Sirui Exact Camera Stabilizer Gimbal

Sirui Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Sirui Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model EX
7.999,00 TL
6.999,00 TL %13 İndirimli
4 X 1749,75 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırSirui Exact Camera Stabilizer Gimbal

5kg yük kapasitesi, dahili görüntü iletimi, hızlı serbest bırakma modülü; Anında Ayarlar, Hızlı Şarj, Sling Kolu

Daha önce hiç olmadığı kadar sabit
Güçlü motorlar, daha güçlü motor torku ile EX Stabilizer'a yatırım yaparak Max. Çok çeşitli kamera kurulumları için 5 kg yük. Sabitleme algoritması büyük ölçüde optimize edilmiştir ve hızlı hareket çekimleri yaparken yalpalamaları ortadan kaldırır.

Daha Fazla Bekleme
Dahili kablosuz görüntü aktarım modülü, iş verimliliğini artırmak için telefonunuzu, Ipad'inizi veya bilgisayarınızı bir monitöre dönüştürerek 1080P 60fps yüksek düzeyde senkronize aktarımı destekler.

Farklı Perspektifleri Keşfedin
Sonsuz yaratıcılığınızı ve yeni fikirlerinizi sergilemek için beş çekim modu dahildir: Takip Etmek, genel kilitleme, yatay kilitleme, FPV, el feneri.

Görselleştirme Ayarları
Parametre ayarını daha basit ve doğru hale getirmek için sabitleyicide bir OLED ekran bulunur. Bu sayede motor gücü ve takip hızı gibi parametreler net bir şekilde görüntülenir. Ayrıca, OLED ekranı Çince-İngilizce geçişini destekler.

Bir Adım Daha Hızlı
Pil tutacağı, kolayca takılabilen veya çıkarılabilen hızlı serbest bırakma modülüdür. Ayrıca, güvenli bir şekilde çalışması için bir pil yönetim sistemi (BMS) benimsenmiştir.

Daha Kısa Ama Daha Uzun
Gelişmiş pil, hızlı şarj ve uzun çalışma süresi elde etmek için yerleştirilmiştir. Sabitleyiciyi tamamen şarj etmek yalnızca iki saat sürer ve bu da maksimum 10 saatlik çalışma süresi sunar. Dahası, pil, cihazlarınız için bir acil durum şarj cihazı görevi görecek kadar dost canlısıdır.
*Bu rakamlar, dengeleyici dengelendiğinde ve yalnızca referans amaçlı olan hiçbir aksesuar bağlı olmadığında elde edilir.

Büyük Kolaylıkla Odaklanın
Sabitleyici bir odak motoruyla birlikte gelir. Gövde üzerinde, konumu Exact APP menüsünde ayarlanabilen A ve B olmak üzere iki düğme vardır. Seçiminiz için iki seçenek, elektronik odak kontrolü veya mekanik odak kontrolü sunulmaktadır. Mekanik odak modundayken, kontrol tekerleği aracılığıyla odağı çekin veya akıcı bir şekilde yakınlaştırın.

Trendlere hitap edin
L braketi, kameranızı minimum çabayla yataydan dikey perspektife döndürmenize olanak tanır ve sizi "dikey içerik çağına" iyi hazırlar.
*L braket ayrıca sipariş edilmelidir.

Akıllı kontrol
Yakınlaştırıcı, yön anahtarı, mod anahtarı vb. gibi çeşitli işlevler, Exact APP aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir ve böylece mesafe artık sorun olmaktan çıkar.

Az ama öz
Bir veya daha fazla şey yapmak için bir hiper düğme dahildir. Hiper moda girmek için bir kez basın. Sabitleyiciyi yeniden ayarlamak için çift tıklayın. Sabitleyiciyi kamera size bakacak şekilde 180° döndürmek için düğmeye üç kez basın. Hype mote'u korumak için uzun basın.

Daha Fazla Esneklik için Ayrı Ayrı
Ayrı eğim ve yuvarlanma ekseni kilitleri, kameraların denge ayarında büyük kolaylık sağlar. Tüm eksenler kilitliyken, dengeleyici, seyahat veya depolama sırasında neredeyse sıfır sallanmaya maruz kalır.

Bluetooth 4.2
Çift Kanallar, 2.4G ve 5G, WiFi bağlantısı için erişilebilir. Parametre ayarı için Bluetooth aracılığıyla bir Xbox Kablosuz Kumandası bağlanabilir.
*aksesuarlar ayrıca sipariş edilmelidir.

Daha İyi Çalışmak için Bağlanın
Monitör, mikrofon ve askı kolu gibi birçok pratik aksesuar, daha geniş bir çekim aralığı çekmek için 2.0 USB bağlantı noktası ve 1/4”-20 iplik deliği aracılığıyla sabitleyiciye takılabilir. Çift kulplu tutacağın montajı, sabitleyiciyi çok daha az çabayla tutmanıza olanak tanır.
*aksesuarlar ayrıca sipariş edilmelidir.

Ellerinizi Serbest Bırakın
Tripod taktıktan sonra sabitleyici masa veya zemin üzerinde sağlam bir şekilde durabilir. Uzaktan kumanda için Exact APP'yi kullanarak ellerinizi serbest bırakabilirsiniz.

Düğmeler ve Çalışma Modları

Parçaları Tanımlama ve Dengeleme