Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Lens (Sony E)

Sigma Resmi Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model SI585965


 Listeme Ekle  KarşılaştırSigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Lens (Sony E)

Manzaralar, portreler, sokak fotoğrafçılığı, mimari ve etkinlikler dahil olmak üzere çok çeşitli fotoğraf ve video uygulamaları için ideal olan Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary Lensi, kırpma sensörü için küçük, hafif ve parlak bir standart zumdur. aynasız kameralar Burada Sony E-mount ile sunulan bu lens, 27-75 mm'lik çok yönlü tam kare eşdeğer zoom aralığı ve tüm zoom aralığı boyunca f/2.8 geniş sabit diyafram açıklığı sağlar. Lens tasarımı, özel bir düşük dağılım elemanı ile birleştirilmiş üç adet yüksek hassasiyetli cam kalıplı asferik eleman içerir. Aşırı ağırlık olmadan üstün optik kalite için birlikte toplam eleman sayısını en aza indirirler. Otomatik odaklama, özellikle video çekerken veya çocuklar ve hayvanlar gibi hızlı hareket eden nesneler çekerken yararlı olabilen, lensin kademeli motoru sayesinde olağanüstü hızlı ve sessizdir. Nihai bir iş atı olan lens, makro tarzı yakın çekim fotoğrafçılık için kullanılmasını sağlayan sadece 4,8" minimum odaklama mesafesine sahiptir ve lens ayrıca hoş bir bokeh kalitesi için yuvarlatılmış yedi kanatlı bir diyaframla donatılmıştır.


Ürün Özellikleri
Standart yakınlaştırma lensi, APS-C biçimli Sony E mount fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır ve 27-75 mm eşdeğeri odak uzaklığı aralığı sağlar.
Sabit f/2.8 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur ve sığ alan derinliği teknikleri kullanılırken odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Bozulmayı ve küresel sapmaları sınırlamaya yardımcı olmak ve daha fazla genel netlik ve doğru işlemeye katkıda bulunmak için üç adet yüksek hassasiyetli cam kalıplı küresel olmayan eleman kullanılır.
Özel Düşük Dağılım (SLD) öğesi, renk sapmalarını ve renk saçılmasını azaltır.
Süper Çok Katmanlı Kaplama, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi en aza indirir.
Kamera içi sapma düzeltmesi, bozulma ve vinyet etkisi gibi optik kusurları daha da ortadan kaldırır.
Sessiz ortamlarda çekim yapmak, video kaydetmek ve hızlı hareket eden nesneleri yakalamak dahil olmak üzere bir dizi fotoğraf uygulamasına mükemmel uyum sağlayan, neredeyse sessiz otomatik odaklamalı step motor.
4,8" minimum odaklama mesafesi ve 1:2,8 maksimum büyütme oranı, yakın çekim nesnelerle çalışmanın yararlarını sağlar.
Yuvarlatılmış yedi kanatlı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Sigma 18-50mm F/2.8 DC DN Teknik Özellikler
Odak Uzaklığı: 18 ila 50 mm (35 mm Eşdeğer Odak Uzaklığı: 27 ila 75 mm)
Maksimum Diyafram: f/2.8
Minimum Diyafram: f/22
Lens Yuvası: Sony E
Format Uyumluluğu: APS-C
Görüş Açısı: 76,5° ila 31,7°
Minimum Odak Mesafesi: 4,8" / 12,1 cm
Maksimum Büyütme: 0.36x
Makro Büyütme Oranı: 1:2.8
Optik Tasarım: 10 Grupta 13 Öğe
Diyafram Bıçakları: 7, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Hayır
Filtre Boyutu: 55 mm (Ön)
Boyutlar (ø x U): 2,5 x 2,9" / 64,5 x 74,5 mm
Ağırlık: 10,2 oz / 290 gr


Kutu İçeriği
Sigma 18-50mm f/2.8 DC DN Contemporary Lens (Sony E)
Sigma LCF-55 III 55mm Objektif Kapağı
Sigma Parasoley
Sigma Arka Kapak LCR II
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler