Sony 70-200mm FE f4.0 G OSS Zoom Lens + UV Filtre (650TL Geri Ödeme)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model SEL70200G
8.699,00 TL
7.749,00 TL %11 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Full frame 70-200 mm G Lens

Orta aralık zumun sağladığı biraz daha fazla "erişim"i gerektiren doğa, spor fotoğrafçılığı ve diğer fotoğrafçılık alanları için ideal zum aralığına ek olarak bu lens, α7 serisi gibi kompakt full frame E mount gövdelerle mükemmel uyum sağlayan, kompakt ve hafif bir ünitede 70 mm'den 200 mm'ye, köşeden köşeye olağanüstü netlik sunar. Ayrıca G Lens olarak akıcı ve yumuşak arka plan bokehi üretir.

Üstün G Lens işleme

Sabit F4 maksimum diyafram açıklığına sahip kompakt ve hafif lenste bulunan son teknoloji harikası optik bileşenler, G Lens serisinin ününe yakışan etkileyici ve dışa vurumcu görüntü kalitesini sunar.

Tek lenste optimum netlik ve bokeh

AA (gelişmiş asferik) parçalar, süper ED cam, Nano AR kaplama ve 9 yapraklı dairesel diyafram açıklığı muhteşem arka plan bokeh efekti ile büyüleyici netlik sunar.

Hafif mobilite ve akıcı kontrol

Hafif tasarım mobiliteyi en üst düzeye çıkarır, dahili netleme daha iyi kullanım için lens uzunluğunun sabit kalmasını sağlar ve diğer birçok geliştirme, genel kontrolü iyileştirir.

Daima keskin ve net

Optical SteadyShot görüntü sabitleme, keskin ve net telefoto çekimleri ile düşük ışıklı iç mekan görüntüleri için elde çekim yaparken görüntüleri bulanıklaştırabilen fotoğraf makinesi titremesini telafi eder.

Lens Yapılandırması

Kusursuz Sony G Lens tasarımı, sanatçının vizyonunu geliştiren muhteşem arka plan bokeh efektiyle yüksek çözünürlük arasında hoş bir denge oluşturur.

MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarımı İşlevi), bir lensin ince ayrıntıları ne kadar iyi üretebildiğini açıklamaktadır ve ince aralıklı çizgiler arasında elde edilen kontrast derecesine göre ölçülür.

ÖZELLİKLER

Üstün G Lens işleme
Sabit F4 maksimum diyafram açıklığına sahip kompakt ve hafif lenste bulunan son teknoloji harikası optik bileşenler, G Lens serisinin ününe yakışan etkileyici ve dışa vurumcu görüntü kalitesini sunar. G Lensler, titizlikle üretilir ve her bir ünitenin aynı yüksek görüntü kalitesi ve yaratıcı kontrol standartlarına uyduğundan emin olmak için ayrı ayrı test edilir.

Tek lenste optimum netlik ve bokeh
Hassas AA (gelişmiş asferik) parçaları, süper ED cam ve Nano AR kaplama; tüm netleme uzaklıklarında, görüntünün tamamı boyunca yüksek çözünürlük sunmak için gelişmiş bir optik tasarım dahilinde birlikte çalışır. 9 yapraklı dairesel diyafram açıklığı, doğal vurgularla güzel arka plan bokehine katkı sağlayarak lensin dışa vurumcu özelliklerini genişletir.

Hafif mobilite ve akıcı kontrol
Bu kompakt, hafif, full frame E mount zum lens, α7 serisi gövdeyle hem dengeyi hem mobiliteyi en üst düzeye çıkarır. Her açıdan daha iyi kullanım için sabit lens uzunluğunu koruyan dahili netleme de bir avantajdır. Netleme tutma ve netleme mesafesi sınırlayıcı anahtarları dahil olmak üzere tüm kontroller, kullanıcının görüntüye yoğunlaşabilmesi amacıyla sezgisel kullanım için tasarlanmıştır.

Daima keskin ve net
Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme, elde çekim yaparken görüntüleri bulanıklaştırabilen fotoğraf makinesi titremesini telafi eder. Keskin, net telefoto çekimlerini gerçekleştirmek daha kolaydır ve loş ışıkta iç mekan çekimleri, ISO hassasiyetini güçlendirip yüksek gürültü riskine girmeye gerek kalmadan yapılabilir.

Kaydırma modları
Bir G lenste bulunan ilk görüntü sabitleme modu anahtarı, kaydırma sırasında etkin kalmak için Optical SteadyShot görüntü sabitleme sağlayan bir "kaydırma modu" sunar. Böylece diğer eksenlerde titremenin neden olduğu bulanıklığı etkili biçimde en aza indirirken dinamik yatay kaydırmalı çekimler yapmanıza olanak sağlar.

Sabit F4 maksimum diyafram açıklığı
70-200 mm aralığın tamamında sabit F4 diyafram açıklığı sayesinde, pozlama ayarlarını değiştirmeyi düşünmek zorunda kalmadan, gerektiğinde zum ve yeniden kadrajlama yapabilirsiniz.

Nano AR Kaplama
Bu lens kaplaması, parlama, yansıma ve gölgelenmenin olumsuz etkilerini azaltırken ışığı doğru şekilde iletmek için tasarlanmıştır. Bu da kontrastı, netliği ve genel görüntü kalitesi gelişmiş çekimler yapmaya imkan sunar.

9 yapraklı dairesel diyafram açıklığı
Benzersiz 9 yapraklı dairesel tasarımı sayesinde, diyafram iki stop düşürülse de dairesel şeklini neredeyse mükemmel bir şekilde korur. Böylece görüntülerinizde sanatsal bulanıklaştırma veya "bokeh" gibi daha akıcı ve doğal bulanıklaştırma efektleri kullanabilir ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

İkili Doğrusal Motor
İkili Doğrusal Motor sayesinde netleme hızlı ve hassastır. Sessiz ve akıcı hareket, video ya da yüksek hızlı aksiyon çekimlerinde veya netlemenin sürekli ve hızla değiştiği durumlarda idealdir. Hareket eden ön lens parçası yerine dahili netleme grubunun kullanımı, parasoleyler ve polarize filtreler gibi aksesuarlarla mükemmel uyumlu, kompakt bir tasarım sağlar.

Her koşulda güvenilir ve kolay kullanım
Tozun ve nemin lense girmesini önleyen tasarım, çok çeşitli koşullarda güvenilir çalışma imkanı sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Yüksek performanslı G Serisi telefoto zoom lensi
  • Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme
  • Parlama ve gölgelenmeyi ortadan kaldırmak için Sony Nano AR Kaplama
  • Mükemmel bulanıklaştırma için dairesel 9 yapraklı diyafram açıklığı
  • Toz ve neme dayanıklı tasarım

Kutu İçeriği:

  • Parasoley (ALC-SH133)
  • Ön lens kapağı
  • Arka lens kapağı
  • Lens Kılıfı
  • Tripod bağlantısı

Uyumlu Ürünler