Saramonic LavMicro 2M Dual Omnidirectional Lavalier 2'li Yaka Mikrofonu (DSLR & Smartphone)

Saramonic Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Saramonic Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model LavMicro 2M
699,00 TL
549,00 TL %21 İndirimli
4 X 137,25 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırSaramonic LavMicro 2M Dual Omnidirectional Lavalier 2'li Yaka Mikrofonu (DSLR & Akıllı Telefon)

Saramonic LavMicro M2, bir kabloyu paylaşan (3,5 mm) mikrofon girişine bağlanan iki adet yüksek kaliteli klipsli kablolu yaka mikrofonu setidir. Bu, kablolu yaka mikrofonu iki kişiye yerleştirmenizi sağlar. Kamera veya ses kayıt cihazındaki tek bir mikrofon girişine takılan mikrofonlar sayesinde DSLR, aynasız, sinema ve video kameraların yanı sıra ses kayıt cihazları, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlara yayın kalitesinde ses sağlar. Nesneleri kamera önünde, podcast kaydı vb. için masa etrafında konumlandırmanız için size bolca uzunluk veren (7m) kablo sayesinde konuşmacılara yakın olmak zorunda kalmayacaksınız.

Her iki yaka mikrofonu, video ve ses kayıtları için ses yakalanırken arzu edilen çok yönlü algıya sahiptir, çünkü sesi herhangi bir yönde reddetmezler. Bu, daha da doğal bir ses kalitesi sağlar. LavMicro M2, bir bataryaya sahiptir; bu, çok çeşitli cihazlarla kullanabileceğiniz anlamına gelir ve akıllı telefonlar gibi cihazlarla birlikte kullanıldığında, batarya gereksizdir ve kolayca kapatılabilir.Mükemmel ses yakalamak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar dahildir. Timsah tarzı mikrofon klipsleri yakalara ve giysilere sıkı bir şekilde takılabilir. Birlikte verilen 1/4 inçlik adaptör, LavMicro M2 cihazını Blackmagic Design CinemaCamera gibi kameralarla kullanmanızı sağlar. Yeniden kullanılabilir kablo bağları, kablolarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur. Bataryaya erişmek için minyatür bir tornavida ve küçük yumuşak fermuarlı çanta tam olarak depolama ve taşıma için ihtiyacınız olan şeyi sağlamaktadır.


Teknik Detaylar
Tip: Kondenser mikrofon
Kutup Deseni: Çok yönlü
Frekans Aralığı: 50Hz - 18KHz
Hassasiyet: -32 +/- 3dB (0dB = 1V / Pa, 1kHz'de)
Sinyal Gürültü Oranı:> 75 dB SPL
Pil türü: bir lr44 3v pil
Çıkış: 3.5mm ses çıkışı
Ağırlık: 70g (2.5oz)
Kablo: 6m / 20 ft


Paket İçeriği:
2 adet lavalier ve 23 feet (7m) kablolu
1 x Çift kablolu mikrofon
2 x Timsah tarzı mikrofon klipsleri
1 x Kompakt yumuşak fermuarlı kılıf
1 x 1/8 "(3.5mm) 1/4" dişi TS adaptörleri
1 x LR44 pil (takılı)
2 x Kanca ve halka kablo sargısı
1 x Mini tornavida
1 x Bilgi kartı
1 x Garanti kartı

 


Uyumlu Ürünler