Sony 32GB Cfast 2.0 G Series 530MB/s Hafıza Kartı

Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model CAT-G32

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sony 32GB Cfast 2.0 G Series 530MB/s Hafıza Kartı
Sony 32GB CFast 2.0 CAT-G32 Hafıza Kartı
CFast 2.0 standardıyla uyumlu kameralar için tasarlanmış olan Sony'nin 32GB CFast 2.0 G Serisi Bellek Kartı, 4K video, ham ve yüksek çözünürlüklü görüntüler, sürekli seri çekim ve daha fazlası gibi çeşitli içerikler. 530 MB / sn'ye kadar maksimum okuma hızlarına, 510 MB / sn'ye kadar maksimum yazma hızlarına sahiptir ve Video Performans Garantisi-130 (VPG-130) desteği sayesinde 130 MB / sn'lik minimum sürekli yazma hızları garanti edilmektedir.

Profesyonel kullanım için tasarlanan Sony CFast kartlar, güvenilir depolama ve şok, statik ve kırılmaya karşı dayanıklılığın yanı sıra 23 ila 158 ° F arasındaki sıcaklıklarda performans gösterme özelliği açısından test edilmiştir. Bu kartta depolanan içeriğin hasar görmesi veya kaybolması durumunda, Sony File Rescue yazılımı ücretsiz olarak indirilebilir.


Profesyonel Kameralar için CFast 2.0 Kartı
Kameranız CFast 2.0 ortamıyla uyumluysa, bu kart kayıt ve paylaşım için güçlü performans sağlayabilir. Uyumlu kameralar arasında Canon EOS 1DX Mark II, EOS C200, EOS C300 Mark II, XC10 ve XC15 bulunur.

Yüksek Okuma Hızları
530 MB / sn'ye kadar okuma hızı, 4K video veya birkaç yüksek çözünürlüklü görüntü de dahil olmak üzere büyük dosyaların bile saniyeler içinde aktarılmasını sağlar.

Yüksek Yazma Hızları
510 MB / sn'ye kadar yazma hızı, uyumlu kameralarla sürekli ham seri çekim için çok uygundur.

Güvenilir, Sinema Kalitesi 4K Video Kaydı
Minimum 130 MB / sn sürekli yazma hızı sağlayan Video Performans Garantisi-130 (VPG-130) desteği ile sabit, sinema sınıfı video kaydı sağlanır.

Profesyoneller için Tasarlandı
Sony'nin CFast bellek kartları darbeye dayanıklı, antistatik, kırılmaya karşı dayanıklı ve 23 ila 158 ° F arasında performans sıcaklıkları sunuyor. Uzun süreli profesyonel kullanım için tasarlanan Sony CFast 2.0 kartları güvenilir depolama için test edilmiştir.

Dosya Kurtarma Yazılımı
Bazen işler ters gidiyor ve fotoğraflar ve dosyalar gibi veriler zarar görüyor veya kayboluyor. Sony'nin File Rescue, hasarlı veya kayıp verileri kurtarmak için güçlü ve kullanıcı dostu bir araçtır. Gelişmiş bir algoritma uygulayarak Sony'nin Dosya Kurtarma özelliği, Canon cihazlarında yakalanan ham görüntü veya .mov dosyaları için daha yüksek bir kurtarma oranı sağlar. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz olarak indirilebilir


Teknik Özellikleri:
Kart Türü: CFast 2.0
Depolama Kapasitesi: 32 GB
Otobüs Tipi: SATA III
Veri Aktarımı: Okuma Hızı: 530 MB / s Maksimum (Burst Modu)
Yazma Hızı: 510 MB / s Maksimum (Burst Modu)
Yazma Hızı: Minimum 130 MB / s
Video Performans Garantisi: VPG- 130
Dayanıklılık: Darbeye dayanıklı, statik geçirmez, sıcaklık
Çalışma Sıcaklığı: 23 ila 158 ° F / -5 ila 70 ° C
Dahili Yazmaya Karşı Koruma Anahtarı: Hayır
Kablosuz Özelliği: Yok


Kutu İçeriği:
1x Sony 32GB CFast 2.0 G Series Memory Card

 


Uyumlu Ürünler