Sony 128GB SDXC M Series 260MB/s UHS-II U3 Hafıza Kartı

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model SF-M128/T

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Sony 128GB SDXC M Series 260MB/s UHS-II U3 Hafıza Kartı


ÖZELLİKLER


Olağanüstü hızlı performans
Yüksek yazma hızı, fotoğraf makineleri devam edebildiği sürece, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için daha uzun seri çekimi destekler. UHS Hızı Sınıf 3 (U3) ve Sınıf 10 ile 4K *1 Ultra HD çekimine de hazırdır.
File Rescue
Bazen işler yolunda gitmediğinde fotoğraf ve dosya gibi veriler yanlışlıkla silinebilir. Herkesin kullanabileceği kadar basit olan File Rescue, verileri kurtarabilen güçlü bir araçtır. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

File Rescue yazılımını indirin

Üstün Güvenilirlik
Yoğun kullanımda bile üst düzey güvenilirlik ve dayanıklılık: Röntgen ışınlarına, Suya, Sıcaklığa ve darbelere dayanıklı.
PC'ye Daha Hızlı Aktarım
260 MB/sn'ye varan yüksek okuma hızıyla, daha da büyük ortam dosyalarını bilgisayarınıza saniyeler içinde aktarın. Beklemekten çok işlerinize zaman ayırabilirsiniz.
Desteklenen Arayüz
Maksimum performans için UHS-II arayüzünü destekler. Ayrıca UHS-I cihazlarıyla uyumludur.
 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Yüksek yazma hızı, fotoğraf makineleri devam edebildiği sürece, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için daha uzun seri çekimi destekler. UHS Hızı Sınıf 3 (U3) ve Sınıf 10 ile 4K 1 Ultra HD çekimine de hazırdır.

UHS hız sınıfı 3 ve Sınıf 10 performansıyla, 260 MB/sn'ye varan okuma ve 100 MB/sn'ye varan yazma hızının keyfini çıkarın AKTARIM HIZI (OKUMA)
En fazla 260 MB/sn

AKTARIM HIZI (YAZMA)
En fazla 100 MB/sn

HIZ SINIFI
Sınıf 10 (SD Hız Sınıfı), U3 (UHS Hız Sınıfı)

ARAYÜZ
UHS-II
XAVC S formatında *1 yüksek kaliteli 4K ve Full HD video çekimi
File Rescue yazılımı ile silinen veya zarar gören görüntüleri kurtarın. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.