Sandisk 64GB Ultra Fit 130MB/s USB 3.1 Bellek

Sandisk Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sandisk Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SDCZ430-064G-G46

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sandisk 64GB Ultra Fit 130MB/s USB 3.1 Bellek

 

SANDISK ULTRA FIT USB 3.1 FLASH SÜRÜCÜ
Hızlı - Cihazınız için yüksek hızlı, tak ve sakla

DAHA FAZLA ALAN, HIZLI. SADECE TAKIN
Cihazınıza ekstra, yüksek hızlı depolama alanı eklemenin basit yolu! SanDisk Ultra Fit ™ USB 3.1 Flash Sürücüsü, standart USB 2.0 sürücülerden 15 kat daha hızlı  ve tam uzunlukta bir film taşıyabilmenizi sağlayan bir performans sunar.*1 Ayrıca, kompakt, aerodinamik tasarımı sayesinde takıp çalıştırabilirsiniz.

KOMPAKT PLUG VE ZARİF TASARIMI
Bu kompakt flash sürücü, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, TV'ler, oyun konsolları, araç ses sistemleri ve daha fazlası için tak ve sakla depolama olarak tasarlanmıştır. Takın ve her zaman hazır olan anında depolama alanınız var!

YÜKSEK HIZLI USB 3.1 PERFORMANS
130MB / s okuma hızı ile hızlı bir şekilde dosya aktarın. Standart USB 2.0 sürücülerden 15 kat daha hızlı yazma hızları ile, *1 tam uzunlukta bir filmi 30 saniyeden daha kısa sürede sürücüye taşıyabilirsiniz. * 2

SANDISK SECUREACCESS® YAZILIMI GİZLİLİĞİNİZİ KORUR
SanDisk SecureAccess yazılımı ile sürücünüzde özel bir klasör oluşturun.*3 Bu 128 bit AES şifreleme yazılımı, kritik dosyaların parola korumasını kolaylaştırır. Dosyaları kasaya sürükleyip bırakın ve şifreleyin.

RESCUEPRO® DELUXE YAZILIMI İLE KOLAY DOSYA KURTARMA
Sürücü, bir RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme teklifi ile geliyor. *4 Bu yazılım, yanlışlıkla silinmiş dosyaların kurtarılmasını kolaylaştırıyor (indirme gerekli).

USB 3.0 VE 2.0 PORTLAR İLE UYUMLU
SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Sürücüsü geriye dönük olarak uyumlu olduğundan, herhangi bir USB 3.0 veya 2.0 bağlantı noktasına takabilirsiniz.

Teknik Detaylar:

Kapasite 64GB

Okuma Hızı 130MB/s' ye kadar

Nesil USB 3.1 (Gen 1)

Paket İçeriği
Sandisk 64GB Ultra Fit 130MB/s USB 3.1 Bellek