Sony 35mm FE f1.8 Lens (475 TL Para İadesi)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SEL35F18F


 Listeme Ekle  KarşılaştırSony 35mm FE f1.8 Lens

Her tür durum için hızlı, çok yönlü prime
Full Frame fotoğraf makinelerinde maksimum F1.8 diyafram açıklığında dahi üstün görüntü kalitesi sunan bu kompakt ve hafif 35 mm prime lens, masa üzeri ürün fotoğrafçılığından geniş dış mekanlara kadar, çok yönlü bir tercihtir. Hızlı, hassas, sessiz AF çalışması ve güvenilir AF takibi ile, hem video hem de fotoğraf çekimine uygundur.

Hızlı F1.8 diyafram açıklığına sahip hafif 35 mm prime lens

Full Frame kapsamlı, kompakt ve hafif
Geniş diyafram açıklığına sahip bu lens, yenilikçi optik tasarımıyla sadece 280 gr (9,9 oz) ağırlığında, 65,6 mm çapında ve 73 mm uzunluğundadır. Lens, bu elverişlilik ve mobilitenin yanı sıra üstün görüntü kalitesinin de sayesinde fotoğraf ve video için muhteşem bir seçenektir. Full Frame bir lens olsa da APS-C gövdelerle de iyi denge kurarak portre ve anlık çekimde ideal, 52,5 mm eşdeğeri netleme uzaklığı sunar.

En geniş diyafram açıklığında uçtan uca yüksek çözünürlük
Optik bozulmayı bastırmak ve görüntü çevresine kadar yüksek çözünürlük sağlamak için bu lensin gelişmiş tasarımına stratejik olarak bir asferik parça eklenmiştir. Gerektiğinde, doğal görünen vurgulara yardımcı olan, 9 kanatlı dairesel diyafram açıklığı mekanizması ile desteklenen pürüzsüz bokeh de elde edilebilir. 0,22 m (0,73 ft) minimum netleme mesafesi ve 0,24x maksimum büyütmeyle, lens yakın çekimlerde de kullanılabilir.

Farklı çekim koşulları için çok yönlü ve güvenilir
Elverişli bir konumdaki netleme tutma düğmesi, sadece kolay netleme tutma kontrolü sağlamakla kalmaz, fotoğraf makinesi gövdesinden erişilebilen bir menüden çeşitli diğer işlevlere de atanabilir. Lenste, otomatik ve manuel netleme arasında anında geçiş sağlayan bir netleme modu düğmesi de bulunur. Toza ve neme dayanıklı tasarım1, zorlu çekim ortamlarında maksimum güvenilirlik sağlar.

Videolar ve fotoğraflar için sessiz, güvenilir AF takibi
Geniş F1.8 diyafram açıklığında kullanıabilen düşük alan derinliğinde netleme önemlidir. Lensin doğrusal motorlu AF sürücü sisteminin hızlı tepkisi ve yüksek hassasiyeti hızlı, hassas ve sessiz otomatik netleme sunar. Olağanüstü AF performansı, sadece fotoğraflarda değil, hassas kesintisiz netleme kontrolü için "sallanma" uygulanan videolarda da geçerlidir.


Teknik Detaylar

Odak Aralığı 35mm

Maksimum Diyafram f/1.8

Minimum Diyafram f/22

Lens Bağlantısı Sony E

Format Full Frame

Görüş Açısı 63°

Maksimum Büyütme 0.24x

Minimum Netleme Mesafesi 22.1 cm

Optik Tasarım 11 Eleman / 9 Grup

Diyafram Bıçak Sayısı 9, Yuvarlak

Netleme Türü Otomatik Netleme

Görüntü Sabitleyici Yok

Filtre Çapı 55mm

Boyutlar (Çap x Uzunluk) 65.6 x 73 mm

Ağırlık 281g

Paket İçeriği:
Sony FE 35mm f / 1,8 Objektif
Sony ALC-SH159 Lens Kapağı
Sony ALC-F55S 55mm Ön Lens Kapağı
Sony ALC-R1EM Arka Lens Kapağı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler