29 Nisan - 17 Mayıs sokağa çıkma kısıtlamaları süresince verilecek siparişler kısıtlama bitiminde siparişlerin geliş sırasına göre kargoya verilecektir. Bu süreçte yaşanabilecek olası aksamalar için şimdiden özür dileriz.


Sandisk 64GB iXpand Mini USB Bellek (iPhone-iPad Uyumlu)

Marka
Model SDIX40N-064G-GN6NN

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Sandisk 64GB iXpand Mini USB Bellek (iPhone-iPad İçin)

iXPAND FLASH SÜRÜCÜ
Hızlı - iPhone'nuzda yer açın

SanDisk iXpand Flash Sürücü, bir iPhone'a veya iPad'e sahip olup ekstra depolama alanı isteyenler ve hatta sevdiklerinin fotoğraflarını ve videolarını yedeklemenin bir yolunu (bulut hizmetini kullanmadan) arayanlar için harika bir depolama cihazıdır.

IPHONE'UNUZ VE IPAD'INIZ İÇIN FAZLADAN DEPOLAMA ALANI
iPhone'unuzun harika arkadaşı olacak şekilde tasarlanan iXpand Flash Sürücü iPhone'unuzda ek kapasite için kolay bir yol sunar, film rulonuzu otomatik olarak yedekler ve hatta popüler formatlardaki videoları doğrudan sürücüden izlemenizi sağlar. Sürücü hem çoğu kılıfla birlikte kullanılabilen esnek bir Lightning konektörüne hem de Mac bilgisayarınıza veya kişisel bilgisayarınıza takmak için bir USB 3.0 konektörüne sahiptir böylece öğelerinizi kolayca nereye isterseniz taşıyabilirsiniz. Ayrıca, iXpand Flash Sürücü dosyaları parolayla korumanızı sağlayan şifreleme yazılımı içerir, böylece hassas dosyaları cihazlarınız arasında güvenli durumda tutarken içeriklerinizi paylaşabilirsiniz. İstediğiniz tüm fotoğrafları ve videoları alın; iXpand Flash Sürücü iPhone'unuzda yer açmanın hızlı ve basit bir yolunu sunar, böylece her zaman daha fazla anıyı yakalamaya hazır olursunuz.

HIZLICA ALAN AÇIN!
iXpand Flash Sürücü ile iPhone veya iPad'inizde alan açın. Yalnızca Lightning konektörü takarak fotoğraflar, videolar ve diğer dosyaları kolayca cihazından alıp sürücüye taşıyabilirsiniz. Dosyaları buradan bir Mac bilgisayara veya kişisel bilgisayara aktarabilir ya da sürüce saklayabilirsiniz.

OTOMATIK FOTOĞRAF YEDEKLEME
iXpand mobil uygulamasını sürücü her bağlandığında iPhone veya iPad film rulonuzu otomatik olarak yedekleyecek şekilde ayarlayın. Hangi fotoğrafların yedekleneceğini manüel olarak seçmenize gerek yoktur. Her taktığınızda bu işlemi sizin için halleder.

VIDEOLARINIZI HAREKET HALINDEYKEN İZLEYIN
iXpand Flash Sürücüsü popüler video formatlarını (.MP4, .MOV) destekler, böylece videoları doğrudan sürücüde saklayabilir ve doğrudan sürücüden izleyebilirsiniz; böylelikle yolculuklarda sizin için harika bir eşlikçi olur.

ÇOĞU DURUMDA KULLANILABILIR
iXpand Flash Sürücü, kılıfınızı çıkarmak zorunda kalmadan doğrudan iPhone'unuza veya iPad'inize takmak için esnek bir konektörle tasarlanmıştır. Kullanıma hazır durumdaki iXpand Flash Sürücü, OtterBox uniVERSE kılıf sistemi için üretilmiş bir modelle de sunuluyor.

USB 3.0 YÜKSEK HIZLI AKTARIM İŞLEMLERI
Sürücüyü bilgisayarınızın USB 3.0 bağlantı noktasına taktığınızda, dosyaları bir flash sürücüye aktarabilirsiniz.

iXpand MOBIL UYGULAMASI
App Store'dan edinebileceğiniz iXpand Sürücü uygulaması fotoğraflarınız ile videolarınızı yönetmeyi kolaylaştırır ve aynı zamanda popüler video formatlarını3 doğrudan sürücüden izlemenize olanak tanır.


Teknik Detaylar

Kapasite: 64 GB
Arabirim: Lightning™ Konektörü ve USB 3.0


Paket İçeriği
Sandisk 64GB iXpand Mini USB Bellek