Saramonic SR-MV2000 Podcast USB Mikrofon

Saramonic Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Saramonic Türkiye Yetkili Satıcısı ve Bayisi
Marka
Model SR-MV2000

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Saramonic SR-MV2000 Podcast USB Mikrofon

Podcast'lere, Canlı Akışlara, Seslendirmelere, Yayınlara ve Sanal Toplantılara dinamik, profesyonel ses sağlayan çok yönlü USB Studio Mikrofonu
Özel olarak tasarlanmış kardioid kapsül, mükemmel akustiği olmayan yerlerde bile harika ses verir ve mikrofonun yanlarından ve arkasından gelen eksen dışı gürültü ve yansımaları doğal olarak reddeder
USB veya USB-C'li Bilgisayarlar veya Android Mobil Cihazlar, USB-C'li iPad Pro ve Air için mükemmel, Lightning'li iPhone'lar ve iPad'ler için Lightning - USB Adaptörü (ayrı satılır) ile birlikte kullanın
Giriş seviyesi kontrolü ile basit tak ve çalıştır işlemi, hem gerçek zamanlı yazılım izleme hem de sıfır gecikmeli izleme ile çok renkli bir LED metre 3,5 mm kulaklık çıkışı
Manyetik masa üstü stand, kaydı bozabilecek tümsekleri ve darbeleri emer ve yayın bom koluna veya mikrofon standlarına monte edilmek üzere çıkarılabilir.

Saramonic SR-MV2000 , bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve tabletlere yüksek kaliteli diyalog ve vokal ses kaydetmek için tasarlanmış kompakt bir USB stüdyo mikrofonu. Geniş diyaframlı kardioid kapsülü konuşulan kelimeler için özel olarak tasarlanmıştır ve bu da onu Podcast'ler, Canlı Akış, Seslendirme, Yayıncılık ve hatta Sanal Toplantılar için ideal hale getirir. Sesinizi öne çıkarmak için tüm sıcaklığı ve gücüyle dinamik, profesyonel bir vokal sesi sunar. SR-MV2000, darbe ve darbe emici bir masa üstü standı içerir ve herhangi bir yayın bom koluna veya mikrofon standına kolayca monte edilebilir.

Her Yerde Mükemmel Ses için Tasarlandı
Herkesin kayıt için akustik olarak işlenmiş bir odası yoktur, çoğumuz yatak odamızda, ofisimizde, ev stüdyomuzda ve bazen mutfağımızda kayıt yapıyoruz. Bu ortamlar, mükemmel akustiğe ve içeriden ve dışarıdan gelen arka plan gürültüsünden daha azına sahiptir. SR-MV2000, bu daha zorlu ortamlarda kayıt yapmayı ve yine de harika ses elde etmeyi kolaylaştırır. Öznenin sesine odaklanmak için özel olarak tasarlanmıştır, mikrofonun yanlarından ve arkasından doğal eksen dışı reddetmesi ile dış gürültüyü en aza indirir, istenmeyen gürültü ve yansımaları azaltır.

Profesyonel Görünümlü Çok Yönlü Montaj Seçenekleri
İşlev ve tarz için tasarlanan SR-MV2000, çok yönlü montaj esnekliğine sahiptir ve kamerada harika görünen şık, profesyonel bir stile sahiptir. Dahil olan manyetik masa üstü standı, kaydı bozmadan tümsekleri ve darbeleri absorbe edecek şekilde tasarlanmıştır. Bir yayın bom kolu veya diğer mikrofon sehpalarıyla kullanım için 5/8 inçlik bir montajı ortaya çıkarmak için sehpayı çekin. Entegre 360 ​​derecelik salıncak montajı, mikrofonu hızlı bir şekilde optimum açıya ayarlamasına ve hatta kullanıcıların bir stand veya bom kolu üzerindeyken baş aşağı konumlandırmasına olanak tanır. Daha da fazla montaj seçeneği için 3/8” adaptör de dahildir.

Mükemmel Seviyeler ve Kolaylıkla İzleme
SR-MV2000, dokunsal giriş seviyesi kontrolü ve ses kontrollü 3,5 mm kulaklık çıkışı ile mükemmel seviyelerde arama yapmayı kolaylaştırır. Giriş kontrolüne basmak, gizlilik için mikrofonun sesini kapatır ve kulaklık kontrolüne basmak, kayıt uygulamasının gerçek zamanlı izlenmesinden gecikmesiz mikrofon izlemeye geçer. Ayrıca giriş seviyesini ve kulaklık çıkış seviyelerini gösteren çok renkli bir LED metreye sahiptir.

Bilgisayarlar ve Mobil Cihazlar için Tak ve Çalıştır Kolaylığı
SR-MV2000, hem USB-A hem de USB-C çıkış kabloları içerir ve USB veya USB-C'ye sahip her türlü Bilgisayar ve Android Akıllı Telefonlar ve Tabletler ile iPad Pro ve iPad Air ile kolay tak ve çalıştır işlevselliğine olanak tanır USB-C ile. Ayrıca Apple Lightning - USB Kamera Adaptörü (ayrı satılır) ile Lightning özellikli iPhone'lara ve iPad'lere kolayca uyarlayabilirsiniz.


Saramonic SR-MV2000 Teknik Özellikleri
Kutup Deseni: kardioid
Frekans tepkisi: 20 ila 20kHz
Örnek Oranlar: 48kHz
Bit Hızı: 24 bit
Duyarlılık: -36dB(0dB=1V/Pa,1kHz 1Pa)
Sinyal gürültü oranı: 80dB
Maksimum SPL: 120dB
Boyutlar: 165×78.6×90mm
Ağırlık: 370g


Kutu İçeriği:
1 x SR-MV2000 USB Mikrofon
1 x Manyetik Masa Üstü Stand
1 x 5/8" - 3/8" Vida Adaptörü
1 x 6,6' (2m) USB-C - USB-A Kablosu
1 x 6,6' (2m) USB -C - USB-C Kablosu