Sigma 35mm f1.2 DG DN HSM Art Lens (Sony E)

Sigma Resmi Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model 35mm Art Serisi

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sigma 35mm f1.2 DG DN HSM Art Lens (Sony E)

E-Lensi Uyumu / Tam Kare (Full Frame) Formatı
Açıklık Aralığı: f / 1,2 - f / 16
Üç Asferik ve Üç SLD Elemanı
Hiper Sonik Motor AF SistemiFull Frame Sony E-mount aynasız makineler için tasarlanan bu Sigma 35mm f / 1.2 DG DN Art Lensi , Sigma'nın af / 1.2 maksimum diyafram açıklığına sahip ilk prime lens tasarımına sahiptir.

Sigma'nın Global Vision serisindeki Art çizgisinin bir parçası olan bu lens, gerçekten dikkat çekici optik performans elde etmek için tasarlanmıştır ve yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.

Tam çerçeve Sony E-mount aynasız kameralar için tasarlanan Sigma 35mm f / 1.2 DG DN Art, Sigma'nın ilk f / 1.2 maksimum diyafram açıklığına ve büyüklüğünün yanı sıra ağırlığı da optimize ederken mükemmel görüntü kalitesi sunmak için birinci sınıf lens tasarımına sahiptir. Ayrıca 53 mm eşdeğer odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleri için de uygundur.

Sabit f / 1.2 maksimum açıklık, mevcut ışık koşullarında çalışmak için özellikle uygundur ve alan derinliği üzerinde aşırı kontrol sağlar.
Üç Özel Düşük Dağılma (SLD) elemanı, netlik ve renk doğruluğunu artırmak için zoom aralığında renk sapmalarını ve renk aralıklarını belirgin şekilde azaltır.
Çift taraflı bir küresel olmayan lens elemanı içeren üç asferik eleman, artan keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve çarpılmayı kontrol eder.
Büyük HSM (Hyper Sonic Motor) hızlı ve sessiz otomatik odaklamayı gerçekleştirir. HSM, yalnızca odak halkasını herhangi bir zamanda döndürerek tam zamanlı manuel odak kontrolüne de izin verir.

Video uygulamalarından yararlanmak için düz, sessiz diyafram açıklığı değişimi için manuel diyafram halkası tıklanabilir.
Ek işlevler atanabilen Dahili Otomatik Netleme Kilidi (AFL) düğmesi, lens üzerinde mevcut olan işlem aralığını genişletir.
Sigma 35mm f / 1.2 DG DN Art lensin yuvarlak on bıçaklı diyaframı sayesinde, yumuşak ve hoş bir bulanık arka plan (bokeh) kalitesine katkıda bulunur.
Ön mercek elemanı, zorlu çevre koşullarında çalışmayı sağlamak için su ve yağ tutmaz bir kaplama ile işlem görmüştür.
Gelişmiş montaj doğruluğu ve sertlik sağlayan pirinç süngü ile hava koşullarına dayanıklı yapı


Teknik Detaylar
Odak Uzaklığı: 35mm
Maksimum Açıklık: f / 1.2
Minimum Açıklık: f / 16
Lens Bağlantısı: Sony E
Format Uyumluluğu: Tam Kare
Görüş Açısı: 63.4 °
Maksimum Büyütme: 0.19x
Makro Çoğaltma Oranı: 1: 5.1
Minimum Odak Mesafesi: 11.81 "/ 30 cm
Optik Tasarım: 12 Grupta 17 Element
Diyafram Bıçakları: 11, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik Odak
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 82 mm (Ön)
Boyutlar: 87,8 x 136,2 mm
Ağırlık: 1090 g


Gönderilecek Kutu İçeriğinde Neler Var
Sigma 35mm f/1.2 DG DN Art Lens (Sony E)
Lens Kılıfı
LH878-02 Parasoley

 


Uyumlu Ürünler