Sony 64GB SF-G Tough Series UHS-II SDXC Hafıza Kartı

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SF-G64T

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sony 64GB SF-G Tough Series UHS-II SDXC Hafıza Kartı

SF-G SERİSİ SAĞLAM
Profesyoneller için en sağlam ve hızlı SD kart

Olağanüstü yazma hızına sahip, ezilmeye ve suya karşı üstün dayanıklılık sunan tasarım


Tough özellikleri
Güçlü malzemelere sahip monolitik bir yapı, SD standardından 18 kat daha yüksek bir bükülme dayanımı seviyesi ile sonuçlanmıştır. Bu tasarım, fiziksel hasar riskini ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve karta kaydedilen verileri korur.

Yazmaya Karşı Koruma Anahtar Tasarımı Yok
Yazma koruması anahtarına sahip olmayan kabartmalı tasarımıyla Sony, güvenilirliği artırmak için parçalanması kolay parçaları çıkardı.

Hızlı Dosya Transferleri
Bu kart, 300 MB / sn'ye kadar okuma hızları ve 200 MB / sn'ye varan yazma hızları, 8K ve 4K video kaydı için minimum 90 MB / sn yazma hızları ve sürekli seri çekim modları sunar.

Su geçirmez (IPX8) ve Toz Geçirmez (IP6X)
Tamamen yekpare bir yapıyla kapatılmış olan bu kart su geçirmezdir (IPX8 ile uyumludur), kart 5 saat suya 72 saat boyunca suya batırılsa bile kaydedilen verilerin zarar görmeyeceği anlamına gelir. Aynı zamanda toz geçirmez (IP6X uyumlu) ve X ışınlarına karşı dirençlidir (ISO7816-1)

UHS-I ile Geriye Uyumlu
En yüksek performansı UHS-II uyumlu bir kamera kullanılarak elde edilirken, kullanıcılar bu kartları 95 MB / sn'ye kadar okuma hızları ve 90 MB / sn'ye kadar yazma hızları ile UHS-I uyumlu cihazlarda da kullanabilirler.

Dosya Kurtarma İndirilebilir Yazılım
Dosya Kurtarma yazılımı, 4K ham görüntü ve MOV dosyaları, ayrıca Full HD 60p'ye kadar Sony / Nikon DSLR AVCHD formatı ve diğer dosya türleri dahil olmak üzere Sony dijital görüntüleme cihazları tarafından alınan XAVC S formatındaki dosyaları kurtarır.

Yüksek güvenilirlik
Koruyucu özellikler su, toz, X ışını, mıknatıs ve antistatik ve UV korumasını içerir.

SD Tarama Yardımcı Programı
SD Tarama Yardımcı Programı, SD hafıza kartınızın durumunu kontrol etmenize yardımcı olur. Flash belleği tarayarak, SD bellek kartınızın iyi durumda olup olmadığını veya sınırına ulaşmak üzere olup olmadığını söyler.


Paket İçeriği
Sony 64GB SF-G Tough Series UHS-II SDXC Hafıza Kartı
Kart Kutusu

 


Uyumlu Ürünler