Slik GX-6400 158cm Çantalı Video Tripod

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model GX-6400 Video
364,60 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Slik GX-6400 158cm Çantalı Video Tripod

"GX 6400 VIDEO", "GX 6400" aile tripodu için videoya özel 2 yönlü kafa ile donatılmıştır. Pan kafasının hareketi video çekimi için optimize edilmiştir ve hassastır. Açıyı serbestçe değiştirebilen gelişmiş video kafasıyla aynı pan tutacağı ile donatılmıştır. Dikey konum çekimi mevcut değildir. 

 

Hızlı Ayrılabilir Plaka DIN standardını kullanır

Quick Shoe için kurulum standartları, Alman Endüstriyel Standardı'nı (DIN 4503) benimser. Diğer tripodlarla uyumluluğu göz önünde bulundurarak, ek olarak, kameranın uzunlamasına yönüne göre, genel bir kamera için dikey olarak uzun ve bir kamera için yatay olarak kullanılabilir ve yüksek stabilite ile ayarlanabilir. Hızlı ayarlanabilir kolu, sökme pozisyonunda sabitlendiğinden, plaka ve kafanın montajı daha basitleştirildi. Hızlı plaka ve kamera montajı kelebek vida tipindedir, sıkma için herhangi bir aparat gerektirmez.

Dişli tip asansör ile donatılmış (rack & pinion type)

Yüksekliğin ince ayarı için yararlı olan dişli tip asansör (raf ve pinyon tipi) ile donatılmıştır. Asansör, sapın dönüşü ile yukarı ve aşağı hareket eder ve ince yükseklik ayarına karşılık gelir. Asansörün çalışmasının sertliğini sürtünme ayarlama mekanizması ile ayarlamak da mümkündür. Gövde kısmı, düzleştirmenin bir ölçüsü olan "Seviye" ile donatılmıştır. 

Pan kolu serbestçe ayarlanabilir

Kolu, yukarı, aşağı, ileri-geri gibi kolay kullanımlı bir konuma taşıyabilirsiniz.

Kolay ve güvenilir kullanım için bacak kilitleme kolu

Kilit kolunun boyutu büyüktür ve bacak uzatma ve daralma kolayca ve güvenilir bir şekilde yapılabilir.

Kalıcı stoper ile donatılmış

Kalıcı olarak sağlam bir şekilde sabitlenebilen bir sabitleyici stoper ile donatılmıştır, bacakları arası mesafeyi daraltarak kullanmak da mümkündür. (Bacak genişliğini daraltırken düşme ihtimalini lütfen unutmayın) 

 


Paket İçeriği:
Slik GX-6400 Tripod
Tripod Taşıma Çantası

 


Uyumlu Ürünler