Sandisk Extreme Pro CFast 2.0 Kart Okuyucu

Marka
Model SDDR-299-G46

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sandisk Extreme Pro CFast 2.0 Kart Okuyucu

EXTREME PRO CFAST 2.0 OKUYUCU/YAZICI
Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoları USB 3.0 ile aktarın

USB 2.0 ARABIRIMINDEN 10 KAT DAHA HIZLI FOTOĞRAF VE VIDEO AKTARIMINI DESTEKLER
Dünyanın ilk CFast 2.0 kart okuyucusu SanDisk Extreme PRO CFast 2.0 Okuyucu/Yazıcı, profesyonel fotoğrafçıların ve video grafikerlerin yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve Full HD videoları hızla indirmek için ihtiyaç duydukları hızları destekler. USB 3.0 arabirimi, üretim sonrası iş akışınızı USB 2.0 arabiriminden 10 kata kadar daha hızlı yapmak için 500 MB/sn.'ye kadar aktarım hızlarını destekler. Kompakt ve taşınabilir olan bu kart, kolayca stüdyodan sahaya götürülebilir ve USB 2.0 için geriye dönük olarak uyumludur.

DÜNYANIN İLK CFAST 2.0 BELLEK KARTI OKUYUCUSU
Sinema, yayıncılık ve fotoğrafçılık sektörlerinin taleplerini karşılamak üzere tasarlanan SanDisk Extreme PRO CFast 2.0 Okuyucu/Yazıcı, CFast 2.0 teknolojisini ilk destekleyecek üründür. Bu tek yuvalı kart okuyucusu, CFast 2.0 teknolojisine dayalı yeni nesil yüksek performanslı fotoğraf makineleri ve video kameralar için ideal bir aksesuardır.

500 MB/SN.'YE VARAN AKTARIM HIZLARINI DESTEKLER
SanDisk Extreme PRO CFast 2.0 Okuyucu/Yazıcı USB 3.0 bağlantı noktasına takıldığında, USB 2.0 arabirimi ile olan aktarım hızlarından 10 kata kadar hızlı 500 MB/sn.'ye kadar aktarım hızlarını destekler. Büyük RAW görüntü ve Full HD2 video dosyalarını, kameranızdan bilgisayarınıza aktarırken de size zaman kazandırır.

PROFESYONELLER IÇIN TASARLANDI
CFast 2.0 bellek kartlarının yüksek performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen bu kart okuyucu/yazıcı, profesyonel fotoğrafçıların ve video grafikerlerin, rekabet ortamında başarılı olabilmeleri için gereken iş akışı verimliliğini sunar. USB 3.0 kablo ile sunulur ve onu stüdyodan sahaya taşımanızı kolaylaştıran kompakt tasarıma sahiptir.


Özellikler

Dünyanın ilk CFast 2.0 bellek kartı okuyucusu/yazıcısı
500 MB/sn.'ye kadar aktarım hızı için USB 3.0 arabirimi
Artırılmış verimlilik için USB 2.0 arabiriminden 10 kat daha hızlı
Yayıncılık, sinema ve fotoğrafçılığın ihtiyaçları için yapıldı
USB , 3.0 ve 2.0 bağlantı noktaları ile uyumludur


Teknik Detaylar

Okuma Hızı: şuna bağlı: 500 MB/s
Biçim Etkeni: CFast 2.0
Arabirim: USB 3.0


Paket İçeriği
Sandisk Extreme Pro CFast 2.0 Kart Okuyucu
USB 3.0 Kablo

 

 


Uyumlu Ürünler