Sandisk 64GB Extreme PRO CFexpress 1500MB/s Type-B Hafıza Kartı

Sandisk Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Sandisk Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model SDCFE-064G-GN4NN
2.311,10 TL
2.243,13 TL %3 İndirimli
4 X 560,78 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırSandisk 64GB Extreme PRO CFexpress 1500MB/s Type-B Hafıza Kartı
RAW 4K video sunan inanılmaz yüksek hızlar

CFexpress Kart Type B, aksiyonun olduğu yerde çekim yaparken ekipmanınızın RAW performansını ortaya çıkarır. 1500 MB/sn’ye kadar okuma hızları ve 800 MB/sn’ye kadar yazma hızları ile yüksek hızlı kayıt sırasında düşük gecikme süresi ve mevcut SanDisk kartlarının sunduğunun çok daha ötesinde gelişmiş iş akışı verimliliği elde edersiniz Bu kart, sürdürülebilir performanslı kesintisiz, RAW 4K video çekimi sağlar. CFexpress özelliğini etkinleştirerek bellenim kullanan belirli XQD kameralarla geriye dönük uyumludur, içinizin daha da rahat etmesi için bu kartta hem RescuePRO Deluxe Kurtarma Yazılımı hem de sınırlı ömür garantisi bulunur.

Diğer Kartları Gölgede Bırakan Hızlar
Mevcut SanDisk kartlarının çok ötesindeki yüksek hızlı, kesintisiz kayıt yapma ve gelişmiş iş akışı verimliliği özellikleri, 1500 MB/sn’ye kadar okuma hızlarının ve 800 MB/sn’ye kadar yazma hızlarının birer sonucudur.

Kesintisiz 4K Video Performansı
CFexpress form faktörü, video kaydınız sırasında sürdürülebilir ve düşük gecikme süreli bir performansla RAW 4K video çeker.

XQD Uyumluluğu
Bu kart, CFexpress özelliğini etkinleştirerek bellenim kullanan belirli XQD2 kameralarla geriye dönük uyumludur, CFexpress Kart Type B yarının teknolojisi ile mevcut cihazlar arasında köprü oluşturur.

RescuePRO Deluxe Yazılım ile Kolay Dosya Kurtarma
Kart, RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme fırsatıyla birlikte sunulur. Bu yazılım, yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılmasını kolaylaştırır (indirilmesi gerekir).

Sınırlı Ömür Garantisi
Görüntüleme kartı performansında öncü bir marka olan SanDisk’ten geldiğinde, sınırlı ömür garantisinin getirdiği iç rahatlığının keyfini çıkarın.


Teknik Özellikler:
Kapasite: 64 GB
Uyumluluk: Seçili XQD ana bilgisayar cihazlarıyla geriye doğru uyumludur.
Okuma ve Yazma Performansı: 64GB: 1500MB/s' e kadar okuma ve 800MB/s' e kadar yazma hızları
Sıcaklık: -10°C den 70°C'e kadar (14°F 'den 158°F'e kadar)
Garanti: Sınırlı ömür boyu garanti
Destek: Hediye RescuePRO® Deluxe veri kurtarma yazılımı


Paket İçeriği:
Sandisk 64GB Extreme Pro CFexpress Type B Hafıza Kartı


Uyumlu Ürünler