Sony 70-300mm f4.5-5.6 FE G OSS Lens (850TL Para İadesi)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SEL70300G
10.499,00 TL
8.799,00 TL %16 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır 

Yüksek çözünürlüklü 70 mm - 300 mm E mount zum
İlk full frame 70-300 mm E mount zum lens, görüntü genelinde sıradışı çözünürlük sağlar. Ayrıca 0,9 metre minimum netleme mesafesiyle inanılmaz yakın çekimler ve ayrıntılar için nesneye yakınlaşmanızı sağlar. Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği, yakın netlemeden telefotoya kadar fotoğraf makinesi titremesini ciddi oranda azaltır. Gelişmiş doğrusal aktüatör ise hızlı, hassas otomatik netleme sağlar. Aynı zamanda toza ve neme dayanıklıdır.

 

FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS uyumluluğu

 

E mount Full Frame fotoğraf makineleri E mount APS-C fotoğraf makineleri

 

Lens/gövde uyumluluğu ayrıntıları için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

Daha fazla ayrıntı görün

 

Örnek fotoğraf ve videolara bakın

 

 

FE zumda 70-300 mm genişletilmiş aralık
70 mm - 300 mm aralık, portrelerden manzaraya ve spordan doğaya kadar çok çeşitli nesneleri çekebilmenizi sağlar. APS-C fotoğraf makinesinde 300 mm, 450 mm süper telefoto olur.
Tüm netleme uzaklıklarında yüksek çözünürlük
Dört asferik parça ve iki ED cam parça, Sony'nin Nano AR Kaplamasıyla bir araya gelerek köşeden köşeye üstün çözünürlük ve güzel G Lens arkaplan bokehi sunar.
Sınıfında en iyi yakın çekim performansı
Yalnızca 0,9 metre minimum netleme mesafesi ve 0,31x maksimum büyütme, ayrıntıları yakalamak ve telefoto makro tarzı perspektiflerden çekim yapmak için nesneye daha da yakınlaşmanızı sağlar.
Keskin ve net elde çekimler
Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği, elde çekim yaparken fotoğraf makinesi titremesini azaltarak düşük ışıkta bile berrak ve net görüntüler yakalamanızı kolaylaştırır.
Fotoğraflar ve videolar için hızlı, hassas netleme
Gelişmiş doğrusal aktüatör, otomatik netleme hızını ve hassasiyeti en üst düzeye çıkarır. Netleme işlemi, akıcı ve sessiz bir şekilde gerçekleştiğinden videolar ve fotoğraflar için idealdir.

 

Lens Yapılandırması
Kusursuz Sony G Lens tasarımı, sanatçının vizyonunu geliştiren muhteşem arka plan bokeh efektiyle yüksek çözünürlük arasında hoş bir denge oluşturur.

 

[1] Asferik lens, [2] ED cam

 

MTF Tablosu
MTF (Modülasyon Aktarımı İşlevi), bir lensin ince ayrıntıları ne kadar iyi üretebildiğini açıklamaktadır ve ince aralıklı çizgiler arasında elde edilen kontrast derecesine göre ölçülür.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


 

Tanınmış G lens bokeh efekti

 

MİNİMUM ODAKLAMA MESAFESİ
0,9 m (2,96 ft)
Parlama ve gölgelenmeyi ortadan kaldırmak için Sony Nano AR Kaplama

 

MAKSİMUM BÜYÜTME ORANI
0,31x
Mükemmel bulanıklaştırma için dairesel
9 yapraklı diyafram açıklığı

 

FİLTRE ÇAPI
72mm
Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme

 

AĞIRLIK
854 g (10 oz)
Toz ve neme dayanıklı tasarım  

 

Ürünün Teknik Özellikleri


 

Objektif Özellikleri BAĞLANTI
Sony E mount
BİÇİM
35 mm full frame
ODAK UZAKLIĞI
70-300 mm
35 MM EŞDEĞERİ NETLEME UZAKLIĞI (APS-C)
105-450 mm
OBJEKTİF GRUPLARI/PARÇALARI
13 / 16
GÖRÜŞ AÇISI (35 MM)
23° – 8°10'1
GÖRÜŞ AÇISI (APS-C)
23° – 5°20'1
MAKSİMUM DİYAFRAM AÇIKLIĞI (F)
4,5-5,6
MİNİMUM DİYAFRAM AÇIKLIĞI (F)
22-29
DİYAFRAM AÇIKLIĞI KANATLARI
9
DAİRESEL DİYAFRAM AÇIKLIĞI
Var
MİNİMUM ODAKLAMA MESAFESİ
0,9 m (2,96 ft)
MAKSİMUM BÜYÜTME ORANI
0,31 x
FİLTRE ÇAPI
72 mm
GÖRÜNTÜ SABİTLEME (STEADYSHOT)
Optical SteadyShot
PARALOSEY TÜRÜ
Yuvarlak şekil, pimli
Boyut ve Ağırlık BOYUTLAR (G X Y X D)
84 x 143,5 mm (3-3/8 x 5-3/4 inç)
AĞIRLIK
854 g (30,2 oz)
Kutu İçeriği Parasoley (ALC-SH144)
Ön lens kapağı
Arka lens kapağı
Kutu

 

ÖZELLİKLER


FE zumda 70-300 mm genişletilmiş aralık
70 mm - 300 mm aralığını kapsayan ilk E mount zum lens olan bu çok yönlü görüntü aracı, portreler ve sahnelerden spor ve doğaya kadar birçok çekimde kullanılabilir. APS-C bir gövdede telefoto uç, kaliteli süper-telefoto fotoğraflar çekmeniz için 450 mm'ye eşdeğer netleme uzaklığı sağlar.
Tüm netleme uzaklıklarında yüksek çözünürlük
Dört asferik parça ve iki ED (Ekstra Düşük Dağıtma) cam parça, Sony'nin Nano AR Kaplaması ile birlikte çalışarak köşeden köşeye harika çözünürlük için her türlü optik bozulmanın etkili bir şekilde bastırılmasını sağlar. Aynı tasarım, G Lensin cazibesinin önemli bir parçası olan güzel arka plan bokehine de katkıda bulunur.

Daha fazla bilgi alın

Sınıfında en iyi yakın çekim performansı
Yalnızca 0,9 metrelik minimum netleme mesafesi ve maksimum 0,31x büyütme oranıyla bu çok yönlü zum lens, nesnenize daha fazla yaklaşarak yaratıcılığınıza büyük katkı sağlayabilecek yeni ayrıntılar ve bakış açıları yakalamanızı sağlar. Tek bir lensle hem yüksek performanslı orta-süper telefoto zum lens hem de telefoto makro lens performansına sahip olun.
Keskin ve net elde çekimler
Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği, elde çekim yaparken fotoğraf makinesi titremesinin etkilerini azaltarak canlı, net görüntülerle lensin tüm potansiyelini kullanmanızı sağlar. Tüm netleme uzaklıklarında etkili olan Optical Steadyshot, düşük ışıkta bile harika çekimler yapmanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi alın

Anında hızlı netleme
Gelişmiş aktüatör, otomatik netleme hızını ve hassasiyetini en üst düzeye çıkararak mümkün olan en fazla nesne ve çekim durumu için uygun hale getirir. Akıcı ve sessiz çalışan netleme mekanizması, fotoğrafların yanı sıra videolarda da avantaj sağlar.
Zorlu koşullarda güvenilir
Toza ve neme dayanıklı olan yalıtımlı tasarım, zorlu ortamlarda güvenilir çalışma için ekstra koruma sağlar. Hafif yağmurlu veya rüzgarlı koşullarda güvenle çekim yapın.** Tasarım toza ve neme dayanıklı olsa da, toz ve neme karşı mutlak koruma garanti edilmez.

Daha fazla bilgi alın

   
Çok yönlü kontrol için optimize çalışma
Birçok durumda çok yönlü çekim için lens üzerinde çok sayıda kontrol vardır. Netleme modu düğmesini kullanarak çekim sırasında manuel veya otomatik netlemeyi seçebilirsiniz. Netleme tutma düğmesi, kesintisiz otomatik netleme sırasında bile netleme noktasını tutabilir. Maksimum otomatik netleme hızı için netleme mesafesi sınırlayıcı düğmesi kullanılarak netleme mesafesi aralığı önceden ayarlanabilir.

Daha fazla bilgi alın

   

 

 


Uyumlu Ürünler