Sony 24-240mm FE f3.5-6.3 OSS Zoom Lens (650TL Geri Ödeme)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model SEL24240
5.799,00 TL
4.999,00 TL %14 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Tüm durumlar için tek lens

24 - 240 mm 10x zoom aralığı, bu lens ile bagajı azaltmanın öncelik olduğu bir seyahat, manzara, mimari, anlık çekim, portre ve daha birçok farklı koşullarda çekim yapılmasına olanak sağlar. Geniş açı ve telefoto arasında lens değiştirmek zorunda olmaksızın geçiş yaparak kaçırdığınız anların daha fazlasını yakalayın. Gelişmiş optik bileşenler bozulmayı etkili şekilde azaltırken, görüntü alanı genelinde yüksek çözünürlük sunar. Hassas doğrusal motor hızlı, kusursuz yanıt için netlemeyi tetikler. Elde telefoto çekimleri ve düşük ışık fotoğrafçılığı, dahili Optical SteadyShot (OSS) görüntü sabitlemeyle kolaylaştırılır. Tasarım, zorlu koşullarda güvenilir kullanım için toza ve neme dayanıklıdır.

24 mm full frame'in görsel etkisini vurgular

Bu lens tipi için 28 mm normal bir geniş uç olsa da 24 mm'ye genişletilmiş aralık, özellikle full frame formatında daha dinamik görüntülerin çekilmesine olanak tanır.

10x zoom yakındaki veya uzaktaki nesneleri yakalar

24 mm - 240 mm zoom aralığı, doğa ve manzaradan mimari ve portrelere kadar çeşitli fotoğrafçılık ihtiyaçlarını karşılar.

Her ışıkta daha keskin görüntüler

Dahili Optical SteadyShot (OSS) görüntü sabitleme, zoom aralığının telefoto ucunda veya düşük ışıkta elde çekim yaparken net görüntüler çekmeyi kolaylaştırır.

Zorlu koşullarda yüksek güvenilirlik

Toz ve nem girişine dayanıklı tasarım, zorlu dış mekan koşullarında güvenilir çalışmanın sağlanmasına yardımcı olur.

Lens Yapılandırması

Sony E mount fotoğraf makineleri için etkileyici optik performans, çeşitli uygulamalarda çok yönlülük ve güvenilirlik için hassasiyetle geliştirilmiştir.

MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarımı İşlevi), bir lensin ince ayrıntıları ne kadar iyi üretebildiğini açıklamaktadır ve ince aralıklı çizgiler arasında elde edilen kontrast derecesine göre ölçülür.

ÖZELLİKLER

24 mm full frame'in görsel etkisini vurgular
Bu lens, türünün diğer lenslerinin çoğundan daha geniştir; 24 mm geniş uç full frame formatında önemli bir fark yaratır. 24 mm manzaralar, mimari, iç mekan çekimleri ve diğer birçok nesnede daha dinamik perspektifler anlamına gelir. Tüm netleme uzaklıklarında, görüntü alanı genelinde mükemmel çözünürlük korunur.

10x zoom yakındaki veya uzaktaki nesneleri yakalar
24 mm - 240 mm çok çeşitli fotoğrafçılık ihtiyaçlarını karşılar. Bu, seyahat ederken yükünüzü azaltabilecek ve yoğun etkinliklerde verimliliği en üst düzeye çıkaracak bir tek lens çözümüdür. Çiçek gibi nesnelerde ve genel fotoğrafçılıkta yumuşak bokeh efektleriyle etkileyici perspektifler oluşturmak için nesneye yaklaşın ve aralığın telefoto ucunu kullanın.

Tüm zoom aralığında yüksek çözünürlük
Beş asferik parça ve bir ED cam parça, kompakt lensin yüksek kaliteli 24 mm performansına katkıda bulunan öğelerdir. Tüm bozulma türleri etkili bir şekilde bastırılırken görüntü alanının tamamında yüksek çözünürlük elde edilir. Gelişmiş doğrusal motor netleme mekanizmasına güç sağlayarak genişletilmiş zoom aralığı genelinde hızlı, akıcı tepki verir.

Her ışıkta daha keskin görüntüler
Dahili Optical SteadyShot (OSS) görüntü sabitleme, zoom aralığının telefoto ucunda, iç mekan aydınlatmasında veya gece sahnelerinde elde çekim yaparken net görüntüler yakalamayı kolaylaştırır. Çoğu fotoğraf için tripodu yanınıza almanız gerekmez.

Zorlu koşullarda yüksek güvenilirlik
Toz ve nem girişine dayanıklı tasarım, zorlu dış mekan koşullarında güvenilir çalışmanın sağlanmasına yardımcı olur. Hafif yağmurlu veya rüzgarlı koşullarda güvenle çekim yapın.


TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Daha dinamik perspektifler için 24 mm geniş uç
  • 10x zoom
  • Mükemmel bulanıklaştırma için dairesel 7 yapraklı diyafram açıklığı
  • Dahili OSS (Optical SteadyShot) görüntü sabitleme
  • Toz ve neme dayanıklı tasarım

Kutu İçeriği

Parasoley (ALC-SH136)


Uyumlu Ürünler