6100 16-50mm Vlogging Kit
Sony A6100 Vlogging Kit, Sony' nin özellikle Vlogger, Youtuber gibi sosyal medyaya yayın yapan kullanıcılar için oluşturduğu, ekstra bir aksesuara gerek duymayacağınız bir kittir.

24.2MP APS-C Exmor CMOS Sensor
BIONZ X Image Processor
UHD 4K30p and Full HD 120p Video
SVGA Tru-Finder 1.44m-Dot OLED EVF

Vlogger Kit İçeriği:
Sony A6100 16-50mm Fotoğraf Makinesi
Sony ECM-CG60 Mikrofon
Sony VCT-SGR1 Çekim Kolu
ULANZİ PT-3 Bağlantı Aparatı


Dünyanızı çekin, vizyonunuzu paylaşın
Hatırlamak ve paylaşmak için özel anları ve portreleri yakalayın. Olağanüstü görüntü kalitesi ve Full Frame modellerimiz için geliştirilmiş teknolojiye dayalı hız sayesinde, zor işleri fotoğraf makinesine bırakın. α6100 ile hiçbir anı kaçırmazsınız.

Gerçek Zamanlı Takip
Nesnenizi güvenilir hassasiyetle takip edin
İster spor etkinliği çekin ister günlük hayat belgeseli yapın, aktif nesneleri sabit ve tutarlı netlemek, her önemli anın yakalanmasında son derece önemlidir. Sony’nin sofistike Yapay Zeka (AI) tabanlı nesne takip algoritmaları, yüksek hızda ve gerçek zamanlı olarak devasa uzamsal veri miktarlarını işler, sizi yarı yolda bırakmaz.

İnsan için Gerçek Zamanlı Eye AF
Gerçek Zamanlı Eye AF, hareket halinde portre çekerken kesintisiz göz takibi sağlar. Sol veya sağ göze öncelik verebilirsiniz ve yüz kısmen gizli, arkadan aydınlatılmış veya aşağı bakıyor olsa dahi bu özellik çalışır.

Hayvan için Gerçek Zamanlı Eye AF
Evcil hayvanınızın oldukça net portreleri ve muhteşem yaban hayatı çekimleri için Sony’nin yenilikçi göz algılama algoritmaları insanın yanı sıra hayvana da uyarlandı.

Güven veren otomatik netleme
Geniş AF alanı, süper hızlı alım hızı ve kararlı takip

Fotoğraf makinesinin geniş AF kapsamı, çok daha yüksek algılama doğruluğu için 425 aşama algılamalı nokta ve 425 kontrast algılamalı noktadan oluşan yoğun dizilere dayanır. Yeni nesil işleme motorunun hızlı performansı, 0,02 saniye gibi kayda değer bir AF alım hızı elde edilmesini sağlar, gelişmiş algoritmalar ise nesnenizin gelecek konumunu öngörür.

AF/AE ile 11 kare/saniyeye varan yüksek bir hızda kesintisiz çekim
Etkileyici hızdaki dahili işleme ve yüksek kapasiteli arabellek sayesinde, minimum görüntü gecikmesiyle, sonradan izleme özelliğiyle 11 fps’e kadar veya gerçek zamanlı önizleme için 8 fps’e kadar kesintisiz çekim yapın. Tek kesintisiz seride JPEG (Standart) formatıyla yaklaşık 77 görüntü çekin.

8 fps’e kadar sessiz kesintisiz çekim
Sessiz çekim özelliği, canlı performanslar veya hayvan portresi çekimleri gibi, sesin dikkat dağıtabileceği durumlarda kullanışlıdır. α6100, AF/AE takibi (AF-C modunda dahi), Gerçek Zamanlı Eye AF veya Gerçek Zamanlı Takip özelliğiyle deklanşör gürültüsü olmadan 8 fps’e kadar kesintisiz çekim yapabilir.

Üstün görüntü çözünürlüğü ve doğal görünümlü dokular
APS-C sensörde, ışık toplama verimliliğini optimum hale getirmek amacıyla daha iyi iletkenlik ve gelişmiş devre işlemesi için bakır kullanılmıştır. Yeni nesil görüntü işleme motoru ile birlikte, daha iyi görüntü çözünürlüğü ve doğal görünümlü dokular sağlar.

Loş ışıklı ortamlarda daha net görüntüler
Gelişmiş gürültü bastırma özelliği, yüksek hassasiyetli çekim gerektiren karanlık ortamlarda dahi daha net görüntü üretir. Yerel ISO hassasiyeti, fotoğraflarda ISO 51200’e kadar genişletilen ISO hassasiyetiyle maksimum ISO 32000’e ulaşır. Gürültü azaltma, bilhassa sık kullanılan orta-yüksek hassasiyet aralığında etkilidir.

Gerçekçi cilt tonları
Yeni ve çok beğenilen Full Frame fotoğraf makinelerimizden alınan cilt tonu özelliği, insan cilt tonlarının doğal güzelliğini yakalayarak en güzel portreleri çekmenize yardımcı olur.

Gerçekçi renk üretimi
Gelişmiş renk üretimiyle doğal görünen görüntüler, çiçek ve benzer nesnelerin daha parlak renkleriyle ve çentiklerin ve yanlış renklerin bastırılmasıyla, gerçek hayatta gördüğünüze daha yakındır.

Videolar için Hızlı Hibrit AF
Aşama algılamalı AF ve kontrast algılamalı AF birlikte çalışır

Hızlı Hibrit AF, 4K videoların katı otomatik netleme ihtiyacını karşılayacak yüksek hızı, doğruluğu ve takip performansını sağlar. Netleme düzlemi aşama algılama sisteminin daha etkili kullanılmasıyla daha istikrarlı AF elde edilir ve kontrast algılamalı AF sistemi genel doğruluğa yardımcı olur. Akıcı, kararlı netleme, nesnenizin önünden bir şey geçse dahi korunur.Yüksek çözünürlüklü 4K video kaydı
Tam piksel okuma, piksel gruplanması olmadan, 4K (QFHD: 3840 x 2160) kayıt için gerekenin yaklaşık 2,4 katı bilgi işleyerek olağanüstü ayrıntı, derinlik ve gerçekçilik sunan videolar üretir.

Kendinizi kadrajlamanız artık çok kolay
Fotoğraf makinesinin 180 derece tam yukarı eğilebilen LCD monitörü sayesinde, vlog kaydı ve özçekimler için kendinizi kadrajlamanız artık çok kolay.

Düşük açılı esnek çekim
Monitör, 180° yukarıya ve 74° aşağıya eğilme özelliği sayesinde alçak ya da yüksek açılardan çekim yaparken nesnenizi daha kolay kadraja almanızı sağlar.


Kutu İçeriği:
Sony Alpha a6100 Body Fotoğraf Makinesi
Sony NP-FW50 Batarya
Sony ALC-B1EM Body Kapağı
Micro-USB Kablo
Omuz Askısı
Kızak Kapağı
Vizör Kapağı
Sony ECM-CG60 Mikrofon
Sony VCT-SGR1 Çekim Kolu
ULANZİ PT-3 Bağlantı Aparatı

 


Uyumlu Ürünler