Sigma 30mm f1.4 DC DN Contemporary Lens (Canon EF-M)

Sigma Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sigma Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SI3014EFM


 Listeme Ekle  KarşılaştırSigma 30mm f1.4 DC DN Contemporary Lens (Canon EF-M)
Sigma 30 mm f / 1.4 DC DN Lens, 45 mm'lik eşdeğer bir odak uzaklığı sağlayan APS-C formatında Canon EF-M Mount aynasız kameralar için tasarlanmıştır. Günlük çekimleriniz için ideal olan Sigma 30mm f/1.4 DC DN Lens, portre den seyahat çekimlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip. Aynı zamanda video çekimlerinizde de vazgeçemeyeceğiniz yeni bir yol arkadaşınız olacaktır. Parlak f / 1.4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmaya yarar sağlar ve ayrıca seçici odaklama tekniklerini kullanmak için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar. Optik tasarım, bir çift asferik elemanın yanı sıra, yüksek netlikte bir indeks elemanı ile birlikte, özellikle keskin görüntü kalitesi için daha fazla netlik ve tanım için küresel sapmaları ve bozulmayı önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, güçlü ışık koşullarında mercek parlamasını ve gölgelenmeyi kontrol etmek için Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır. Ayrıca, hem fotoğraf çekimi hem de video kaydından faydalanan bu kompakt prime, sorunsuz, neredeyse sessiz otomatik netleme performansı için kademeli bir AF motoru da içerir.


Ürün Özellikleri:
Sigma'nın Global Vision serisindeki Contemporary çizginin bir parçası olan bu lens, kolaylık ve performans arasında bir denge sağlamak üzere tasarlanmıştır ve kompakt, hafif bir yapı ve dikkate değer optik özelliklerle çok yönlü bir kullanım sunar.
Normal uzunluklu asal APS-C formatlı Canon EF-M montajlı aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır ve 48 mm'ye eşdeğer odak uzaklığı sağlar.
Parlak f / 1.4 maksimum diyafram düşük ışık koşullarında mükemmeldir ve ayrıca seçici odak efektleri elde etmek için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Bozulmayı ve küresel sapmaları sınırlamak için iki asferik eleman ve bir yüksek kırılma indeks elemanı kullanılır ve ayrıca daha fazla genel netlik ve doğru renderlemeye katkıda bulunur.
Mercek parlamasına ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast açısından zengin ve renk nötr görüntüler üretmeye katkıda bulunmak için mercek öğelerine Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır.
Kademeli bir AF motoru, hızlı, hassas ve neredeyse sessiz performansıyla hem fotoğrafçılara hem de videografçılara fayda sağlar.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Geniş sıcaklık değişimlerinde daha fazla hassasiyet ve kullanım için Termal Olarak Kararlı Kompozit (TSC) malzeme kullanılarak üretilmiştir. Ek olarak, bir pirinç süngü geliştirilmiş montaj doğruluğu ve sertlik sağlar.


Teknik özellikler:
Odak Uzaklığı: 30mm (35mm Eşdeğeri Odak Uzaklığı: 48mm)
Maksimum Diyafram Açıklığı: f / 1.4
Minimum Diyafram Açıklığı: f / 16
Lens Yuvası: Canon EF-M
Biçim Uyumluluğu: APS-C
Görüş Açısı: 50.7 °
Minimum Odak Mesafesi: 30 cm
Maksimum Büyütme: 0.14x
Optik Tasarım: 7 Grupta 9 Element
Diyafram Bıçakları: 9, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 52 mm (Ön)
Boyutlar (Ç x U): 64,8 x 73,3 mm
Ağırlık: 265 g


Kutu İçeriği:
Sigma 30mm f / 1.4 DC DN Contemporary Lens
Sigma LCF-52 III 52mm Objektif Kapağı
Arka Lens Kapağı
Sigma Lens Kapağı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler