Sigma 16mm f/1.4 DC DN Contemporary Lens (Canon EF-M)

Sigma Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sigma Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 16mm


 Listeme Ekle  KarşılaştırSigma 16mm f1.4 DC DN Contemporary Lens (Canon EF-M Uyumlu)
Rahat ve geniş açılı tasarımı ultra hızlı maksimum diyaframla birleştiren Sigma 16mm f / 1.4 DC DN lens, Canon EF-M montajlı aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır. Parlak f / 1.4 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen bu lens, düşük ışık koşullarında çalışmaya uygundur ve ayrıca seçici odak kontrolü için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Optik tasarım, açıklık aralığı boyunca yüksek keskinlik ve netlik sağlamak için renk saçaklarını ve çeşitli sapmaları kontrol eden birkaç düşük dağılım ve asferik elemandan yararlanır. Bireysel elemanlar ayrıca, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için Süper Çok Katmanlı Kaplama özelliğine sahiptir. Optik varlıklardan yararlanan bu objektif, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyan hızlı, sessiz ve akıcı odaklama performansı için kademeli bir AF motoruna sahiptir.


Ürün Özellikleri:
Geniş açılı bir asal olan bu 16mm f / 1.4, APS-C formatında Sony E aynasız makineler için tasarlanmış ve 24mm'lik eş odak uzaklığı sağlıyor.
Düşük flaş koşullarında hızlı f / 1.4 maksimum diyafram açıklığı ve sığ alan derinliği efektleri üretmek için daha fazla odak kontrolü sağlıyor.
Optik tasarım, renk saçma, renk sapmaları ve uçtan uca belirgin netlik, netlik ve renk doğruluğu için küresel sapmaları azaltmaya yardımcı olmak için üç FLD elemanı, iki SLD elemanı ve iki kalıplanmış küresel eleman içermektedir.
Mercek parlaması ve gölgesini en aza indirgemek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast zengini ve renk nötr görüntü üretmeye katkıda bulunmak için mercek öğelerine Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır.
Stepping AF motoru, hem fotoğrafçılar hem de kameramanlara hızlı, hassas ve sessiz performansıyla fayda sağlıyor.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Toza ve sıçramaya dayanıklı tasarım bu lensin hava şartlarında çalışmasına izin verir.
Objektif, geniş sıcaklık değişimlerinde daha hassasiyet ve kullanım için geleneksel metallerle birlikte bir Termal Yönden Sabit Bileşik (TSC) malzemesi kullanılarak oluşturulmuştur. Lens varilinin dış kısmı da üretim yılıyla oyulmuştur.
Süngü montajı, doğruluk ve dayanıklılık için pirinçten yapılmıştır.


Teknik Özellikler:
Odak Uzaklığı: 16mm (35mm Eşdeğeri Odak Uzaklığı: 25.6mm)
Maksimum Diyafram Açıklığı: f / 1.4
Minimum Diyafram Açıklığı: f / 16
Lens Yuvası: Canon EF-M
Biçim Uyumluluğu: APS-C
Görüş Açısı: 83.2 °
Minimum Odak Mesafesi: 25 cm
Maksimum Büyütme: 0.1x
Optik Tasarım: 13 Grupta 16 Element
Diyafram Bıçakları: 9, Yuvarlak
Odak Türü: Otomatik odaklama
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 67 mm (Ön)
Boyutlar (Ç x U): 72,2 x 92,3 mm


Kutu İçeriği:
Sigma 16mm f / 1.4 DC DN Contemporary  Lens
Sigma LCF-67 III 67mm Objektif Kapağı
Arka Lens Kapağı
Sigma Petal Tipi Parasoley
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler